Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.081x, což odpovídá cca 212.941-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Malá chce jako ministryně pomoci zrychlit soudní řízení
Zrychlit soudní řízení a vymahatelnost práva chce poslankyně Taťána Malá (ANO), která má být ministryní spravedlnosti v menšinové vládě ANO a ČSSD. Hodlá také vést dialog se všemi dotčenými skupinami, například se soudci. Malá to dnes řekla ČTK. Ve funkci by měla vystřídat Roberta Pelikána, který už v příštím kabinetu nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 07:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 23. 06. 2018

Související články

Už žádné další soudní průtahy jako s kauzou Rath. Ministerstvo spravedlnosti to hodlá takto změnit
Ministerstvo spravedlnosti v současné době chystá nový trestní řád, který by měl zrychlit soudní řízení. Soudy jsou totiž, jak píše dnešní MF Dnes, neúnosně zpomalovány obstrukcemi obžalovaných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Nový civilní soudní řád chce zrychlit a zefektivnit řízení
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán a doc. Petr Lavický dnes představili teze k novému občanskému soudnímu řádu, který bude moderní a jednoznačnou koncepcí civilního řízení. Na nových pravidlech se bude vůbec poprvé podílet i veřejnost na zvlášť vytvořené webové stránce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Neskutečná suma. Sečetli jsme jako první médium v zemi, kolik si v politice vydělává odvolaná ministryně spravedlnosti Malá
Ministryně spravedlnosti Taťána Malá oznámila na začátku července po jednání výboru ANO svoji rezignaci. Dále uvedla, že obvinění z plagiátorství považuje za kampaň. Ještě nyní přitom na Wikipedii lze nalézt vysvětlení, že „odborníci pomocí specializovaného systému na odhalování plagiátů a především ruční analýzou odhalili opakované shody s příspěvky na internetu, s učebnicí České rodinné právo nebo s diplomovou prací na obdobné téma z roku 2006. Z učebnice bylo přepsáno, jen s mírnou úpravou, několik stran.“ O tom, že Malá prokazatelně podváděla, tak není pochyb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Ministryně Malá se vyjádřila ke své diplomové práci o králících, za kterou je pod palbou
Ministryně spravedlnosti Taťána Malá se vyjádřila pro server Novinky.cz ke své 13 let staré diplomové práci o králících, kde je obviňována, že jí část opsala. Malá uvádí, že svědomí má čisté. Podle svých slov také nečekala, že by novináři takto starou práci studovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Fikce souhlasu může pomoci zrychlit jednání s úřady
Vláda na svém dnešním jednání odmítla novelu správního řádu, kterou ODS předložila, a která zavádí tzv. obecnou fikci souhlasu pro správní řízení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Ministryně Taťána Malá padla! Oznámila rezignaci
Ministryně spravedlnosti Taťána Malá oznámila po jednání výboru ANO svoji rezignaci. Podle serveru Novinky.cz dále uvedla, že obvinění z plagiátorství považuje za kampaň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nová ministryně Malá má asi problém
Nová ministryně spravedlnosti Taťána Malá z hnutí ANO má problém. Čelí podezření z plagiátorství své diplomové práce. Pravděpodobně si půjčovala citace z jiných prací bez toho, aby je řádně označila. Zato tam nechala i původní překlepy. Informuje o tom server Českého rozhlasu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pajonk (Svobodní): Malá jako důsledek systému, ne příčina
Když před pár měsíci odstupovala ministryně spravedlnosti Malá, společnost měla rozporuplné pocity. Co se zvedlo? Vlna pohoršení. Vlna vzteku, jak se to mohlo stát. Vlna zoufalství nad tím, jak Česko je horší než Uganda a jiné rozvojové země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Pokud ministryně Malá nemá dost soudnosti, aby odstoupila, měl by ji odvolat premiér
Paní Malá zjevně nemá dost soudnosti, aby odstoupila z funkce ministryně spravedlnosti sama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.7.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Zeman podepsal stavební zákon, který zrychlí povolovací řízení
Prezident Miloš Zeman dnes podepsal rozsáhlou novelu stavebního zákona, která má za cíl zjednodušit a zrychlit povolovací řízení. ČTK o tom informoval prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček. Novela umožní mimo jiné sloučit územní řízení, stavební řízení i posuzování vlivu na životní prostředí (EIA).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist