nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Pozor, vliv Ruska. Guy Verhofstadt má strach z voleb ve Francii, Holandsku a Německu. A říká: Populisty porazíme pravdou a rozumem
Bývalý premiér Belgie a aktuálně jeden ze tří vyjednávačů pro brexit Guy Verhofstadt varuje před nadcházejícími volbami v Nizozemsku, Francii a Německu. Obavy má rovněž z rostoucího vlivu Ruska na dění v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
A jejej. Volby ve Francii dostávají nečekaný spád. Bude vše jinak?
Deset dní před prezidentskými volbami ve Francii se v průzkumech ukázalo, že předpokládaní favorité na postup do druhého kola, Marine Le Penová a Emmanuele Macron, ještě nemají vše jisté. Na záda jim dýchá nejenom Fillon, ale nově také kandidát radikální levice Jean-Luc Mélanchon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Německo se otáčí za Francií. Merkelová se vymezila vůči Trumpovi
Německo pod vedením kancléřky Angely Merkelové mění orientaci zahraniční politiky. Server Deutsche Welle tak vnímal čtvrteční kancléřčino vystoupení v parlamentu. Podle něj dochází k odklonu od Velké Británie a USA a příklonu k Francii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Daněk (SPO): Boj o koryta se rozhořel na plné obrátky
Dění ve sněmovně se změnilo v koňský trh, kde se kupčí s funkcemi v (ne)zájmu voličů. Kalousek varuje před zlem. Fiala se dočkal. Vondráček se nestydí... V EU to drtí podle nových osnov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Mýty mainstreamu kolem migrační krize. Toto všechno nám plánovaně perou do hlavy
Pan Roman Lenský napsal komentář pro server Neviditelný pes, v němž tvrdí, že evropští politici a média hlavního proudu či vysokoškolští pracovníci nevědí, jak řešit nekončící migrační krizi, tak alespoň vymýšlejí mýty, jak tuto skutečnost zastřít. Lenský se pokouší tyto mýty rozkrýt.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ivan Poledník: Islám jako mocenská ideologie. Tušíme vůbec, čemu je Evropa vystavena?
Ivan Poledník přibližuje skutečnou povahu islámu a důrazně varuje před jeho šířením po Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Vondráček v ČT přiznal, že v hnutí nemají kandidáta za Babiše: Tak jazykově vybaveného, hájícího zájmy ČR...
Poškozuje kauza Andreje Babiše vládu, bylo jedním z hlavních témat Interview ČT24, jehož hostem byl Radek Vondráček (ANO), předseda Poslanecké sněmovny. „Sněmovna vychází z vůle voličů,“ připomněl Vondráček skutečnost, že kauza Čapí hnízdo se řešila i před volbami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Znudění metropolitní voliči. Gender, práva menšin a k tomu avokádový toast s fair trade latté... Promluva z Klausova institutu, která mnoha hipsterům zvedne tlak
Pražské komunální volby připomínaly malou revoluci. Liberální subjekty mají v nově se rodícím pražském zastupitelstvu převahu. Volí Praha jinak než zbytek republiky? Mají na tom zásadní podíl mladí pražané, tzv. „hipsteři“? A zpronevěřila se ODS svému poslání? Analytik Filip Šebesta z Institutu Václava Klause vysvětluje, k čemu v Praze dochází.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist