Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 23x, což odpovídá cca 1.200-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Recepty na okurky a hned pod tím propagandistický článek?! Pirát Michálek se ve Sněmovně oháněl Babišovými novinami a zasahoval do obsahu
Premiér Andrej Babiš dnes žádá podruhé Poslaneckou sněmovnu o důvěru pro svoji vládu. U sněmovního řečnického pultu se tak od odpoledních hodin střídají opoziční poslanci, kteří plénu sdělují své důvody, proč nebudou hlasovat pro důvěru menšinové vládě ANO a ČSSD, kterou podpoří komunisté. Promluvil i Jakub Michálek, předseda poslaneckého klubu Pirátů. „Tohle je nástup oligarchie a nejhorší je její vazba na média,“ řekl Michálek a pustil se do Babišových médií.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 21:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 07. 2018

Související články

Vladimír Ustyanovič: Geniální pirát Michálek
Pirát Michálek, který se proslavil v přímém přenosu historickou větou, že nemáme věřit všemu, co je na internetu, což prý prohlásil již dávno T. G. Masaryk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Pirát Michálek nařezal na Frekvenci 1 Bakalovi, Sobotkovi i Kalouskovi
Luboš Xaver Veselý přivítal v nedělním Pressklubu na Frekvenci 1 předsedu poslaneckého klubu Pirátů Jakuba Michálka. Rozpovídal se o pokusu o jeho odvolání, ale také o tom, jak to teď chodí ve sněmovně. Dějí se tam prý věci, které občany urážejí, a Michálek se lidem nediví. Nařezáno dostal i Zdeněk Bakala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Pirát Michálek je zralý na „poslanecký impeachment“
Pokud se ukáže, že má pan Michálek je půlku mozku, je potřeba uvažovat o „poslaneckém impeachmentu“. Reaguji na jeho slova, uveřejněná na ParlamentníchListech.cz dne 28.1.2019, kdy takto podobně uvažoval o prezidentu Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 11:35, zobrazit podobné
S komunisty hlasovat nebudeme, praviul kategoricky Pirát Michálek. Ale jinak Babišovi slíbil „konstruktivní opozici“
Jakub Michálek (Piráti), předseda poslaneckého klubu strany, byl hostem Světlany Witowské v Interview ČT24. Podpora vlády sociální demokracie s podporou komunistů je pro ně nepřijatelná. Nechtějí podporovat vládu, kde sedí komunisté. Prioritní jsou pro ně sliby, které dali svým voličům. „Zajištění vzniku té vlády je pro nás nepřijatelné,“ odůvodnil stanovisko Pirátů Michálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 21:35, zobrazit podobné
S komunisty hlasovat nebudeme, pravil kategoricky Pirát Michálek. Ale jinak Babišovi slíbil „konstruktivní opozici“
Jakub Michálek (Piráti), předseda poslaneckého klubu strany, byl hostem Světlany Witowské v Interview ČT24. Podpora vlády sociální demokracie s podporou komunistů je pro ně nepřijatelná. Nechtějí podporovat vládu, kde sedí komunisté. Prioritní jsou pro ně sliby, které dali svým voličům. „Zajištění vzniku té vlády je pro nás nepřijatelné,“ odůvodnil stanovisko Pirátů Michálek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Toto si nedovolil ani Urválek, ani K. H. Frank, zuřil Klaus u sněmovního pultíku. Pak se Michálek s Bendou hádali, kdo slouží lobbistům
Do vlasů si dnes v Poslanecké sněmovně vjeli Pirát Jakub Michálek a Václav Klaus mladší (ODS). Piráti totiž v rámci novely daňového řádu navrhovali, aby advokáti a obdobné profese museli poskytovat údaje i pro vnitrostátní správu daní. To se ale nelíbilo jak zástupcům ODS, tak ani TOP 09. Václav Klaus ml. se dokonce v této souvislosti rozhovořil „o přípravě diktatury“. „Ani Urválek, ani K. H. Frank neprolomili zcela mlčenlivost advokátů! Vy zavádíte něco podobného, a ještě se tady tomu vesele řehtáte!“ káral Piráty Klaus poněkud neobvykle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Pirát Michálek čtenářům: Protirežimní dezinformační weby si hlídají tajné služby
Z PROFILŮ Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek odpověděl na dotazy čtenářů serveru ParlamentníListy.cz. Vysvětlil, že Piráti pracují na zavedení hmotné odpovědnosti po úřednících a politicích za jejich rozhodnutí. Popsal, co je jeho hlavní náplní práce, a vyjádřil se i k šíření dezinformací v České republice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Jestli se Babiš dostane k moci, umete cestičku pro své podniky. Budeme ho kontrolovat, slibuje Pirát Michálek
Šéf pirátské frakce Poslanecké sněmovny Jakub Michálek vyjádřil své obavy z toho, že Andrej Babiš bude v legislativě umetat cestičku vlastním podnikům. „Naším hlavním úkolem je teď kontrola moci a mocných,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš je pasák politiků, zaznělo. Kmotr, řekl o Babišovi pirát Michálek. A označil jeho kamarády, mezi nimi třeba Grosse
Předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek se na svém facebookovém profilu vyjádřil k tomu, proč podle jeho slov vláda po roce fungování z vlastní iniciativy nepředložila ani jeden protikorupční zákon.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Prezident by měl říct jasně ano, nebo ne! Pirát Michálek se rozčiloval v Partii, když došlo na aféru kolem soudce Baxy
Pozvání do nedělní Partie TV Prima přijali ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) a předseda poslaneckého klubu Pirátů Jakub Michálek. Tématem byly schůzky mezi Hradem a soudci. „Prezident vysvětlení odbyl, jednoznačně by měl popsat, k čemu na schůzce s Baxou došlo,“ rozčiloval se Michálek a uvedl opatření, které by ovlivňování soudců mohlo předcházet. Podle ministra spravedlnosti žaloba na Zemana nemá šanci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist