Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2019
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.765x, což odpovídá cca 144.274-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Že jsme blbci? Jana Lorencová jménem venkova účtuje s Pavlem Novotným
ROZHOVOR „Na to, aby člověk pochopil logiku myšlení Pavla Novotného, je zapotřebí jiné než pozemské inteligence,“ uvádí bývalá poslankyně hnutí ANO a novinářka Jana Lorencová v rozhovoru, v němž ji ParlamentníListy.cz konfrontovaly s výroky možného budoucího starosty a provokatéra Pavla Novotného. K nově upečené podivné koalici v Brně říká: „Koncentrovaný podraz. Já třeba k politice pana Vokřála mám výhrady, ale to, co Brno předvedlo tentokrát, je opravdu hnus. Chápete tu podlost? Volič se ‚nějak‘ rozhodne a vloží lístek do urny s představou, že jeho hlas bude brán vážně. A krátce nato zjistí, že sice strana vyhrála, ale voličům to je houby platné, protože ostatní subjekty spojily síly, aby na mínění a snahu voličů vystrčily společně s panem Novotným holou zadnici!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 11:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Ruská kolaborantka Lorencová. Šafrův server se na poslankyni vyřádil
Novinářka a poslankyně za hnutí ANO Jana Lorencová vzbudila značný rozruch. Národu totiž sdělila, že z ni bude první kolaborant, pokud dojde na válku s Ruskem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Obrovský podvod Bakaly. Vím, jak to začalo. Drobností... Ke kauze OKD promluvila Jana Lorencová
ROZHOVOR „Jeden obrovský podvod, který začal docela nevinně“, tak v rozhovoru charakterizuje kauzu OKD točící se kolem miliardáře Zdeňka Bakaly bývalá investigativní novinářka a exposlankyně Jana Lorencová. Byty OKD podle Lorencové původně služebními nebyly a dostaly se tak do balíku toho, co se privatizovalo, až dodatečně. „Došlo jen k tomu samému, k čemu došlo v souvislosti s kauzou lehkých topných olejů, k formálnímu přejmenování určité položky na jinou, tedy v tomto případě státního bytu na byt služební,“ upřesnila v rozhovoru Lorencová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ortel nad Pavlem Novotným: Do věci promluvil Banga. Výrazně
Bulvární novinář Pavel Novotný poděkoval zpěváku Radku Bangovi a novináři Ivanu Brezinovi, kteří jej přišli podpořit u soudu. S Novotným se totiž soudí rodina, která na sociální síť nahrála video, na němž jejich dítě zpívá píseň Ortelu. Novotný pak rodinu nevybíravě kritizoval a ta jej dala k soudu. Píše o tom server iDnes.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Lidé z venkova a „pražský svět“ shlížející na ně shora. Slabí Zemanovi protikandidáti spoléhající jen na negativní emoce proti prezidentovi... Jana Černochová účtuje po volbách
ROZHOVOR „Mnozí lidé z menších sídel a z venkova mají také pocit, že příslušníci toho druhého, ‚pražského‘ světa na ně nahlížejí shora a Miloš Zeman je pro ně ten, kdo jim rozumí a kdo je v tom druhém světě jejich zastáncem, což byla pro ně silná motivace, proč při volbách nezůstat doma,“ analyzovala nedávné prezidentské volby poslankyně a předsedkyně výboru pro obranu Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jana Černochová. Ke své nedávné kritice ministra Stropnického pak ještě uvedla: „Ministerstvo obrany je pozadu se svými plány, zpomaluje se modernizace armády, musejí se udržovat zastaralé systémy, ale hlavně se promrhává období hojnosti posledních let. Já už jsem ho za to k odpovědnosti volala několikrát. Ale je to na něm a na Andreji Babišovi, co z faktů, které se nyní objevují, vlastně vyvodí.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
„Jsem lůza, hnědý nebo rudý prase, nevzdělanec, idiot a já nevím co všechno z venkova.“ Slavný zemanovec účtuje
ROZHOVOR „Protože se nestydím říkat, že jsem volil Zemana, dozvěděl jsem se, že jsem lůza, hnědý nebo rudý prase, nevzdělanec, idiot a já nevím co všechno z venkova. Tohle je podle těch, co si přáli něco jiného, demokracie,“ říká v rozhovoru pro PL.cz bývalý známý železniční odborář Jaromír Dušek. Myslí si, že jsme odpadiště a otroci Západu. „Maso se sní ve Francii, Německu, Belgii, nám sem přivezou kosti, kůže, chrupavky. Do toho nasypou trošku mouky a spoustu chemikálií. Přes banky, nadnárodní společnosti jsme tady zotročovaní a vytěžovaní jako největší póvl. Nakupujeme jejich smetí za ceny vyšší, než platí oni za kvalitní zboží. Je mi z toho na zvracení, kam jsme to dopracovali,“ prozrazuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Bulvární novinář Pavel Novotný natvrdo: Já jsem bůh pravdy! Mám koule
Moderátor Luboš Xaver Veselý na facebookové stránce XTV zveřejnil upoutávku na rozhovor s bulvárním novinářem Pavlem Novotným. Bylo to zajímavé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ty hovadoide! Lubomír Volný účtuje s Pavlem Novotným a říká, jak to bylo s řevem
ROZHOVOR „Byl to on a je to jednoznačně dokázáno stenografickým záznamem, že to byl on, kdo vyzýval ke konfrontaci mě. Nikoli já jeho. Pan Birke je ten agresivní,“ reaguje na řev ve Sněmovně poslanec SPD Lubomír Volný, který v pátek vyzval kolegu sociálního demokrata, aby si vše vyříkali venku. Volný detailně popisuje propíraný incident, to, proč se celou záležitostí musí dál zabývat, a atmosféru ve Sněmovně: „V okamžiku, kdy se jim někdo postaví a snaží se vyjádřit názor jiné části společnosti a jiných voličů, chovají se jako paviáni. Tlučou do lavic, ječí, vykřikují a urážejí své oponenty.“ Úder vrátil také starostovi Řeporyjí Pavlu Novotnému. „Výroky profesionálního hovadoida, který založil svou živnost na tom, že je odporný, normální lidé ani nečtou ani nekomentují.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Vrecionová (ODS): Rozvoj venkova není možný bez živnostníků, rodinných farem, služeb a infrastruktury
Největší výzvou pro Spolek pro obnovu venkova (SPOV) je bránit vylidňování našeho venkova.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Unie katastrofálně selhala, budeme se z toho vzpamatovávat staletí. Evropané, kam se poděla vaše hrdost, burcuje poslankyně Lorencová
ROZHOVOR „Nepochybně politika z pohledu občanů většiny zemí EU selhala katastrofálním způsobem, a to na celé čáře. Hrozné ale je, že to bude mít nedozírné důsledky pro Evropu na celá staletí. To, čeho jsme svědky, je nesmírně zákeřné,“ konstatuje v rozhovoru pro ParlamentniListy.cz poslankyně Jana Lorencová (ANO). „Vysoké procento z tzv. migrantů je označeno jako nepřizpůsobiví. Jsou mezi nimi v drtivé většině mladí svalnatí muži a tisíce jich nikde a nijak nebyly identifikovány, ale jsou tady a dožadují se svých práv. Jakých, to asi vědí jen oni sami. Překvapivě dobře oblečení ve značkových oděvech, vybavení technikou, kterou ještě mnozí z nás neovládají,“ dodala.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Pavel Novotný potrestá pachatele napadení Feriho. Zlobu namířil i do ODS!
Na sociálních sítích, spravovaných starostou městské části Praha- Řeporyje Pavlem Novotným, se rozpoutalo nemilosrdné zúčtování se dvěma Moraváky, podezřelými z útoku na poslance TOP 09 Dominika Feriho na koštu vína ve vesnici Boršice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist