Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2022
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.215x, což odpovídá cca 115.576-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

nejlepší články ze dne: 22. 09. 2022

Související články

Prudká eskalace konfliktu na východě Ukrajiny! USA ani Rusko o to nestojí. Expertka odkrývá, kdo za tím prý je
Jak si přesně vyložit náhlý nárůst vojenských střetů mezi proruskými separatisty a ukrajinskou armádou na východě Ukrajiny? Rusko ani Spojené státy o eskalaci konfliktu nestojí, z obnovení bojů profituje pouze ukrajinská vláda, vysvětluje expertka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Dělá si Rusko z Ukrajiny a světa srandu?
Podle blogera Kroupy si dělá legraci prezident Porošenko z občanů Ukrajiny a z nás. Protože chce prý Rusku vyhlásit válku a tím si vyskakuje nad své možnosti. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.11.2018 v 15:40, zobrazit podobné
EU se za pár let rozpadne, tak jako SSSR. Markéta Šichtařová si k tomu vzala velký průzkum
Ekonomka Markéta Šichtařová má za to, že se EU za pár let rozpadne. Rozpadne se stejně, jako se kdysi rozpadl Sovětský svaz. Ten se tehdy pokusil zreformovat Michail Gorbačov. Většina politiků o dnešní EU také tvrdí, že se musí zreformovat. Ale podle ekonomky by si měli uvědomit, že některé projekty zreformovat zkrátka nejdou. Čeká je zánik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Robert Břešťan: Mezinárodní sankce v Česku - výjimky pro Rusko a Sýrii, zmrazené peníze z Ukrajiny a „mrtvá“ Severní Korea
Česká republika vloni zmrazila finanční prostředky „osobě spojené s režimem bývalého prezidenta Ukrajiny“. Informoval o tom Finanční analytický úřad, který má dodržování mezinárodních sankcí v Česku v popisu práce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Jiří Vyvadil: Rusko vyhrálo ukrajinské volby. Bylo to zákonité…
V jednom měl miláček Západu a válečný protiruský štváč Petr Porošenko pravdu. Jednou stranou toho, co se dělo na Ukrajině rozhodně bylo Rusko. Ovšem nikoli v podobě střetu Ukrajiny a Ruska. Ukrajina i díky celé té partičce, která po majdanu ovládla stát, hrála toliko úlohu snad nejužitečnějšího idiota na světě ve službách Západu a měla porazit Rusko, případně i za cenu sebezničení. Rusko Ukrajina neporazila, ovšem sama je určitě zničená.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Dokud bude Rusko v dnešní podobě existovat, konflikt potrvá. Krym schne. Život v Doněcku je katastrofální, sdělil PL expert na Ukrajinu Petr Pojman
ROZHOVOR Válka na východě Ukrajiny už neplní stránky novin, ale probíhá stále, denně tam umírají lidé. Přitom podle odborníka na kriminologii Petra Pojmana, který tráví měsíce na Ukrajině, by mohla skončit rychle, kdyby na hranici Ukrajiny a Ruska vyslala Rada bezpečnosti OSN vojáky a ti by nepustili dovnitř ani ven žádné zbraně ani „zelené mužíčky“. „A konflikt za tři týdny skončí, protože kolaborantům v tzv. ORDLO, tedy v některých okresech Luhanské a Doněcké oblasti, jak se dnes říká okupovanému území kontinentální Ukrajiny, dojde munice, zbraně a peníze,“ prohlásil Petr Pojman v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Ale to se nestane, protože Rusko má v Radě bezpečnosti právo veta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Rusko a ČR se obviňují z odmítání společného jednání o udržování válečných pomníků
Rusko a Česko se obviňují z odmítání společného jednání o péči o válečné pomníky a hroby. Mluvčí ruské diplomacie Marija Zacharovová dnes uvedla, že Rusko chtělo tento měsíc uspořádat schůzku, ale nedostalo z Česka odpověď. České Ministerstvo zahraničí v reakci na tvrzení Ruska sdělilo, že navrhlo několik schůzek, které Rusko odmítlo. Česko si stěžuje na poškozování hrobů českých vojáků v Rusku. Rusko zase vytýká Česku, že byly k pomníku maršála Ivana Koněva v Praze umístěny tabulky zmiňující Koněvův podíl na okupaci Československa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné