nejlepší články ze dne: 21. 07. 2021

Související články

Svobodní: Nigel Farage v Praze podpoří Svobodné
21. září navštíví Prahu britský politik Nigel Farage. S veřejností se setká on i předseda Svobodných Petr Mach na podvečerní konferenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
František Matějka a EU. Chce být Nigel Farage?
Nemohu přesně konstatovat, kolik čtenářů do svého emailu dostalo omluvné video Františka Matějky. Z jeho názorů si pokládám otázku: "Chce být jako Nigel Farage?"
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.2.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Zálom (Svobodní): Nigel Farage v Praze – následujme příkladu Brexitu
Ve čtvrtek 21. 9. navštívil Prahu britský politik, europoslanec za UKIP, Nigel Farage. Připomněl ve svém projevu českým euroskeptikům, že snaha na znovuzískání suverenity na bruselském politickém molochu má smysl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Nigel Farage: Juncker je naprostý idiot. Idiot, jinak ho nelze nazvat
Dva velmi známí Britové, vlivná novinářka Katie Hopkins a někdejší šéf UKIP Nigel Farage, se pustili do předsedy Evropské komise Jeana-Clauda Junckera. Hopkins se vysmála Junckerovým výhrůžkám stran Brexitu a Farage jej rovnou nazval „naprostým idiotem“ za jeho slova adresovaná Donaldu Trumpovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Co mi to pokládáte za otázky? Jste blázen? Nigel Farage se hodně naštval
Bývalý šéf euroskeptické UKIP a eurospolanec Nigel Farage poskytl rozhovor německému týdeníku Zeit. Rezolutně se ohradil proti tomu, že by spolupracoval s Ruskem, a znovu zopakoval, že je jeho cílem ukončit fungování Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.5.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Nigel Farage promluvil o zásahu v Sýrii. To se Trumpovi nebude vůbec líbit
Někdejší šéf euroskeptické strany UKIP Nigel Farage patří k největším evropským příznivcům amerického prezidenta Donalda Trumpa. Jak ale nasvědčuje jeho komentář pro americkou televizi Fox News, svým rozhodnutím vyslat rakety na leteckou základnu syrské vlády u něj americký prezident příliš nezabodoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Nigel Farage: Překonal jsem rakovinu varlat. Házeli mi na auto vejce. Vyhrožují mým dětem
Bývalý šéf UKIP Nigel Farage poskytl rozhovor britskému deníku Daily Mail. Vedle politiky se v něm více vyjadřuje k svému osobnímu životu. Málo z jeho příznivců i odpůrci možná ví, že přestál těžkou autonehodu i rakovinu varlat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Sorosovo spiknutí, největší v dějinách. Vy v tom jedete taky, přinutil Nigel Farage parlament EU ke křiku. Je zde VIDEO s titulky
Europoslanec Nigel Farage se pořádně rozjel v Evropském parlamentu. Tématem byl George Soros a jeho vliv v Bruselu. Farage za šumu a projevů nesouhlasu v sále vyslovil názor, že možná sledujeme největší mezinárodní politické spiknutí v dějinách. Následně upozornil, že v europarlamentu působí více než 200 poslanců, které Sorosova neziskovka považuje za oddané spojence, a dokonce se tím suverénně veřejně chlubí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Fanatici. Milovníci teroristů. Zbabělci, buďte jako Trump, soptil Nigel Farage v europarlamentu. Bylo z toho divadlo
Britský europoslanec Nigel Farage v Evropském parlamentu školil své kolegy: Chcete vidět skutečnou demokracii? Ne tu, co máme tady? Jeďte se podívat na Donalda Trumpa! On skutečně plní své sliby. Nechová se jako vy! Po internetu koluje další video, na němž europoslanci dostávají nakládačku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Tolik bílých lidí najednou? Kolem výroku se v Británii strhla mela. V klíčové roli brexitář Farage
Mnoho povyku pro nic. Ani reportér britského Channel 4, ani europoslanec Nigel Farage neporušili zásady vysílání ve Velké Británii. Reportér Jon Snow ve vysílání o brexitovém protestu poznamenal, že „tolik bílých lidí pohromadě ještě neviděl“. A Nigel Farage pro změnu řekl, že za tuto „nabubřelou předpojatost“ by na něj měli lidé útočit. Přišly stížnosti, ale podle britského regulátora nebyly opodstatněné. Ale vyzval, aby si příště ve vysílání dávali pozor na jazyk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2019 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist