Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.365x, což odpovídá cca 175.581-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ostrá debata v Rakousku: Vládní lidovec to schytal kvůli vstřícnému postoji k Visegrádu. Ozdravme Unii jejich vystoupením, žádal europoslanec
Kvůli způsobu, jak by se Evropská unie měla chovat k zemím Visegrádské skupiny (Česko, Maďarsko, Polsko, Slovensko), se ve středu večer v panelové diskuzi o budoucnosti EU střetli tři rakouští politici. Padly návrhy na ostřejší postup a sankce vůči V4, ale i výzvy k trpělivosti s „táborem (maďarského premiéra Viktora) Orbána“, informovala dnes agentura APA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

U nás byla v roce 1968 taky velká svoboda, smál se lidovec Bartošek Filipovi
Europoslanec Pavel Telička, lidovec Jan Bartošek a šéf komunistů Vojtěch Filip se před kamerami České televize pohádali kvůli tomu, co řekl prezident Miloš Zeman o Krymu, Rusku a Ukrajině.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Velký obrat ve vztahu k imigraci i Visegradu? Manuál k rakouským volbám od bývalého velvyslance
ROZHOVOR „To, co především v kampani spojuje strany budoucí koalice, je razantní rétorika vůči imigraci a vůči dnešnímu Turecku. Tady je zahraničněpolitické pole i pro stanoviska Visegrádu,“ říká ohledně voleb v Rakousku, které se konají už tuto neděli, bývalý velvyslanec České republiky v Rakousku Jan Koukal. Pro ParlamentniListy.cz promluvil nejen o tom, jak podle něj volby dopadnou, ale i o skandálu kolem předvolební kampaně, kterou mnozí označují za špinavou hru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
„Ten největší udavač v Bruselu. Novodobý estébák!“ Na europoslance Zdechovského se po rozhovoru na PL snesla ostrá kritika
V pátek vyšel na ParlamentníchListech.cz rozhovor s europoslancem KDU-ČSL Tomášem Zdechovským, ve kterém zástupce lidovců tvrdě kritizoval premiéra Andreje Babiše ohledně Istanbulské úmluvy. Zdechovský Babiše osočil, že neví, která bije a je zmatený. Netrvalo dlouho a Zdechovský schytal naopak ostrá slova od čtenářů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Okamura otevřeně promluvil o svém postoji k Babišovi. Uznal, že...
Lídr SPD Tomio Okamura se na svém profilu na serveru ParlamentníListy.cz vyjádřil k aktuální vládní krizi a k postoji svého hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Neměli jsme říkat, že nebudeme brát uprchlíky, míní lidovecký europoslanec
Žaloba, které nyní Česká republika a další země čelí kvůli svému postoji k přerozdělování žadatelů o azyl, nebyla nutná a země jí mohla určitými drobnými kroky předejít. Myslí si to český europoslanec za KDU-ČSL a předseda právního výboru europarlamentu Pavel Svoboda. Věc ale podle něj není ještě uzavřena a určité vstřícné kroky bude možné učinit i nyní. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Divoký politický zvrat v Rakousku. Svobodní mohou zamířit do vlády ještě letos
Nejenom v České republice se vládní koalice otřásá v základech, ale také v sousedním Rakousku. Tento týden odstoupil šéf lidovců a vše nasvědčuje tomu, že Rakousko čekají předčasné volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Velký obrat ve vztahu k imigraci i Visagrádu? Manuál k rakouským volbám od bývalého velvyslance
ROZHOVOR „To, co především v kampani spojuje strany budoucí koalice, je razantní rétorika vůči imigraci a vůči dnešnímu Turecku. Tady je zahraničněpolitické pole i pro stanoviska Visegrádu,“ říká ohledně voleb v Rakousku, které se konají už tuto neděli, bývalý velvyslanec České republiky v Rakousku Jan Koukal. Pro ParlamentniListy.cz promluvil nejen o tom, jak podle něj volby dopadnou, ale i o skandálu kolem předvolební kampaně, kterou mnozí označují za špinavou hru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Lidovecký europoslanec Svoboda: Snění o české suverenitě je iluze, vede k náckovství. Musíme začít myslet úplně nově
Europoslanec Jan Zahradil (ODS) před časem napsal, že není v našem zájmu patřit do EU. Jen by za nás ještě víc než dnes rozhodoval o mnoha věcech tandem Německa a Francie, který je podstatně silnější než vliv Česka v EU. Europoslanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL) Zahradilovi oponuje, že se v mnohém mýlí. V jedné věci dal však lidovec občanskému demokratovi za pravdu. Nikdo prý nikdy netvrdil, že si jsou členské státy EU rovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Lidé zvedají hlas. AfD? To nejsou extremisté. Exdiplomat o vině Merkelové a o Evropě
ROZHOVOR „Merkelová bude symbolem sociálního inženýrství, které chtělo vytvořit nového Němce, oslabit tradiční kulturní hodnoty evropské civilizace a zpackaného multikulturalismu. A popravdě je významným reprezentantem nefungujícího v EU vládnoucího establishmentu,“ říká bývalý český velvyslanec v Rakousku Jan Koukal. V rozhovoru se vyjádřil k demonstracím ve Francii a promluvil například i o Rakousku a tamním postoji ohledně kriminality migrantů. Zmínil studenou válku a řekl, co si myslí o novotvaru „lepšolidi“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Debata o migraci se Zdechovským a Petrem Pelikánem nabrala břitký směr po příchodu nečekaného hosta
REPORTÁŽ Jinak poklidně vedenou besedu na půdě Institutu 2080 věnovanou problému migrace narušil výstup bývalého diplomata Jiřího Peška, který přiživil jednu ze známých konspiračních teorií o ideologickém pozadí Evropské unie. Mezi arabistou Petrem Pelikánem a jím se po skončení diskuze rozhořela ostrá debata o súře 9 a násilném či nenásilném charakteru islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist