Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2019
Po18152229
Út29162330
St3101724 
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.648x, což odpovídá cca 190.347-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT
Do pořadu Xaver Live po dlouhém lákání a vnadění přišel premiér Andrej Babiš. Premiér se v interview věnoval jak své návštěvě Donalda Trumpa, tak nedávným problémům s rodičovským příspěvkem. Sdělil, jak má s prezidentem Zemanem rozdělené mezinárodní vztahy. A padlo i pár slov o České televizi a Václavu Klausovi mladším.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 25. 03. 2019

Související články

Premiér Babiš jednal s prezidentem Zemanem o rozpočtu i o cestě za Trumpem
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes jednal s prezidentem Milošem Zemanem o rozpočtu nebo o plánovaném setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Zeman mu doporučil zkontrolovat, zda není prostor pro úspory u daňových výjimek, které byly dříve uděleny. V případě cesty do USA prezident zdůrazňuje zejména ekonomické zájmy České republiky či stěhování české ambasády v Izraeli. Babiš to řekl novinářům po schůzce, která trvala asi hodinu a půl. O možných personálních změnách ve vládě se podle něho vůbec nemluvilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Český premiér navštívil sídlo CIA, jednal s ředitelkou Haspelovou
Český premiér Andrej Babiš dnes navštívil centrálu americké Ústřední zpravodajské služby (CIA) a jednal s její ředitelkou Ginou Haspelovou. Oznámil to bez dalších podrobností tiskový odbor Úřadu české vlády. Babiš je v USA na třídenní návštěvě, která ve čtvrtek vyvrcholí setkáním s prezidentem Donaldem Trumpem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zatímco Babiš jednal v USA s Trumpem, v Česku propuklo tohle... Je toho plný internet
Český premiér Andrej Babiš (ANO) prožil jednu ze svých hvězdných chvil, když dostal možnost promluvit si s prezidentem USA Donaldem Trumpem přímo v pracovně Bílého domu. Analytik Tomáš Klvaňa dospěl k závěru, že se předseda vlády možná nechal až příliš unést silou okamžiku. V Česku propukla celá řada věcí. Stalo se toho tolik, že by se dokonce dalo v ironickém duchu využít české přísloví „když kocour není doma, myši mají pré“...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Humlova poslední rána: Vyklopil úplně všechno o Sobotkovi, Babišovi i Zemanovi. Po volbách totiž končí
ROZHOVOR „Včera prohlašujeme, že Andrej Babiš nemůže být ministr financí, a teď by mohl být na podzim premiérem a mohli bychom ho respektovat,“ vyjadřuje se ironicky poslanec za ČSSD Stanislav Huml. Prý z toho málem dostal osypky a jedná se o takový kolotoč, že netuší, proč by lidé měli volit ČSSD. To už rovnou mohou volit ANO, tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Posteskl si také, že dlouhou dobu musel poslouchat argumenty pravice o Babišově střetu zájmů; a přitom věděl, že mají pravdu. Voliči se podle něj však stejně nechají nakrmit koblihami. Huml již nebude na kandidátce socdem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Babiš, Zeman, Temelín a Dukovany
Bez větší pozornosti proběhla minulý týden v médiích zpráva, že o den dřív než Andrej Babiš jednal 7. března 2019 v Bílém domě s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, se setkal český prezident Miloš Zeman na Pražském hradě s ruským ministrem průmyslu Denisem Manturovem.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2019 v 14:41, zobrazit podobné
Michael Žantovský: Babiš šel do CIA pro brífink. Byl oceněn za Nikulina, Skripala a Huawei, hádal expert ČT
Zatímco premiér Andrej Babiš v Bílém domě jednal s Donaldem Trumpem, Česká televize vyplňovala speciální vysílání hovory odborníků. Kromě Jindřicha Forejta, který vysvětloval záležitosti diplomatického protokolu, se ve studiu sešli experti na mezinárodní otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš vítá verdikt ČSSD o vládě, Zemanovi dá seznam ministrů
Designovaný premiér Andrej Babiš (ANO) uvítal výsledek referenda v ČSSD, v němž se členové rozhodli pro vstup do menšinové vlády s hnutím ANO. Babiš dnes novinářům řekl, že se v sobotu setká s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a v neděli předá prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech seznam navrhovaných ministrů do nového kabinetu, který by se měl opřít o hlasy KSČM. Sněmovní hlasování o důvěře vládě by se mohlo podle Babiše uskutečnit ve středu 11. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Velmi, velmi drsné účtování i zákulisní špína. Ptali jsme se v ČSSD, zda půjdou do vlády s Babišem a kdo může za volební výprask, a toto nám řekli Zaorálek, Keller, Zimola, Onderka či Hašek
ANKETA ParlamentníListy.cz oslovily předáky ČSSD, bývalé i současné poslance, senátory i členy vedení s dotazem, kdo nese odpovědnost za volební debakl a zdali by z něj měli někteří vyvodit osobní zodpovědnost, co by měla ČSSD dělat a jestli by měla odejít do opozice, či jít do vlády s hnutím ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš se chystá do USA. S Trumpem bude jednat o bezpečnosti či vzájemných vztazích ve čvrtek
O kybernetické bezpečnosti, mezinárodní situaci a o zachování obchodu bez bariér mezi Spojenými státy a Evropskou unií chce jednat premiér Andrej Babiš (ANO) s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Babiš na návštěvu Spojených států odletí v úterý, prezident Trump českého premiéra přijme v Bílém domě ve čtvrtek. Babiš hodlá ve Spojených státech jednat také se zástupci vědeckých institucí a s dalšími americkými politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš možná po schůzce s Trumpem prozradil něco, co neměl. Klvaňa má obavy
Analytik Tomáš Klvaňa v internetové televizi DVTV okomentoval Babišovo jednání se 45. prezidentem USA Donaldem Trumpem. Dospěl k závěru, že se Babiš možná nechal až příliš unést a po jednání mohl novinářům prozradit něco, co by se Trumpovi nemuselo líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist