nejlepší články ze dne: 21. 05. 2021

Související články

Díly do německých výrobků ať montují dál na východ od nás. Češi totiž mohou uspět s něčím jiným. Ekonom Křeček odhaluje...
ROZHOVOR Hlavní ekonom společnosti BHS Štěpán Křeček rozebírá aktuální ekonomická témata. "Chtít nemovitost a nemít dostatečný příjem není ekonomicky možné," říká Křeček v reakci na rostoucí ceny bydlení. Jedním dechem ale dodává, že ani trh není v pořádku: "Situaci by šlo zlepšit masivní výstavbou nových bytů. To, že se nestaví, přestože je tu silná poptávka po nemovitostech, není normální." Křeček rovněž připomíná, že jakožto malá exportní ekonomika může Česko případnou ekonomickou krizi pocítit více, než některé jiné státy. Vyzývá rovněž k tomu, aby se čeští výrobci a političtí představitelé neorientovali jen na některé trhy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Komunisté bouchli do stolu: Tohle vám neprojde, ministře Ťoku
Ministr dopravy Dan Ťok přišel před časem s nápadem, že by nebylo od věci privatizovat část společnosti ČD Cargo. Komunisté, kteří oficiálně sedí v opozičních lavicích, z nichž ovšem vládu podporují, začali bít na poplach. Něco takového prý Ťokovi nedovolí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Piráti chystají netradiční rozloučení s vládnoucí garniturou na Praze 1. Lidem rozdají přes sto melounů
V úterý 11. září 2018 proběhne na Žofíně poslední zasedání Zastupitelstva MČ Praha 1, kterého se zúčastní i Piráti. Při této příležitosti chystají také happening namířený proti nekalým praktikám radnice na Praze 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Geniální! Ekonom Kohout se nestačí divit, co prý v Německu chystají pro odmítnuté uprchlíky
Ekonom Pavel Kohout se vyjádřil k textu zveřejněnému na serveru Lidovky.cz, jenž píše o tom, že Berlín chce připlatit migrantům, kteří dobrovolně opustí Německo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist