Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.903x, což odpovídá cca 203.653-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Fiala (ODS): Za krizi EU mohou lidé jako současný předseda Evropské komise. Jeho řeč ukázala, že je nepoučitelný
Řeč předsedy EK Jean-Claude Junckera ukázala, že problémy nynější EU sice už připouští, ale jejich příčiny nepochopil a žádná reálná řešení nemá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 15:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 13. 09. 2017

Související články

Sládek (SPR-RSČ): Juncker zešílel nebo byl totálně sjetý
Předseda Evropské komise, jakési evropské vlády prohlásil, že si bohatí lidé na Západě nedovedou představit bídu, ve které žijí lidé v chudých zemích Evropské unie. Jako příklad jmenoval lidi na severní Moravě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Oceňuji práci komise, vláda musí vyvodit důsledky
Předseda ODS Petr Fiala ocenil fungování komise pro prošetřování reorganizace policejních útvarů, jejíž závěrečnou zprávu v Poslanecké sněmovně zveřejnil předseda komise Pavel Blažek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Juncker a Macron vymysleli, jak vrátí EU důvěru: Bude mít superšéfa, toho si zvolí lidé přímo a bude to
Současný předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker přišel s návrhem, že Evropská unie by mohla mít svého unijního kancléře, který by zastal funkci jak předsedy Evropské rady, tak šéfa Evropské komise. Návrh mu pomáhá prosadit i francouzský prezident Emmanuel Macron. V případě sloučení těchto postů by se prý do budoucna zabránilo možným sporům mezi těmito institucemi, informovala MF DNES.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Juncker představil svou novou vizi EU. Někteří půjdou „na vzduch“
Současný předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker začíná otevřeně hovořit o vícerychlostní Evropské unii. Jeho slova přinesla německá agentura DPA. Zprávu převzala i další média včetně agentury Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Z debaty dvou českých europoslanců: Kvóty a nová kategorie lidí v Evropě, úředník z Evropské komise, pozor na volně se pohybující migranty před vyhoštěním...
REPORTÁŽ O tom, zda kvóty mohou vyřešit evropskou migrační krizi, v Brně debatovali europoslanci Evžen Tošenovský (ODS) a Petr Ježek (ANO). Oba se v debatě pořádané think-tankem Evropské hodnoty shodli, že přes kvóty na přerozdělování uprchlíků cesta nevede a zazněla i kritika Evropské komise a jejího přístupu k migraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Zahradil (ODS): Předseda Evropské komise by měl odstoupit. Ne spřádat nesmyslné plány na rozšíření eurozóny
Na některých serverech se objevila zpráva, že předseda Evropské komise Jean Claude Juncker chce "využít" britský odchod k urychlenému zavedení eura ve všech zemích Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Polčák (STAN): Junckerův projev polibkem smrti pro kohezní politiku?
Předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker předstoupil před Evropský parlament s bilančním vystoupením, ve kterém zhodnotil současný stav evropské integrace a formuloval její priority do budoucna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Evropská komise potvrdila výhrady Pirátů k novele služebního zákona
„Od Evropské komise lze očekávat vůči služebnímu zákonu kritiku. Neřeší depolitizaci státní správy, naopak,“ uvedl v březnovém komentáři předseda Pirátů Ivan Bartoš. Jeho obavy se v pátek odpoledne naplnily poté, co vláda zveřejnila kritický dokument Evropské komise.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Expert z Armády spásy: Je rozdíl sedět v luxusní kanceláři Evropské komise a zanedbaném bytě v chudinské čtvrti Molenbeek
ROZHOVOR Pavel Kosorin, který od devadesátých let vede středisko Armády spásy v Brně a práce s bezdomovci a lidmi v těžké životní situaci je jeho „denním chlebem“, chudobu nevidí pouze z materiálního úhlu. Problém například vidí v zadlužení – lidé podle něj buď hloupnou, nebo je současný systém tak eticky prohnilý a marketingově rafinovaný, že i lidé s normálním IQ té masáži podlehnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš pro PL: Je to katastrofa, příliv uprchlíků je jako povodeň. EU totálně selhala a nic nedělá, jen vymýšlí nesmysly. Už nesmíme čekat
Předseda Evropské rady Donald Tusk v europarlamentu v úterý řekl, že EU má jen dva měsíce na to, aby dostala pod kontrolu uprchlickou krizi a že EU jako politický projekt selže, pokud nedokáže chránit své vnější hranice. A předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker 15. ledna řekl, že rozhodnutí některých států nepřijmout část uprchlíků není možné a že ho unavuje kritika na adresu EU a EK, které prý pro řešení uprchlické krize udělaly, co šlo. Bez Schengenu dle něj nemá smysl euro ani společný trh. Andrej Babiš souhlasí s Tuskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2016 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist