Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 13x, což odpovídá cca 678-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Bělobrádek (KDU-ČSL): Zvažte, zda skutečně neotevíráme Pandořinu skříňku
Projev na 17. schůzi Poslanecké sněmovny 11. července 2018 k žádosti vlády premiéra Andreje Babiše o vyslovení důvěry
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 16:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Bauer (ODS): Není to poprvé, co na půdě Poslanecké sněmovny otevíráme Pandořinu skříňku
Projev na 27. schůzi Poslanecké sněmovny dne 6. 3. 2019 k návrhu poslance Petra Dolínka na vydání zákona, kterým se mění zákon o silničním provozu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Paradoxy šátkových diskusí; u zbytečného soudu, na E-republika a i u Jílkové
Jakkoli je projednávání muslimského šátku, tedy ano či ne při studiu na zdravotní škole, proti problémům s muslimy v celé Evropě zcela jistě marginální záležitostí, otevřelo to Pandořinu skříňku, což si muslimové v ČR určitě nepřáli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
„Ty debile jeden!“ křičel Poche na ministra. „A ty taky půjdeš do prd*le!“ obořil se na radní. Psal se rok 2016 a my přinášíme očité svědectví
V momentě, kdy ParlamentníListy.cz napsaly první materiál o postavě sociálního demokrata Miroslava Pocheho, otevřely nevědomky pomyslnou Pandořinu skříňku. Jen za posledních několik dnů dorazilo do redakce přibližně deset očitých svědectví, jak se tento muž, obecně považovaný za vládce pražské socdem, chová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Cestou do práce si jedno dám, přiznal Zahradil. A tím otevřel Pandořinu skříňku
Pít, či nepít? Toť otázka, kterou si klade v konkrétní formě ODS; tedy zda by se řidičům mělo povolit si dát před jízdou jedno pivo. Europoslanec Jan Zahradil srovnával Česko s Francií a s Německem a prohlašoval, že si po cestě do Štrasburku klidně pivo dá. Ale za toto srovnání sklidil kritiku od radního Rady pro rozhlasové a televizní vysílání Vadima Petrova. Prý se jedná o populismus cílený na Zemanovu „lůzu“. A z publika přišel dotaz, zda to opravdu bez piva Zahradil nevydrží.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Co by opravdu poškodilo Angelu Merkelovou? Toto
ROZHOVOR „Merkelová je vypískávána všude,“ říká bavorský zemský předseda strany Alternativa pro Německo Petr Bystroň. Promluvil o blížících se volbách v Německu a pro ParlamentníListy.cz možná tak trochu pootevřel Pandořinu skříňku německé kancléřky. „Co by ji určitě poškodilo, je zveřejnění detailů z její minulosti v NDR. Její Stasi akta nebyla nikdy zveřejněna. Přitom Merkelová zcela jistě musela se Stasi spolupracovat, když byla referentkou pro agitaci a propagandu na vysoké,“ říká na adresu kancléřky Petr Bystroň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Nejsou vyloučeny další skryté snahy o revizi Benešových dekretů! Po pobuřujících slovech Merkelové přišlo varování z klubu pohraničníků
ROZHOVOR Jaltské, postupimské, ale i pařížské konference o konci druhé světové války a uspořádání Evropy jako by zapadly. Německá kancléřka opět otevírá Pandořinu skříňku s vyhnáním sudetských Němců a vydatně k tomu asistuje náš notoricky známý Berndt Posselt. Přitom „máslo na hlavě“ má právě německá strana, a to v případě válečných repatriací, kterých jsme dostali jen zlomek a na rozdíl od Polska či Řecka si je neumíme vykřičet. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz o tom hovoří předseda Klubu českého pohraničí JUDr. Rudolf Peltan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 17:35, zobrazit podobné
To dopadá zle, nutit lidem názory, říká k věci ,,Ruse, táhni” advokátka Hamplová. Kalousku, co tak vyhodit věřícího?
ROZHOVOR To tu ještě nebylo! „Cesta do pekel.“ Za velmi spornou otázku považuje známá advokátka Jana Zwyrtek Hamplová vázat podpis na poskytnutí služeb. „Nikdo nemá právo nikoho zpovídat.“ Analyzuje „revoluční“ nález Ústavního soudu, který dal za pravdu hoteliérovi z Ostravy a tím podle Hamplové otevřel Pandořinu skříňku. Advokátka odmítá tahání politiky do života na úkor normálních lidí. Zároveň podotýká: „Klid za cenu strachu lidí z postihu projevit názor je klid před bouří.“ V rozhovoru popisuje i to, jak by sama v tomto případě rozhodla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Bělobrádek (KDU-ČSL): Jdeme do boje s tím, že chceme skutečně bojovat o nejvyšší příčky
KDU-ČSL a hnutí STAN podepsaly koaliční smlouvu o spolupráci pro volby v roce 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bělobrádek se vrátil ke sporu o mrtvého psa. Padlo slovo „idiot“
Šéf lidovců Pavel Bělobrádek poslal vzkaz všem lidem, kteří se do něj pustili za slova o „psu, který neumřel, ale chcípl“. Bělobrádek zdůraznil, že si dělal jen legraci a „idiot“ to nepochopil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Bělobrádek v tisku odráží kritiku Čunka a souboj s ním o vedení lidovců by prý uvítal
Předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek se v dnešním rozhovoru pro Právo vyjádřil ke dvojkoalici s hnutím Starostové a nezávislí, s nímž chce jít jeho strana do sněmovních voleb. Musí tak získat nejméně 10 procent. Za risk to však Bělobrádek nepovažuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist