Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.052x, což odpovídá cca 159.249-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Hovořili jsme s podnikatelem Janem Kočkou
Policie podle tvrzení ČT obvinila Jana Kočku z daňových úniků. Starší syn provozovatele Matějské pouti Václava Kočky byl údajně členem skupiny, která připravila stát o 415 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2017

Související články

Praha nabízí Kočkově firmě dům u Václavského náměstí
Pražský magistrát pronajme lukrativní dům na pěší zóně u Václavského náměstí v centru Prahy firmě, kterou média i zdroje z opozice spojují s vlivným podnikatelem Janem Kočkou. Dvacetiletou nájemní smlouvu s desetiletou až dvacetiletou opcí dnes podle informací ČTK schválila nekompletní rada města.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2016 v 11:35, zobrazit podobné
ODS pomalu získává zpět své voliče, domnívá se starosta Havlíčkova Brodu
V komunálních volbách obhájil mandát starosty a na podzim se chce znovu ucházet o přízeň voličů v krajských volbách. S Janem Teclem (ODS) jsme si povídali nejen o jeho plánech do budoucna, ale zevrubně jsme hovořili především o dopravě, která je jedním z nejpalčivějších problémů města. Prozradil nám, jak to vypadá se vstupem nového investora do města, a vyjádřil se i k řadě dalších témat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2016 v 15:34, zobrazit podobné
Je to prdel, ale my jsme v ní. Oni si myslej, že jsme debilní. Jako když Klaus dělal amnestii. Robert Šlachta si povídal s Janem Krausem, jak nám tu vládnou mafiáni
Končící šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta zavítal do pořadu Show Jana Krause. S moderátorem Janem Krausem probrali některé okolnosti vážící se k reorganizaci policie, kvůli níž Šlachta podal výpověď. O expresivní výrazy přitom nešli oba pánové daleko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Je to prdel, ale my jsme v ní. Oni si myslej, že jsme debilní. Jako když Klaus dělal amnestii. Robert Šlachta si povídal s Janem Krausem, jak nám tu vládnou mafiáni
Končící šéf Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu (ÚOOZ) Robert Šlachta zavítal do pořadu Show Jana Krause. S moderátorem Janem Krausem probrali některé okolnosti vážící se k reorganizaci policie, kvůli níž Šlachta podal výpověď. O expresivní výrazy přitom nebyla nouze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Ministryně Marksová: Nebudeme lidi v předdůchodovém věku honit po úřadech práce
Ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová s premiérem Bohuslavem Sobotkou a ministrem průmyslu a obchodu Janem Mládkem tento týden jednali o situaci těžební společnosti OKD, která na sebe v úterý podala insolvenční návrh. V Ostravě hovořili se zaměstnanci a odboráři společnosti a se zástupci krajské tripartity a představiteli samospráv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman: Hovořili jsme o společném boji...
Prezident komentuje svůj program v Ulánbátaru:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2016 v 12:34, zobrazit podobné
Hejtman Petera: Pro splnění našich slibů jsme udělali maximum
Ke komentáři k vnitrostranické situaci byl Miloš Petera (ČSSD) zdrženlivý. Zevrubně za to zhodnotil uplynulé čtyři roky. Hovořili jsme také o dopravě včetně integrace veřejné dopravy mezi Prahou a Středočeským krajem. Kdy bude dokončena? Prozradil nám, co mu dělá největší vrásky. A nejen to…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ideální společnost neexistuje, míní kandidát do sněmovny Langr
S Ladislavem Langrem (Volba pro Poděbrady) jsme si povídali o tom, jak očima dítěte vnímal události srpna 1968 i události pozdější. Otevřeně se vyjádřil ke svému členství v KSČ a prozradil nám, proč se nyní rozhodl přijmout nabídku středočeské ČSSD jako nestraník kandidovat na šesté pozici do sněmovny. Hovořili jsme o úskalích komunální a nadnárodní politiky. A věnovali jsme se i projektům, na něž se město dlouhodobě snaží získat dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Další a další nejasnosti kolem politiků města Žatec a jejich obchodů. Hovořili jsme se zástupci tamní Teplárenské společnosti
ParlamentníListy.cz se na základě auditorské zprávy společnosti Ernst&Young, kterou mají k dispozici, začaly zabývat podivným hospodařením Žatecké teplárenské, a.s. Na to, co se v ní dělo a děje, jsme se zeptali i jejího současného vedení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Sobotka: S premiérem jsme hovořili o zjednodušení přístupu českých firem na čínský trh
Premiér Sobotka se setkal s čínským předsedou vlády Li Keqiangem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2016 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist