Libor Lukáš: Nemám nic společného s kauzou finančních darů pro starostu Uherského Brodu
Prohlášení Libora Lukáše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2018 v 14:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 10. 2018

Související články

Starosta Uherského Brodu: Výborný dodá KDU-ČSL novou energii
Práce s lidmi pro mne byla vždy důležitá a nyní mám daleko větší možnost jim pomáhat, říká Ferdinand Kubáník (KDU-ČSL). Ve volbách získal nejvíce preferenčních hlasů a jako politický nováček usedl do křesla starosty Uherského Brodu. Nakolik se tím proměnil jeho život a co zamýšlí? Daří se radnici vykoupit pozemky potřebné pro obchvat? A jaké další investice chystá? I na to se ptaly ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Ivan Bednář: Malý gazda Gazdík
Už jsme měli primátora z Olomouce, teď máme primátorku z Bratislavy. A lidovci si dali na první místo své pražské kandidátky starostu ze Suché Lozi Petra Gazdíka. Pro ty, kdo nevědí, kde Suchá Loz leží, tak je to obec necelých 8 km jihovýchodně od Uherského Brodu. Žije v ní cca tisícovka lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Hubou ještě nikdo nic nepostavil, říká kandidát do Senátu Libor Lukáš
Předseda Sdružení pro rozvoj dopravní infrastruktury na Moravě Libor Lukáš poskytl rozhovor serveru idobryden.cz. Lukáš je mimo jiné známý svou iniciací petice za dostavbu dálnic D49 a D55.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Libor Lukáš: Jak obnovit výstavbu dálnic?
Neschovávat se a pořádně zabrat, říká Libor Lukáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Se Zemanem nemám nic společného a nejsem žádný populista, vzkázal z Bruselu rozčílený Babiš
Premiér Andrej Babiš dnes v rozhovoru s belgickým listem Le Soir odmítl, že je populista, a dodal, že s prezidentem Milošem Zemanem nemá „prakticky nic“ společného. Za svůj vzor označil někdejšího newyorského starostu Michaela Bloomberga, který podobně jako on přešel od podnikání do politiky. Aféru kolem farmy Čapí hnízdo pak označil za vykonstruovanou a za kauzu na objednávku. Kritizoval migrační kvóty a vyslovil se pro zachování národní měny koruny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Libor Lukáš: Pacient zůstává stranou, místo toho slyšíme pouze silácká slova
Proč máme nemocnice? Aby nás v nich lékaři a zdravotníci léčili. Připadne vám to samozřejmé? Na kraji na to zřejmě zapomněli. „Ze sídla hejtmanství zaznívají pouze silná slova, ovšem bez obsahu. Lidi přitom nezajímá, jak budou nemocnice řízeny, ale zda se skutečně zlepší zdravotní péče,“ poukazuje na aktuální dění kolem krajem vlastněných nemocnic Libor Lukáš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.10.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Libor Rouček: ČSSD byla před Zemanem, bude i po Zemanovi!
EVROPAN LIBOR ROUČEK Listopad 1989 byl splněný sen, ale udělali jsme chyby! Také postup při rozdělení Československa vytýká bývalý místopředseda Evropského parlamentu Libor Rouček tehdejší hlavě státu Václavu Klausovi. A v jakém stavu je dnes demokracie? „Pokud nedemokratické názory nezískají většinu, o naši demokracii obavy nemám. V tomto okamžiku ji nemají,“ říká Rouček. A SPD v čele bezpečnostního výboru? „Věřím, že ostatní strany toto nepřipustí.“ Zmiňuje i to, že někteří lidé v ČSSD nemají jiný program než se zabývat osobností prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Na Božím Daru v úterý 16. ledna odstartuje projekt LYŽUJ LESY
Pilotní ročník seriálu LYŽUJ LESY odstartuje na Božím Daru. Projekt vznikl díky partnerství Úseku běžeckých disciplín Svazu lyžařů ČR se státním podnikem Lesy ČR. Cílem je přivést děti k běžeckému lyžování. První závod seriálu závodů v běžeckém lyžování pro žáky základních škol je na programu v úterý 16. ledna a jeho patronem je legendární Lukáš Bauer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministerstvo dopravy: V roce 2018 dokončíme bezpečnější silnici z Havlíčkova Brodu směrem na Pardubice
Tříkilometrový úsek silnice I. třídy kolem obce Rouštany u Havlíčkova Brodu má být dokončen do konce léta 2018. Z mapy kritických míst regionu tak zmizí úzké hrdlo dvou křižovatek silnic I/34 a I/19 a klesání s ostrou zatáčkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Exhejtman Libor Lukáš: Zájem pacientů musí zůstat vždy na prvním místě
Otevřený dopis zastupitelům Zlínského kraje
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist