Valachová (ČSSD): Podpora ze strany Andreje Babiše vůbec není jistá
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2021 v 06:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Valachová (ČSSD): Není odpovědné "shodit" vládu
Komentář na facebookovém profilu k hlasování o nedůvěře vládě Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2018 v 05:35, zobrazit podobné
ČSSD směřuje k vládě za cenu těžkých ran a obětí, uvedla v rozhlase Valachová
Hostem Dvaceti minut Radiožurnálu Českého rozhlasu byla dnes poslankyně za ČSSD a bývalá ministryně školství Kateřina Valachová. Hovořilo se především o nově vzniklé vládě premiéra Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš se vyjádřil ke zprávě OLAFu. Stručně a jasně
Ministerstvo financí ČR už má k dispozici zprávu Evropského úřadu pro boj proti podvodům (OLAF). A dělá s ní tajnosti. Nová ministryně financí Alena Schillerová, blízká spolupracovnice Andreje Babiše z doby, kdy byl šéfem státní kasy, tvrdí, že si není jistá, zda smí zprávu zveřejnit. Kritici předsedy vlády Andreje Babiše (ANO) na zveřejnění trvají. A co na to sám premiér? Ten se vyjádřil pro deník Blesk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
S „vítačem“ Hamáčkem udělala ČSSD posledním voličům „pá pá“
Spíše ránu z milosti než radikální změnu představuje zvolení Jana Hamáčka předsedou nejstarší a nejzadluženější strany v České republice. Jestli ČSSD vůbec otočila kormidlo, tak jedině k nejbližší skále souostroví Andreje Babiše.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 18.2.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Valachová (ČSSD): Měli jsme na výběr ze dvou možností a ani jedna nebyla dobrá
Komentář na facebookovém profilu k účasti ČSSD ve vládě Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Valachová projezdila za tři měsíce služebním autem 25 tisíc kilometrů. Já nejezdila po kampani, já bydlím v Brně, vysvětlovala
Bývalá ministryně školství Kateřina Valachová (ČSSD) je dnes členkou mandátového a imunitního výboru sněmovny a jako zpravodajka má na starosti policejní žádost o vydání budoucího premiéra Andreje Babiše (ANO) k trestnímu stíhání. Ve středečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu prozradila některé informace o policejní žádosti. Stranou její pozornosti ale nezůstala snaha Andreje Babiše o sestavení menšinové vlády a její vlastní cestování služebním ministerským vozem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jak malé strany likvidují Babiše
Na pozadí diskuse Jana Hamáčka z ČSSD a Miroslavy Němcové z ODS lze vytušit společný zájem na likvidaci Andreje Babiše. Je tragické, když ODS na likvidaci Babiše ve vládě spolupracuje s ČSSD.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.4.2017 v 16:40, zobrazit podobné
ČSSD do vlády Andreje Babiše? Nejen o tom před kamerou PL promluvila exministryně Kateřina Valachová
Sobotním hostem televizního pořadu Horké téma moderátora Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz bude bývala ministryně školství a poslankyně za ČSSD Kateřina Valachová, která bude hovořit například o vnitrostranickém referendu, kterým sociální demokraté rozhodnou o případném vstupu do vlády, a také o tom, co se jí líbí či nelíbí na zrušení superhrubé mzdy, na kterém ČSSD trvá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zásadní problém číslo 2: Poche
Zásadní problém číslo 1, Andreje Babiše včele koaliční vlády, smázla ČSSD vypsáním referenda. Zásadní problém číslo 2, Miroslava Pocheho, si ČSSD vyrobila navíc. Pokud ustoupí, její budoucnost je jistá.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 19.6.2018 v 08:40, zobrazit podobné
TOPlist