Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2021
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.360x, což odpovídá cca 123.141-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ivo Valenta: Manželství = muž a žena. Říká to už samotný původ slova
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2021 v 17:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 03. 05. 2021

Související články

Lusková (Realisté): Manželství má „lajk“
„Manželství je tehdy dokonalé, když se žena stále znovu směje starým vtipům svého muže a muž se nikdy nesměje novému klobouku své ženy.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Vláda dnes posoudí návrh manželství pro lidi stejného pohlaví
Vláda v demisi dnes posoudí návrh skupiny poslanců, podle kterého by manželství mohli uzavírat i lidé stejného pohlaví. Měli by mít v manželství stejná práva a povinnosti, jako mají v manželství žena a muž. Registrované partnerství, do něhož mohou homosexuálové vstupovat nyní, by jako institut zaniklo. Ministři proberou také zavedení jednoduššího režimu pro přijímání pracovníků ze Srbska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Tolerance „vodsaď-posaď“!
V poslanecké sněmovně muselo být při projednávání dvou upravených zákonů patřičné dusno. Novela občanského zákoníku předpokládá, že homosexuálové by měli v manželství stejná práva a povinnosti, jako mají v manželství žena a muž. Nynější registrované partnerství by jako institut zaniklo. To ani náhodou!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Užitečný idiot a páter Plojhar. Katolický kněz připomněl Tomáši Halíkovi věci, které ho velmi, velmi nepotěší. Piťhu ale asi ano…
ROZHOVOR „Vezmeme-li totiž v potaz, že Tomáš Halík jest katolickým knězem, který jistě zná původ svátosti manželství, má nastudovanou katolickou morálku a dogmatiku a denně čte Bibli, vyvstane nám mnoho zajímavých otázek o jeho kompetentnosti, co se přípravy na manželství a rodinný život katolických snoubenců týče. A pokud Tomáš Halík mluví o ztrátě soudnosti u profesora Piťhy, pak by mne zajímalo, jak je na tom se soudností on sám, a jestli se takhle náhodou svou poznámkou o ‚tradiční rodině‘ poněkud nerozchází s katolickou tradicí, kterou by měl hlásat?“ říká v souvislosti s debatou o Istanbulské úmluvě katolický kněz Evermod Jan Sládek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Obránkyně tradiční rodiny: Manželství pro všechny je Pandořina skříňka
ROZHOVOR Manželství pro všechny je Pandořina skříňka, která vypadá krásně, říká v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz obhájkyně tradiční rodiny, aktivistka a místopředsedkyně Výboru na obranu rodičovských práv Jana Jochová. Pokud by se manželství podle Jochové takzvaně „otevřelo všem“, ztratil by se argument pro to, aby tato instituce zůstala pouze mezi dvěma lidmi. „V některých zemích již zazněly návrhy na změnu zákonů tak, aby mohlo do manželství vstoupit i více osob než jen dvě,“ upřesňuje Jochová. A vyjádřila se i na téma v současné době propírané Istanbulské úmluvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2018 v 09:35, zobrazit podobné
To je změna! Rozvod se ženě bude muset oznámit alespoň esemeskou, navrhli v Saúdské Arábii
V Saúdské Arábii od neděle platí nový zákon. Muži už se nebudou moct rozvést bez toho, aniž svým ženám dají na srozuměnou, že se rozvádějí. Skončí tak dosud užívaná praxe tzv. tajných rozvodů, kdy muž požádá o rozvod a soud jeho manželství rozvede bez toho, aby žena vůbec věděla, že se jejich manželství blíží ke konci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
SANEP: Sňatky homosexuálů
Manželství je pro drtivou Čechů nedotknutelné. Téměř tři čtvrtiny Čechů nesouhlasí s uzákoněním manželství stejnopohlavních párů. Manželská práva ano, ale ne manželství, míní většina veřejnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Manželství homosexuálů je nesmysl už svým názvem, rozčílila se senátorka Chalánková. Dítě není hračka, požadovat ho jako lidské právo je ztráta zdravého rozumu
ROZHOVOR „Tlačit na manželství homosexuálů je absolutně mimo a vůbec to nespadá do kompetence politiků,“ říká nezávislá senátorka Jitka Chalánková. Podle ní nesmíme zapomenout na tradiční pojetí manželství a rodiny, které si zaslouží ochranu společnosti. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz uvedla, že příliš benevolentním přístupem můžeme ohrozit původní evropskou civilizaci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Podporuji manželství pro nikoho
Manželství pro všechny se stalo již společenským mainstreamem, stále více a více zemí se přiklání k stejnopohlavním manželstvím. Většina argumentů proč uzákonit manželství pro „všechny“ jsou postavené na principu „rovnosti“.
zdroj: nikolaborovickova.blog.idnes.cz, přidáno 22.8.2019 v 06:48, zobrazit podobné
TOPlist