Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.285x, což odpovídá cca 171.407-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dan Bárta: Mám strach z rasistů, xenofobů a populistů ve vedení. Třeba přijdeme o svobodu
Zpěvák Dan Bárta se v rozhovoru pro Český rozhlas Plus svěřil s tím, že jako liberální člověk má strach z xenofobního vedení společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 07:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 12. 2017

Související články

Zpěvák Bárta má strach o svobodu. Rozmáhají se tu populisté, lezoucí řitním otvorem
Barbora Tachecí na vlnách Českého rozhlasu zpovídala Dana Bártu. Když v rozhovoru došlo na politiku, Bárta sáhl k ostrým slovům. Zatím to prý se svobodou v České republice ještě jde, ale po nedávných sněmovních volbách v Česku velmi vzrostlo riziko, že o nemalou část své svobody přijdeme. Bohužel už může být i pozdě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Pehe předpovídá mezinárodní konflikt populistů: Až se dostanou k moci...
Známý český politický komentátor Jiří Pehe se ve svém posledním příspěvku pro svůj blog na serveru aktualne.cz rozhovořil na téma populismus. Argumentuje, že rozdílné postoje populistů nakonec znemožní jejich spolupráci. Opírá se zejména do prezidenta Zemana a Tomia Okamury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Zásadní obrat. Možná dojde k situaci, která více než čtyřicet let nebyla. Wilders si ani neškrtne?
V Nizozemsku se budou již 15. března konat dlouho očekávané parlamentní volby, které pozorně sleduje celý kontinent. V průzkumech se totiž s vládní Lidovou stranou pro svobodu a demokracii (VVD) přetahuje o vedení Wildersova Strana pro svobodu (PVV).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Petr Mach se rozpálil do běla: Nenecháme si nadávat do xenofobů! Aby nám někdo nutil tisíce migrantů, které není možné prověřit
REPORTÁŽ „Jsme jednoznačně pro to, aby v České republice zůstala česká koruna jako naše měna. Druhá důležitá věc je, aby vláda vyjednala výstup ze společné migrační a azylové politiky. Aby nám nikdo nediktoval, koho musíme přijmout,“ objasnil lídr Svobodných Petr Mach na besedě v Liberci. „U nás žijí legálně stovky tisíc cizinců. Nenecháme si nadávat do nějakých xenofobů. Je ale naprosto v rozporu s našimi pravidly a azylovým zákonem, aby nám někdo nutil dva, tři či kolik tisíc migrantů, které není možné prověřit,“ vysvětlil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
VÍME PRVNÍ Exministr Vit Bárta se pustil do podnikání na železnici
Podle obchodního rejstříku se exministr dopravy Vít Bárta stal jednatelem a společníkem ve společnosti Rail clinic s. r. o. Na webových stránkách této firmy se uvádí, že jde o největšího poskytovatele mobilního servisu železničních nákladních vagonů v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Profesor Bárta: Kolaps našeho světa může přijít velmi rychle
Egyptolog Miroslav Bárta v rozhovoru pro SecurityMagazín.cz uvedl, že kolaps civilizace přichází rychle, ale cesta k němu je dlouhá. Řekl mimo jiné také to, že pokud je společnost vyprázdněná, bez společné ideje, málokdo za ni bude bojovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Boj proti dezinformacím – další metla na nepohodlné názory
Potlačování „nenávistných projevů“ už Bruselu nestačí. Svobodu slova na internetu je třeba ještě více usměrnit pod hlavičkou „boje proti dezinformacím“. Je třeba zakročit proti „zavádějícím“ zprávám o EU, migraci, klimatu apod.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 2.5.2018 v 20:40, zobrazit podobné
Zjednodušme to!
To bylo volební heslo ODS do loňských krajských voleb. Přiznávám, líbí se mi. Systém je složitý, příliš zbyrokratizovaný, centralizovaný, zregulovaný a nepřirozený. Tak nějak „zabíjí“ svobodu a odpovědnost za život. Šíří strach.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.1.2017 v 22:40, zobrazit podobné
ÚSTR připomene studentskou okupační stávku v roce 1968
Ve dnech 18. až 21. listopadu 1968 zorganizovali studenti na fakultách v celém Československu okupační stávku na podporu „studentského desatera“, v němž kladli vedení KSČ řadu požadavků, například zrušení cenzury, svobodu slova, shromažďování, dodržování osobních svobod občanů, svobodu výjezdu za hranice či svobodu bádání. 50. výročí této významné události připomíná Ústav pro studium totalitních režimů se Studentskou radou FF UK vzpomínkovým večerem, který se koná 21. listopadu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Tomáš Laně: Uprchlíci a Turecko.
Německá kancléřka Angela Merkel je terčem českých populistů rozdmychávajících strach z virtuální uprchlické hrozby mimo jiné proto, že uzavřela dohodu s Tureckem o zastavení proudu uprchlíků z Turecka. Každá výhrůžka tureckého prezidenta, že by mohl opět „vypustit uprchlíky“, je vydatný soustem pro sensace chtivá média, vděčným tématem ke komentářům, které přitom neopomíjejí poštvat českou populaci proti německé kancléřce a samozřejmě EU.…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 11.10.2017 v 16:41, zobrazit podobné
TOPlist