Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 776x, což odpovídá cca 40.491-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Lídr českých sedláků: Každého ministra, který by s námi nepočítal, donutíme, aby nás bral vážně
ROZHOVOR Čeští sedláci nemohou očekávat moc vstřícné kroky vzhledem k tomu, z jakého prostředí přicházejí lidé do politiky. Jsou to podle nich lidé k minulému režimu, s kterým mají sedláci ty nejhorší zkušenosti, minimálně kritičtí. „Ale soukromí zemědělci jsou v České republice natolik silnou a etablovanou skupinou, že těžko může někdo z ministrů přijít s tím, že s nimi nepočítá. S takovým ministrem, respektive s takovým názorem bychom ho velmi rychle vymetli, to musím říci naprosto otevřeně. Takže ať přijde do čela resortu ministr z jakékoli názorové platformy, i třeba té, která se neblíží té naší, my ho přinutíme k tomu, že nás bude brát vážně,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz předseda Asociace soukromého zemědělství Josef Stehlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 12:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Jan Žižka: Evropská unie nás považuje za méněcenné. Oprávněně?
Jen těžko se lze domnívat, že by Českou republiku bral někdy nějaký „západní“ stát vážně. Jedna věc je, že pro „západní“ státy, budeme vždy neidentifikovatelná zemička (na východě), kde je dobré pivo a laciná „zábava“. (To by až tak nevadilo, nás málokdo kdy bral někdo vážně a my jsme přežili).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Polanecký (Svobodní): My vás k té dobrovolnosti donutíme, holoto občanská
Průvodním jevem každého státního zřízení je donucení k tzv. dobrovolnosti. Nejvíce je tento prvek viditelný v socialistických, fašistických nebo jinak dirigentských modelech. Ne náhodou i u nás povinné dobrovolnosti přibývá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Jsou před námi vážné hrozby, obává se Petr Pithart. Velký strach má hlavně o veřejnoprávní média
Podle bývalého českého premiéra a předsedy senátu Petra Pitharta není pochyb o tom, že má za sebou Česko obtížný rok a vyhlídky do budoucna se netváří příliš růžově. Pozor bychom si prý měli dát na další směřování zahraniční politiky. Největší obavy má prý o veřejnoprávní média a o moc zákonodárnou a výkonnou. „Jsou před námi vážné hrozby,“ varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Sklenák (ČSSD): To bych tady nesměl sedět minulé volební období, abych jeho slova bral vážně
Projev na 47. schůzi sněmovny 1. června 2016:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2016 v 11:35, zobrazit podobné
ÚSTR se bude letos zabývat dějinami Jáchymova i perzekucí sedláků
Výstavy, debaty, kolokvia a konference letos opět chystá uspořádat Ústav pro studium totalitních režimů (ÚSTR), aby podpořil debatu o českých moderních dějinách. O plánu činností na letošní rok bude dnes jednat Rada ÚSTR. Jeden z projektů se například zaměří na téma převzetí moci komunistickou stranou v bývalém Československu. Letošní nejvýznamnější konference se bude naopak týkat soudobých dějin Jáchymova, který je jedním z pamětních míst českých dějin, řekl ČTK náměstek ředitele ústavu Ondřej Matějka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Výstava ukáže perzekuci sedláků za nacismu a komunismu
České sedláky od dob Rakouska-Uherska přes první republiku, protektorát, socialismus až po současnost zachycuje výstava Půlstoletí perzekuce selského stavu. Zaměřuje se především na utlačování sedláků za druhé světové války a komunismu. Podle autorů jde o vůbec první výstavní projekt od listopadu 1989, protože se podobný svého druhu doposud neuskutečnil. Pro veřejnost bude v Národním zemědělském muzeu v Praze otevřena od 25. května do 30. září.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Petra Procházková lituje vyhnaného gubernátora Saakašviliho: Myslel to s tím bojem proti korupci opravdu vážně, tak se znelíbil
Novinářka Petra Procházková sepsala pro server Lidovky.cz text o bývalém prezidentovi Gruzie Michailu Saakašvilim, jenž býval přítelem ukrajinského prezidenta Petro Porošenka. Ze Saakašviliho se stal gubernátor Oděsy, který chtěl z tohoto regionu udělat výkladní skříň Ukrajiny. Bývalý prezident Gruzie kvůli tomu dokonce získal, ne nadlouho, ukrajinské občanství. Jenže dnes si Saakašvili a Porošenko nemohou přijít na jméno. Podle obyvatel Oděsy asi proto, že Saakašvili bral boj proti korupci příliš vážně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Michael Rada: Jak se buduje odvětví
Na konci roku 2014 jsem do Plzně obdržel první elektrickou jednokolku. Nebyl jsem první, kdo ji v Čechách měl, ale byl jsem pravděpodobně první, kdo ji bral vážně. Po prvních „krůčcích“ jsem věděl, že bude vše jinak. A bylo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Čtyřicítka zástupců českých firem dnes odjíždí do běloruských měst Minsk a Gomel
„Do Běloruska s námi letí firmy z oborů strojírenství, stavebnictví a z energetické průmyslu. Jako vždy věřím, že se nám v rámci této doprovodné mise ministra Mládka podaří navázat další nové kontakty, ale i prohloubit ty stávající,“ komentuje viceprezident HK ČR Michal Štefl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.5.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Exekutoři se bouří proti Pelikánovi. Mají prý vážné finanční problémy
Proti plánované změně ministra spravedlnosti Roberta Pelikána ohledně odměn českých exekutorů se sepisují petice. Podepsalo ji již čtrnáct set zaměstnanců exekutorů. Píší o tom Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2016 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist