Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.008x, což odpovídá cca 209.132-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ivo Strejček: Výroky ukrajinského velvyslance jsou skandální
V nedělním pořadu televize Prima Václav Klaus na otázku o hlavních ohniscích zvýšeného mezinárodního napětí ve světě odpověděl, že je „Ukrajina ponoukána politickými elitami Západu, včetně našich, aby co nejvíce provokovala Rusko a prezidenta Putina. Tam vidím možné ohnisko nebezpečí a myslím, že se Putin ještě chová opatrně a střízlivě a nenaskakuje na každou provokaci“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 11:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 01. 2019

Související články

Údery Jaromíru Štětinovi a Ukrajině od Klause st. Silná dohra show na Primě
Bývalý europoslanec za ODS Ivo Strejček se na stránkách Institutu Václava Klause zastal bývalého prezidenta Václava Klause. Za skandální totiž považuje výroky ukrajinského velvyslance, jež zazněly po Klausově vystoupení v nedělní Partii na TV Prima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Senátorka Syková: Byrokraté způsobili jen hněv a problémy, teď musí nastoupit politika
Výroky o tom, že dostavbě okruhu Prahy brání jiní byrokraté nebo stávající vlastníci pozemků, považuji za alibistické. Výroky o tom, že zákaz vjezdu kamionů do Prahy by měl za následek protesty firem a zahraničí, považuji za skandální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Špatně píšete o Ukrajině! Velvyslanec pokáral českou redakci a vyzval: Pište i hezké věci
Jsou občané řádně informováni o tom, co se děje na Ukrajině? podle ukrajinského velvyslance Jevhena Perebjinise nikoliv. Ohradil se proti serveru iDNES a Mladé Frontě Dnes, která prý tendenčně a negativně informuje o dění v jeho zemi. Vadí mu zejména rozhovory. V jednom z nich prý mluvila poslankyně Janukovyčovy strany a šířila lži.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno v 14:35, zobrazit podobné
Jaroslav Štefec: Do umění politika nepatří
Dočetl jsem se na Novinky.cz, že Ukrajina vyzvala cestou svého velvyslance Českou republiku ke zrušení koncertu jedné z největších současných světových klavíristek ukrajinského původu, Valentiny Jevgeněvny Lisicoj, na festivalu Dvořákova Praha v pražském Rudolfinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Kupka (ODS): Pokud policisté sbírali kompro materiály na své nadřízené a na politiky, je to skandální
Zveřejněné informace o tom, že několik bývalých a aktivních policistů shromažďovalo kompromitující materiály na policejního prezidenta Tomáše Tuhého a ministra vnitra Milana Chovance z ČSSD, aby je následně předávali bývalému novináři MF Dnes Přibilovi, jsou skandální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Volfová (ČS): Uznání banderovců za válečné veterány je urážkou všech obětí nacismu
"Krok ukrajinského parlamentu pokládám za mimořádně skandální. Je na stejné úrovni, jako by za válečného veterána označil parlament České republiky bývalého protektora Reinharda Heydricha, udavače Karla Čurdu nebo kolaboranta Emanuela Moravce," prohlásila předsedkyně Suverenity Jana Volfová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Hrad: Prezident přijal pozvání velvyslance USA k návštěvě jeho rezidence
U příležitosti 100. výročí republiky přijal prezident republiky Miloš Zeman pozvání velvyslance USA v Praze Stephena Kinga ke slavnostnímu přátelskému obědu, který se uskuteční v úterý dne 28. srpna 2018 od 13:00 na rezidenci amerického velvyslance.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2018 v 11:34, zobrazit podobné
Jestli nás chcete podřídit moci Německa, řekněte to občanům na rovinu, zaznělo od Klause
Poradce druhého českého prezidenta Václava Klause Ivo Strejček se ještě jednou vrátil ke Zprávě o stavu EU, kterou v tomto týdnu přednesl předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker. Strejček nešetřil ostrými slovy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Zeman odvolal velvyslance ve Švýcarsku Borůvku. Jeho žena urážela na Twitteru úředníky a novináře
Velvyslance už ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD) stáhl z Bernu do Prahy.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 13.4.2017 v 17:36, zobrazit podobné
Klausův poradce nepotěší kavárnu: Kauze Huawei nevěřím. Přál bych si napravení vztahů USA s Ruskem, část politiků a médií tomu ale brání. A lepšolidé...
ROZHOVOR Situace ve světě se mění. Zatímco američtí demokraté a také neokonzervativci vyvážejí prostřednictvím politiky dělových člunů své představy o demokracii a mocenském uspořádání, současný americký prezident Donald Trump prý tuto politiku nesdílí a odmítá ji, říká někdejší europoslanec za ODS Ivo Strejček. Zlepšení vztahů USA a Ruska považuje Strejček za žádoucí. „Část americké politiky a amerických médií udělá všechno pro to, aby ke zlepšení vztahů mezi oběma zeměmi nedošlo,“ obává se ovšem Strejček. Český premiér Andrej Babiš podle Ivo Strejčka bude volat po čemkoliv, o čem si myslí, že mu u voličů prospěje. „Vůbec si o něm nemyslím, že je jakýmsi plamenným zastáncem národního státu,“ říká Strejček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2019 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist