nejlepší články ze dne: 24. 07. 2021

Související články

Nechali byste se rozhodit tím, za co jste šli před dvaceti lety na karneval?
V Kanadě vypukla před volbami divná aféra. Kanadský premiér Trudeau prý šel před 20. lety na karneval za Araba. A prý to bylo z nějakých důvodů špatné. Já se divím, že někdo to vůbec považuje za skandál a že to premiéra rozhodilo.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.9.2019 v 14:40, zobrazit podobné
Pánek varuje před podbízením se Rusku: Možná to pomůže jednorázově k menším kontraktům, když si plácnou nad vodkou
Ředitel organizace Člověk v tísni Šimon Pánek se nechal slyšet, že se ze společenské debaty vytrácí úcta a respekt. Podle jeho slov k tomu výrazně pomáhají čeští politici bez schopnosti věcného jednání. „Ukazují, že vulgarita a hrubost je v diskusi normální,“ řekl Pánek serveru Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Dolejš: Co jít na klima s rozumem a bez strašení ?
Zelení lobbyisté urputně tlačí svou alarmistickou agendu před již 25.klimatickou konferencí OSN na podzim 2019 v Chile. Lobbyismus logický, ovšem věcnost je v něm nahrazena emocionalizací. Bohužel, ti, co nepřekročí optiku svatého boje s tzv. popírači jsou jak klimatičtí svědkové Jehovovi. S těmi je polemika marná, povyšují svou vášeň spasit svět nad fakta, Lidé kritického rozumu ale těžko obejdou v klimatické agendě dvě základní věci. …
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.8.2019 v 07:41, zobrazit podobné
Šimon Pánek se raduje: Jourová bude hájit v EU pravdu! Boj s dezinformacemi je důležitý
Věra Jourová má v Evropské komisi definitivně řídit jako jeden z osmi místopředsedů portfolio právního státu, lidských práv a boje proti dezinformacím. Zatímco politická reprezentace se pře, zda je toto portfolio úspěchem, nebo nikoliv, neziskový sektor má zřejmě jasno. Jeho názor vyjádřil nadšeně Šimon Pánek z Člověka v tísni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Vít Klíma: Renesance Atentátu jako nástroje politického boje?
Atentát je, byl a bude nedílnou součástí politiky. První jeho dokumentovaná oběť je datována až do doby před narozením Ježíše Krista.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Šimon Pánek: Většina Čechů chce pomáhat uprchlíkům
Ředitel neziskové organizace Člověk v tísni Šimon Pánek je přesvědčen, že většina Čechů chce pomáhat uprchlíkům. Uvedl to v rozhovoru pro server Info.cz. Politiky typu Milana Chovance (ČSSD) obvinil, že v lidech populisticky vyvolávají strach z uprchlíků. Pánek by rád věděl, co se bude dít, až do Česka přijedou žadatelé o azyl z Ukrajiny, nebo Rusové prchající před ruským prezidentem Vladimirem Putinem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Boje za lepší svět - díky nechci
Představte si svět, ve kterém by se LGBT aktivisté, obránci tradiční rodiny, antifašisté, ekoalarmisté a další bojovníci za lepší svět chytli za ruce a společně skočili z útesu. 
zdroj: nikolaborovickova.blog.idnes.cz, přidáno 21.8.2019 v 06:48, zobrazit podobné
TOPlist