Arabské klany řádí v Německu. Už se o nich píšou i knihy
Německá média se začínají čím dál tím častěji věnovat ožehavému tématu rozvětvených arabských klanů, které ovládají podsvětí ve velkých městech. Německý politolog libanonského původu Dr. Ralph Ghadban o nich dokonce napsal knihu, která vyjde příští měsíc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 18. 09. 2018

Související články

Tak si žili členové arabského rodinného klanu v Německu, kteří byli na dávkách. Ohromující, co u nich policie našla doma
Jeden z největších problémů současného Německa jsou arabské přistěhovalecké klany, které ovládají zločinecké podsvětí v celé řadě větších měst. Ve čtvrtek provedla policie razie v Leverkusenu, Kolíně nad Rýnem a dalších městech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Berlín je prý ztracen. Ovládly jej arabské rodinné gangy, už to přiznávají i hlavní média
Arabské rodinné klany podle informací deníku Welt ovládají Berlín i další větší německá města. Politici, policisté a experti nyní hlasitě volají po okamžitém zásahu a nápravě rapidně se zhoršující situace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Válka s přistěhovaleckými gangy v Německu. Policie nezvládá
Soeren Kern z amerického think-tanku Gatestone Institute se ve svém včerejším článku věnuje problémům německé policie s početnými přistěhovaleckými klany, jejichž kriminální aktivity se vymkly kontrole.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pavel Kopecký: Arabské jaro - boj o moc a černé zlato
Takzvané arabské jaro, jak západní média pokřtila společensko-politické bouře v zemích, kde nemají čtyři roční období, přineslo nespočet proměn.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Petr Žantovský: Jak jsem potkal knihy – 45. díl. Hledání nového řádu
Ralf Dahrendorf se narodil v roce 1929 a zemřel v roce 2009 v Německu. To samo o sobě je do velké míry určující pro dobré pochopení jeho myšlenek, které jsou zachyceny mimo jiné i v sérii čtyř přednášek o politice svobody, které tvoří obsah knihy Hledání nového řádu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Podporujete terorismus. Končíme s vámi, sdělil Kataru Egypt a další arabské země
Spojené arabské emiráty, Sáudská Arábie a Bahrain přerušili diplomatické vztahy s Katarem kvůli jeho údajné podpoře terorismu. K podobnému kroku se odhodlal i Egypt, informuje CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jan Šulc: Knihkupectví jako prodejna roztomilostí
Vždycky jsem si myslel, že knihkupectví je prodejna, v níž se prodávají knihy. Místo, kde je možno se zastavit, zklidnit, knihami se probírat, listovat jimi, přečíst si z nich úryvky a nakonec zvážit, zda si některou z nich koupit, nebo nekoupit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2019 v 19:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Čím více africké a arabské imigrace, tím méně Velikonoc
V dnešní hektické době, a to nejen na poli politickém, se děje tolik závažných událostí, že je obyčejný občan ani nestíhá pořádně vnímat a vyvozovat si z nich možné důsledky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
České mírové hnutí: Předseda Krajča se setkal s prezidentem Syrské arabské republiky
V uplynulých dnech se uskutečnila mezinárodní mise solidarity do Syrské arabské republiky, kterou společně zorganizovaly Světová rada míru a Světová federace demokratické mládeže.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Kovářová (STAN): Chceme motivovat čtenáře snížením DPH na e-knihy a audioknihy
V České republice máme mnohem vyšší DPH na knihy, než je evropský průměr. I z toho důvodu jsme se rozhodli podat návrh na snížení sazby DPH pro e-knihy a audioknihy ze současných 21 % na 10 %, stejně jako je to u obyčejných knih.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist