Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2019
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.418x, což odpovídá cca 178.346-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Rozzuřený Kalousek: Sprosté lži, lidé na padácích kvůli mě neumírali! Nikdy mi nic neprokázali! Pak se ptal, jestli se má zastřelit
Spoluzakladatel TOP 09 Miroslav Kalousek prý v roce 2013 nevěřil, že Andrej Babiš může v politice uspět tak, jak nakonec uspěl... Za časů tradičních politiků odstupovali členové stran jen pro různá podezření z trestného činu. Kalousek v této souvislosti zdůraznil, že jeho samého viní Babiš z kdečeho, ale všechno to jsou jen pomluvy, které mnohokrát vyvrátil. A přesto se zdá, že by řada lidí byla spokojena teprve ve chvíli, kdyby se Kalousek zastřelil...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 09:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Natočili jste o mě nekrolog, ale já z politiky neodcházím, durdil se Kalousek na ČT. Pak se ptal, jestli se má zastřelit
V úterních Událostech, komentářích České televize debatovali o povolební situaci v Česku šéf komunistů Vojtěch Filip, předseda ODS Petr Fiala a odcházející předseda TOP 09 Miroslav Kalousek. A jak to dopadlo? Kalousek se před kamerami ptal, zda se snad má zastřelit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Bude horko, čím dál víc. Andrej Babiš zúčtoval se Sobotkou, jako ještě nikdy
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) poskytl obsáhlý rozhovor deníku Právo. Postěžoval si, že do něj premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) „stále kope“ a mluví o něm sprostě. Sám Babiš prý také mluví sprostě, ale jen mezi lidmi, kteří jsou na to zvyklí. Šéf hnutí ANO toho ovšem řekl ještě mnohem víc. Redaktora Jana Rovenského se např. ptal, zda nechce novinář přijít na exkurzi k němu do ložnice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Kalousek sepsul Piráty, lidé jim pak začali sprostě nadávat. Prý ale nemluvil pravdu
Miroslav Kalousek dostal vyčiněno. Tentokráte od sněmovního kolegy Mikuláše Ferjenčíka z Pirátů. Jde o církevní restituce, Ferjenčík své tvrzení o Kalouskově kreativní práci s pravdou podpořil fotografií usnesení rozpočtového výboru. Jenže škoda už se stala, na Kalouskově twitteru se na hlavy Pirátů snesla lavina nadávek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Omluví se česká vláda Rusku kvůli jedu novičok, ptal se čtenář PL. A přišla zajímavá reakce od Ondráčka
Z PROFILŮ Komunista Zdeněk Ondráček, který nedávno rezignoval na post předsedy sněmovní komise pro kontrolu GIBS, odpovídal na svém profilu ParlamentníchListů.cz na otázky čtenářů ohledně aktuálního tématu, kterým byl pokus o zabití dvojitého agenta Sergeje Skripala nervovým plynem zvaným novičok na území Velké Británie. Britští experti totiž neprokázali, že by tato látka byla z Ruska. Německý chemik Ralf Trapp navíc pro tiskovou agenturu DPS uvedl, že tato nervová látka může pocházet pouze ze státní laboratoře, a ukázal na bývalé Československo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
"Vzdělaný národ si nevolí počurávajícího se staříka"
To je vzkaz režiséra Fero Feniče českému národu. Jestli se Miloš Zeman počůrává nevím, ale vím, že bych kvůli tomu nikdy neemigroval.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.3.2019 v 09:40, zobrazit podobné
Babiše přiměju, aby se za své sprosté pomluvy omluvil, věří Kalousek. Ruský a čínský troll Zeman, ostuda ve světě
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek poskytl rozhovor serveru Blesk Zprávy. V něm se mimo jiné ohlédl za letošním rokem, kdy hovořil například o zdanění náhrad za církevní restituce či zmínil své spory s premiérem Andrejem Babišem (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Já jsem si kvůli komunistům odseděl přes dva roky, ale Kalousek s Němcovou by měli zpytovat své svědomí. Disident hovoří o tom, co se děje okolo srpna 1968
ROZHOVOR „Od roku 1948 do roku 1968 bylo dle Hlavy I. Trestního zákoníku (trestné činy proti republice, tedy politicky motivované) odsouzeno téměř 300 000 lidí. Od roku 1969 do roku 1989 tento počet nepřevýšil jednu tisícovku. 99,98 % voličů ve stejné době volilo režimní kandidátku Národní fronty, do níž patřila i Strana lidová, jejímž členem Miroslav Kalousek byl. Odseděl jsem si dva a půl roku za podvracení republiky a komunisty jsem nikdy nevolil. Přesto mě nikdy nenapadlo dělat ze sebe etalon etiky a demokracie, jako to dlouhodobě předvádí paní Němcová a pan Kalousek. Měli by se sami nad sebou zamyslet a chvíli zpytovat vlastní svědomí,“ říká disident a exministr Jaroslav Bašta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Zeman nikam nepojede, měli jasno na ČT. Takáč s Farským si přitakávali i ohledně Brexitu
Datum odchodu – neodchodu Velké Británie z Evropské unie se blíží. Dohoda o vystoupení však zatím nikde. Britská premiérka stále slibuje, že vyjedná úpravu odchodové smlouvy, a EU dokola prohlašuje, že se nic upravovat nebude. Na to, jestli skutečně odejdou Britové v březnu, později, nebo nikdy a zda s dohodou, či divoce, se ptal moderátor Daniel Takáč poslance ze sněmovního evropského výboru Jana Farského (STAN). Nechyběla ale ani polemika nad tím, proč k nám nepřijel americký ministr zahraničí v rámci své návštěvy v Evropě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Jděte do háje! Pomlouvali jste mě. Kalousek válčí s Piráty, kvůli Pospíšilovi
Předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek se opětovně dostal do přestřelky s poslancem Pirátů Mikulášem Ferjenčíkem. Tentokrát to bylo kvůli pražskému zastupitelstvu a Jiřímu Pospíšilovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Pěna u pusy. Kalousek s Vondráčkem na sebe na Primě vytočeně křičeli, novic z ČSSD se musel smát
V nedělní Partii proti sobě usedli šéf Poslanecké sněmovny z hnutí ANO Radek Vondráček, novopečený místopředseda ČSSD Michal Šmarda a šéf poslanců TOP 09 Miroslav Kalousek. Probírali například, jestli je druhý muž hnutí ANO Jaroslav Faltýnek na odstřel za tajné schůzky kvůli mýtnému, prověřování případného schvalování teroru na Novém Zélandu policií, vyloučení Václava Klause ml. z ODS, nebo Vondráčkovo řádění s kytarou na stole v Poslanecké sněmovně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2019 v 15:35, zobrazit podobné
TOPlist