Kolem České televize se to popralo: Dědek z Hradu. Vyhladovět ČT... Bum. Zablokovaný Facebook. Šílenec z Rady. Přestaňte s propagandou na dětech!
Pořady České televize jako Reportéři ČT, 168 hodin Nory Fridrichové či Zprávičky budí rozporuplné reakce. Objevují se nesmlouvaví kritici těchto pořadů s výrazy jako smrtící koktejl, agitka, neznalost a hloupost, televizní Talibán, šílenec z Rady ČT. Na druhou stranu lidé je hájící si na adresu kritiků také mnohdy neberou servítky. Od nich se lze dočíst zase "o zlém dědkovi a Putinovu mužiku z Hradu či o ruském švábovi na Barrandově". ParlamentníListy.cz shrnuly poslední slovní bitvy na toto téma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 05:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 18. 09. 2018

Související články

Oldřich Dědek a Marek Mora jmenováni členy bankovní rady ČNB
Do vedení České národní banky míří Oldřich Dědek a Marek Mora. Prezident republiky Miloš Zeman je při slavnostním ceremoniálu na Pražském hradě jmenoval do funkce členů bankovní rady na šest let, a to s účinností od 13. února 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Zeman a Babiš prý chtějí ovládnout Českou televizi. Člen její Rady si vzal za příklad "Ovčáčkovu nehoráznost"
Poslední jednání Rady České televize se neomezilo jen na samotný výběr pěti finalistů pro volbu generálního ředitele ČT. Její úvod totiž provázelo ostré vystoupení člena televizní rady Zdeňka Šarapatky. Ten varoval ostatní radní před reálnou snahou Babišových médií a Hradu volbu ředitele veřejnoprávní televize ovlivnit. Píše o tom server Forum24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
EU zvýší rozpočet na boj ruskou propagandou
Předseda Evropské rady sdělil, že EU vyčlení speciální rozpočet na boj s ruskou propagandou. Stalo se tak na summitu Východního partnerství v Bruselu. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 26.11.2017 v 21:40, zobrazit podobné
Babišův kandidát, zablokovaný na Facebooku, prozradil, co chce udělat lidem z ČT
ROZHOVOR Česká televize dlouhodobě neplní úkoly, které jí ukládá zákon, a místo toho je hlásnou troubou jedné – eurohujerské – názorové partičky, ale platíme jí za to my všichni. Tvrdí to do Rady pro rozhlasové a televizní vysílání čerstvě nominovaný Petr Štěpánek, který ve stejném kontrolním orgánu působil, dokud jeho tehdejší členy v roce 2003 protiprávně neodvolal premiér Vladimír Špidla. Mediální odborník také účtuje s analýzou, podle níž je 98 procent příspěvků v České televizi v pořádku. Zadavatelům i zpracovatelům by ji být členem Rady ČT omlátil o hlavu a požadoval by k úhradě miliony vyhozené za něco tak průhledně hloupého a už v zadání cinknutého.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Nová facka České televizi: Po „starém Goebbelsovi“ schytaly Kavčí hory další vtipná přirovnání
Do veřejnoprávní České televize se obul analytik Jan Schneider. „Chce Česká televize dezinformace, nebo demokracii?“ ptá se na serveru Česká pozice. Navazuje tak na kritická slova člena Rady Českého rozhlasu Tomáše Kňourka. A nebyl sám, v otevřeném dopisu členům Rady České televize se k pořadu Newsroom ČT vyjadřuje i Michal Semín. Nový text navazuje na úspěšný článek, jehož titulek začíná: „Kam se hrabe starej Goebbels!“. Také Schneider nešetřil příměry.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2018 v 13:34, zobrazit podobné
Martin Komárek: Proti Babišům vstanou Dědkové
Jeden z prvních komentářů v KN měl název: „Pan Dědek má pravdu, pane Babiši“. Podnikatel Dědek tehdy kritizoval Babiše za jeho zbrklost a varoval před kariéristy, kteří obsypali rychle rostoucí Ano jako vosy meruňku. Teď jde Dědek proti Babišovi v barvách STAN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Tajná volba členů Rady ČT a ČRo se blíží. Zde jsou jména kandidátů. Některé z nich moc dobře znáte
Volební výbor Poslanecké sněmovny naplánoval na 21. března a 22. března veřejné slyšení kandidátů na uvolněná místa tři členů Rady Českého rozhlasu a tří členů Rady České televize. ParlamentníListy.cz zjistily, že mezi kandidáty jsou velmi zajímavé osobnosti. Kupříkladu do Rady České televize může zamířit její někdejší generální ředitel Jiří Balvín, čí známá právnička Dagmar Raupachová, anebo dokonce i kanoista, olympijský vítěz a lékař Martin Doktor. Do Rady Českého rozhlasu je nominován poslanec ČSSD Vítězslav Jandák a mezi jinými i farář Zbigniew Czendlik.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Koruna je jako Rocky. Dědek z ČNB se nebojí přirovnání k boxerovi
Česká měna je jako boxer Rocky. Těžko ji něco vyvede z rovnováhy. A chová se apoliticky. Alespoň to tvrdí Oldřich Dědek z České národní banky v rozhovoru pro Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Zlej dědek s pěstičkou, ruský šváb. Takto mluví o prezidentovi republiky člověk, který má střežit vyváženost ČT. A je toho mnohem víc...
Radní České televize Zdeněk Šarapatka je znám svými ostrými výpady na adresu svých názorových oponentů. Na svém facebookovém profilu i v článcích na spřátelených serverech často i vulgárně útočí na prezidenta, premiéra, ministry a další známé osobnosti. Nikdo se nad tím nepozastavuje. V naprostém nepoměru pak je, když místopředseda Rady ČRo Tomáš Kňourek čelí kritice, že veřejně a slušně sděluje své názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Oldřich Dědek: Jaká je budoucnost Evropské unie a jakou roli v ní bude hrát Česká republika?
vystoupení člena bankovní rady České národní banky Oldřicha Dědka na panelové diskusi pořádané družstvem Fontes Rerum
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist