nejlepší články ze dne: 14. 09. 2021

Související články

Petr Lukeš: Kdo chce novou světovou válku? Příčiny, o kterých téměř nikdo netuší
Znalost dějin a především pochopení skutečných příčin vzniku válek dává lidem možnost válkám předcházet. Kdo ze současníků se však tímto způsobem dívá na dějiny? Koho to zajímá?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Neziskovky: Nikdo ze zúčastněných subjektů netuší, co se v srpnu skutečně stane
Asociace NNO uspořádala dne 20. června 2017 odbornou konference na téma Veřejná služba. Byla prodiskutována novela zákona o hmotné nouzi účinná od 1. února 2017, která umožňuje dlouhodobě nezaměstnaným zvýšit si příjem v rámci veřejné služby o 605 Kč, pokud odpracují v tomto režimu alespoň 30 hodin měsíčně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Co jsou to P2P půjčky
S výrazem P2P půjčky se v dnešní době můžete setkat poměrně často. Mnozí však asi netuší, co si pod tímto názvem vlastně představit. Aby to pro vás nebyly jen pouhé „úvěry“, přinášíme vám podrobnější vysvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.2.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Kdo bude eurokomisařem? Je to vlastně jedno.
V současné době řeší naše vláda otázku, kdo zasedne za Českou republiku v Evropské komisi. Ač na toto téma vychází spousta článků, musím říct, že jako euroskeptika mě to vlastně příliš nezajímá. Proč?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.8.2019 v 11:40, zobrazit podobné
Linek (Soukromníci): Vzpomínka stará 50 let
V současné době je jistě mnoho politických událostí a psát by bylo o čem vlastně každý den. Vrátím se však k události 50 let staré, která se z dnešního pohledu zdá banální, tehdy však zahýbala Československem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2019 v 12:35, zobrazit podobné
Filip (KSČM): Máme se bát? Ale proč?
Evropu sužují teroristické útoky. Stoprocentní bezpečí nám v současné době bohužel nikdo nezaručí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Umělec jasně vystupuje k věci Skripal. Dotýká se naší minulosti, Putina to jistě zaujme
ROZHOVOR „Nikdo z nás jistě zcela ani netuší, co se dělo na našem území v době Československa a existence Varšavské smlouvy,“ říká známý režisér Jiří Adamec s pochopením k žádosti Miloše Zemana o prověření situace kolem novičoku, která vyvolala bouřlivou diskusi i řeči o prezidentově údajné velezradě. Pro ParlamentníListy.cz řekl Adamec svůj názor na vyhoštění ruských diplomatů i na to, že nedávných demonstrací v České republice se zúčastnily formou stávky i děti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Chalupa (ANO): Okamžité vracení migrantů na Libyjské pobřeží? Že by?
To bude zase divení, že to vlastně jde a snad najednou ustanou debilní žvásty Evropských "VIP" o tom, že se přece nelze takto chovat bez dohody s Libyjskou vládou ...sice ještě nikdo úplně definitivně neřekl, která z těch čtyř vlád to vlastně je...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
TOPlist