Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.083x, což odpovídá cca 213.045-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Víme, o čem si za zavřenými dveřmi povídali Okamura s Geertem Wildersem. Čtěte jenom u nás
REPORTÁŽ V pátek v podvečer dorazili do Prahy na návštěvu českého parlamentu a poslaneckého klubu SPD zástupci stran euroskeptické a protiimigrační frakce Evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Do klubu přišel i lídr druhé nejsilnější nizozemské strany Geert Wilders.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 06:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2017

Související články

Lukáš Petřík: O čem si povídali Okamura s Geertem Wildersem
V pátek v podvečer dorazili do Prahy na návštěvu českého parlamentu a poslaneckého klubu SPD zástupci stran euroskeptické a protiimigrační frakce Evropského parlamentu Evropa národů a svobody (ENF). Do klubu přišel i lídr druhé nejsilnější nizozemské strany Geert Wilders.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Vojtěch Filip zůstal jako kůl v plotě. Víme, co se dělo na bouřlivém jednání za zavřenými dveřmi ÚV KSČM…
EXKLUZIVNĚ V pátek proběhlo zasedání Ústředního výboru KSČM, na němž se probíral debakl komunistické strany ve sněmovních volbách a po němž dosavadní předseda strany Vojtěch Filip oznámil, že již nebude obhajovat svou funkci. ParlamentníListy.cz zjistily, co se dělo za zavřenými dveřmi. Jednání prý bylo velmi bouřlivé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Zahradil (ODS): O přerozdělování migrantů radši za zavřenými dveřmi, vzkázali europoslanci
Dalekosáhlé změny unijních pravidel pro žadatele o azyl se nemají dohadovat veřejně na plénu Evropského parlamentu, ale raději za zavřenými dveřmi, jen mezi několika zástupci z unijních institucí. Ve Štrasburku o tom rozhodla většina poslanců tvořená lidovci, socialisty a liberály.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Fedor Gál, Cemper, Pospíšil. Čtěte, jak o akci Okamury a Le Penové píší noviny, které nesnáší Donald Trump
Andrew Stroehlein, evropský ředitel pro média lidskoprávní organizace Human Rights Watch, na sociální síti twitter informuje o tom, jak se ve Spojených státech dívají na pražské protesty proti setkání Tomia Okamury (SPD) s dalšími radikálními evropskými politiky – s neúspěšnou prezidentskou kandidátkou Marine Le Penovou, s nizozemským politikem Geertem Wildersem a s dalšími.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Fleischer (SPR-RSČ): Nebezpečný jako kastrát v harému
V celé Evropě se zvedají nálady prezentované Geertem Wildersem, Marinou Le Pen, nejnověji švédskými demokraty, kteří se dotýkají hranice dvaceti sedmi procent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Říkají mu "Kapitán Peroxid". Geert Wilders jde příští týden do voleb a zde je rozbor jeho šancí
Nad nizozemským politikem Geertem Wildersem a jeho šancemi v blížících se volbách se na serveru Prvnizpravy.cz zamýšlí Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Vojtěch Filip řval na soudruhy a oni na něj. Po ostré kritice odešel z jednání. Čtěte, co se u komunistů dělo za zavřenými dveřmi
Volební debakl KSČM v krajských volbách mezi členy komunistické strany vyvolal značnou nervozitu a kritiku současného vedení strany s Vojtěchem Filipem v čele, o čemž svědčí zajímavá příhoda z pondělního zasedání jihočeského krajského výkonného výboru strany, kde byl přítomen i předseda ÚV KSČM Filip.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Okamura poutá pozornost amerických tajných služeb a FBI: Toho by si měly všimnout. Neziskovky a aktivisty financované Sorosem nezastaví ani mrtvoly
ROZHOVOR Předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie z mezinárodní konference s Marine Le Penovou a Geertem Wildersem v německém Koblenci pozitivně okomentoval inaugurační projev amerického prezidenta Donalda Trumpa. Obává se ale, že současná kritika odpůrců nové hlavy USA bude sílit. „Musíme si uvědomit, že proti Donaldovi stojí lobby nejvyšších amerických elit politických rodinných klanů a miliardářů,“ uvádí mimo jiné Okamura a zdůrazňuje, že protesty proti Trumpovi jsou často financované lidmi jako je miliardář George Soros a měly by to řešit americké tajné služby a FBI.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Pavel Kopecký: Skandální politický proces s Geertem Wildersem. To už se opravdu pomátli?
Pavel Kopecký se zamýšlí nad včera zahájeným soudním procesem s předsedou Strany pro svobodu a ptá se, zda to kritikovi islámu a imigrace před nadcházejícími volbami nemůže spíše pomoci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2016 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist