Nejčtenější v danném dni? Historie článků

březen 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne310172431
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.576x, což odpovídá cca 186.591-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Stížnost ministra kvůli pomluvě Zemana s rakovinou. Bártík ze Žít Brno má problém
Ministr spravedlnosti Jan Kněžínek (za ANO) podal stížnost pro porušení zákona v souvislosti s odložením trestního oznámení Hradu na brněnského politika Svatopluka Bartíka. Vyhověl tak návrhu, který mu dal prezident Miloš Zeman. ČTK to sdělil hradní právník Marek Nespala. Bartík napsal v roce 2017 na Facebooku, že Zeman má rakovinu a zbývá mu pár měsíců života.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2019 v 16:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 03. 2019

Související články

Hrad podává stížnost kvůli slovům Bartíka ze Žít Brno o prezidentově rakovině. Strašil lidi a neměl podklady
Pražský hrad nesouhlasí s tím, že policie odložila případ bývalého radního Brna Svatopluka Bartíka, jenž loni napsal, že hlava státu trpí rakovinou v terminální fázi. Právník Marek Nespala, jenž je zástupcem Hradu, proti tomu podal v pátek stížnost. Píše o tom server Lidovky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Bartík: V případě Brno-střed jde o selhání kontrolního výboru
V případě radnice městské části Brno-střed jde o systémové selhání kontrolního výboru zastupitelstva, míní bývalý radní Svatopluk Bartík (za Žít Brno). Podle tehdejšího předsedy výboru Bohumila Straky ovšem „potrefená husa nejvíce kejhá“. Na úřadu od čtvrtka zasahuje policie, z trestných činů účast na organizované zločinecké skupině, zjednání výhody při zadávání veřejných zakázek a z úplatkářských trestných činů bylo obviněno devět lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
FN Brno: Pacienti s rakovinou plic přicházejí pozdě
Lidé často příznaky přecházejí, říká prof. MUDr. Jana Skřičková, CSc., z FN Brno
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Stížnost na ČT kvůli rvačce u Zemana! Čtěte, co chystá její autorka
Rada pro rozhlasové a televizní vysílání má na stole další kauzu kvůli zpravodajství České televize. Stížnost radě adresovala spisovatelka a signatářka Charty 77 Lenka Procházková. ČT měla pochybit při informování o incidentu z volebního štábu prezidenta Zemana, kde došlo k šarvátce mezi novináři. Podle Procházkové došlo k vystřižení podstatné části záznamu, čímž prý byli diváci manipulováni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Prase! Nas*aní fanoušci Zemana si podali Bartíka, který tvrdí, že prezident brzy umře na „raka“. A vyměnili si o něm informace
Hnutí Žít Brno proslulo za pár let své existence mnoha bizarnostmi a jména jako Hollan, Freund či Cerman má veřejnost spojené s mnoha akcemi, těžce se vymykajícími normálu. Vše však nejspíš překonal další z komunálních politiků hnutí, uvolněný radní obvodu Brno-střed Svatopluk Bartík. Ten začal šířit informaci o smrtelné nemoci a brzkém úmrtí prezidenta republiky Miloše Zemana. Reakce na sebe nenechaly dlouho čekat, včetně trestněprávních.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Prostě prasárna! Radní Bartík dostal facku od šéfky hnutí, za které kandidoval
Předsedkyně hnutí Žít Brno Barbora Antonová kritizovala radního Svatopluka Bartíka za to, že zveřejnil na internetu tvrzení o zdraví prezidenta Miloše Zemana. Radní za Brno-střed, který byl zvolen v komunálních volbách jako nestraník právě za Žít Brno, na facebooku napsal, že Zeman má rakovinu a zbývá mu sedm měsíců života. Antonová dnes ČTK řekla, že považuje za neetické zveřejnění podobných tvrzení, ať už jde o zdravotní stav jakéhokoli člověka. Hnutí ale z Bartíkova chování nebude vyvozovat žádné důsledky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Vydělává na odškodné? Bartík, který šířil, že prezident Zeman umírá, má hodně zvláštní přivýdělek
Svatopluka Bartíka coby radního městské části Brno-střed pravděpodobně většina občanů České republiky dlouho neznala. Nedávno na sebe však strhl pozornost, když na sociální síti Facebook napsal, že prezident Miloš Zeman je těžce nemocen, má rakovinu a čeká ho už jen pár měsíců života. Teď na sebe Bartík upozorňuje znovu. Čím?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
KSČM podala ústavní stížnost. Zde je důvod
Brněnská KSČM dnes podala ústavní stížnost v souvislosti s výsledky říjnových komunálních voleb v Brně a v městské části Brno-střed. V tiskové zprávě to uvedl tajemník brněnské organizace Aleš Růčka. Strana v městském zastupitelstvu ani v části Brno-střed nezískala mandát, ale požadovala přepočítání hlasů, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Zemanova rakovina? Hradní lékař dal jasné slovo
Ošetřující lékař prezidenta Zemana rázně odmítl spekulace, které šíří komunální politik z Žít Brno Svatopluk Bartík, že by prezident měl rakovinu a zbývaly mu možná jen tři měsíce života. Podle něj vyšetření, která prezident podstoupil, opravňují prohlásit Bartíkova tvrzení za lživá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ústavní soud zastavil řízení o nečinnosti Zemana, Fajt stáhl stížnost
Ústavní soud (ÚS) zastavil řízení, které směřovalo na nečinnost prezidenta Miloše Zemana. Ředitel Národní galerie Jiří Fajt vzal s Karlovou univerzitou zpět stížnost, kterou k Ústavnímu soudu podal kvůli tomu, že ho Zeman nejmenoval profesorem. Vyplývá to ze soudní databáze. Na zpětvzetí stížnosti dnes upozornila Česká televize. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist