nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

V Německu sčítají náklady na uprchlickou krizi: 31 miliard eur plus 21 miliard plus 13 miliard...
Německý ministr financí za sociální demokracii Olaf Scholz odhaduje, že migrační krize vyjde státní kasu ještě na desítky miliard eur. Do roku 2022 počítá dokonce se 78 miliardami eur, tedy asi se dvěma biliony korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Lithium. Ministr Havlíček promluvil nejen o něm
Staré české přísloví říká, že nové koště dobře mete. Nedávno jmenovaný ministr průmyslu za hnutí ANO a čerstvý místopředseda vlády Karel Havlíček mu chce zřejmě bezezbytku dostát. Ve čtvrtečním rozhovoru pro Lidové noviny popsal, jak hodlá udržet peníze v Česku. Má prý plán, jak zarazit vyvádění desátek až stovek miliard korun z této země a napříště je udržet doma. Stranou pozornosti ministra nezůstalo ani české lithium.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Dvouletý (Soukromníci): Ekonomická fikce Jiřího Čunka, aneb jak balamutit veřejnost
Investiční záměr nové nemocnice v Malenovicích počítá s tím, že Zlínský kraj bude splácet úvěr ve výši třech miliard Kč v plné výši z nájmů nových budov pro Krajskou nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně (KNTB), a to od roku 2025 až do roku 2040.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Plán výstavby vysokorychlostních tratí v ČR má poprvé jasné obrysy, schválila ho vláda
Vláda dnes schválila koncepci výstavby vysokorychlostní železnice v České republice obsažené v dokumentu Program rozvoje Rychlých železničních spojení v ČR. Materiál stanoví další postup při přípravě jednotlivých ramen vysokorychlostních tratí, odhaduje jejich finanční náklady a popisuje efekty plynoucí z různých řešení vysokorychlostní železnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist