nejlepší články ze dne: 10. 06. 2021

Související články

Zeman jasně: EU narušuje naši suverenitu
Prezident Miloš Zeman vystoupil dnes na Žofínském fóru. A hned úvodem zavtipkoval. „Jsem submisivní bytost, podléhám vnějším tlakům a nechám se snadno manipulovat. Nechal jsem se manipulovat i vámi,“ řekl s úsměvem ironicky Zeman moderátorovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Ruská lobby to prý chce a Zeman to udělá. Čunek kolaboruje. Okolo Babiše je stále rušno
Publicista Jiří Sezemský má na stránkách serveru Forum 24 za to, že prezident Miloš Zeman drží u moci předsedu vlády Andreje Babiše (ANO) z jednoduchého důvodu. Prý to vyhovuje ruské lobby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Syková: Velikonoční poselství z Novodvorské - Pravda není závislá na víře
Jak důležitá a inspirativní slova pro vědce a pro politika. Nenechme se manipulovat, zjišťujme si fakta, i když to stojí čas a námahu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Lobby kritizuje snížení dotací na rovné příležitosti žen a mužů
Česká ženská lobby (ČŽL) kritizuje snížení dotací na projekty na podporu rovných šancí pro ženy a muže, které dnes schválila vláda. Dotkne se to služeb na pomoc týraným ženám a obětem sexuálního násilí či podpory rodičů, jimž bývalý protějšek neplatí na děti výživné. Lobby to uvedla v prohlášení, které zaslala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Šedlbauer (ZpL): Nenechme se zastrašovat hazardní lobby
Výnosy jen z hracích automatů jsou v Liberci kolem 400 milionů ročně. Nepřekvapuje proto, že po schválení zákazu provozoven hazardu na území města spustily firmy, provozující hazard, spolu s některými politiky soustředěný nátlak na zastupitele, aby zákaz zvrátili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Česká ženská lobby: Jsme na chvostě, přesto se chystají škrty ve financování genderové rovnosti
Social Watch Česká republika a ženská lobby u příležitosti Mezinárodního dne rovnosti žen a mužů vyzývají politickou reprezentaci k ratifikaci Istanbulské úmluvy, ke garanci míst ve školkách pro dvouleté děti od roku 2020 a k zachování financí na podporu genderové rovnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist