Babiš vyklopil, co si s Trumpem řekli o Zemanovi a jak jednal s ČSSD. Drsné slovo o ČT
Do pořadu Xaver Live po dlouhém lákání a vnadění přišel premiér Andrej Babiš. Premiér se v interview věnoval jak své návštěvě Donalda Trumpa, tak nedávným problémům s rodičovským příspěvkem. Sdělil, jak má s prezidentem Zemanem rozdělené mezinárodní vztahy. A padlo i pár slov o České televizi a Václavu Klausovi mladším.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2019 v 08:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 25. 03. 2019

Související články

Premiér Babiš jednal s prezidentem Zemanem o rozpočtu i o cestě za Trumpem
Premiér Andrej Babiš (ANO) dnes jednal s prezidentem Milošem Zemanem o rozpočtu nebo o plánovaném setkání s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Zeman mu doporučil zkontrolovat, zda není prostor pro úspory u daňových výjimek, které byly dříve uděleny. V případě cesty do USA prezident zdůrazňuje zejména ekonomické zájmy České republiky či stěhování české ambasády v Izraeli. Babiš to řekl novinářům po schůzce, která trvala asi hodinu a půl. O možných personálních změnách ve vládě se podle něho vůbec nemluvilo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Český premiér navštívil sídlo CIA, jednal s ředitelkou Haspelovou
Český premiér Andrej Babiš dnes navštívil centrálu americké Ústřední zpravodajské služby (CIA) a jednal s její ředitelkou Ginou Haspelovou. Oznámil to bez dalších podrobností tiskový odbor Úřadu české vlády. Babiš je v USA na třídenní návštěvě, která ve čtvrtek vyvrcholí setkáním s prezidentem Donaldem Trumpem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.3.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Zatímco Babiš jednal v USA s Trumpem, v Česku propuklo tohle... Je toho plný internet
Český premiér Andrej Babiš (ANO) prožil jednu ze svých hvězdných chvil, když dostal možnost promluvit si s prezidentem USA Donaldem Trumpem přímo v pracovně Bílého domu. Analytik Tomáš Klvaňa dospěl k závěru, že se předseda vlády možná nechal až příliš unést silou okamžiku. V Česku propukla celá řada věcí. Stalo se toho tolik, že by se dokonce dalo v ironickém duchu využít české přísloví „když kocour není doma, myši mají pré“...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Humlova poslední rána: Vyklopil úplně všechno o Sobotkovi, Babišovi i Zemanovi. Po volbách totiž končí
ROZHOVOR „Včera prohlašujeme, že Andrej Babiš nemůže být ministr financí, a teď by mohl být na podzim premiérem a mohli bychom ho respektovat,“ vyjadřuje se ironicky poslanec za ČSSD Stanislav Huml. Prý z toho málem dostal osypky a jedná se o takový kolotoč, že netuší, proč by lidé měli volit ČSSD. To už rovnou mohou volit ANO, tvrdí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz. Posteskl si také, že dlouhou dobu musel poslouchat argumenty pravice o Babišově střetu zájmů; a přitom věděl, že mají pravdu. Voliči se podle něj však stejně nechají nakrmit koblihami. Huml již nebude na kandidátce socdem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Karel Hvížďala: Babiš, Zeman, Temelín a Dukovany
Bez větší pozornosti proběhla minulý týden v médiích zpráva, že o den dřív než Andrej Babiš jednal 7. března 2019 v Bílém domě s americkým prezidentem Donaldem Trumpem, se setkal český prezident Miloš Zeman na Pražském hradě s ruským ministrem průmyslu Denisem Manturovem.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 12.3.2019 v 14:41, zobrazit podobné
Michael Žantovský: Babiš šel do CIA pro brífink. Byl oceněn za Nikulina, Skripala a Huawei, hádal expert ČT
Zatímco premiér Andrej Babiš v Bílém domě jednal s Donaldem Trumpem, Česká televize vyplňovala speciální vysílání hovory odborníků. Kromě Jindřicha Forejta, který vysvětloval záležitosti diplomatického protokolu, se ve studiu sešli experti na mezinárodní otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.3.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Babiš vítá verdikt ČSSD o vládě, Zemanovi dá seznam ministrů
Designovaný premiér Andrej Babiš (ANO) uvítal výsledek referenda v ČSSD, v němž se členové rozhodli pro vstup do menšinové vlády s hnutím ANO. Babiš dnes novinářům řekl, že se v sobotu setká s předsedou ČSSD Janem Hamáčkem a v neděli předá prezidentovi Miloši Zemanovi na zámku v Lánech seznam navrhovaných ministrů do nového kabinetu, který by se měl opřít o hlasy KSČM. Sněmovní hlasování o důvěře vládě by se mohlo podle Babiše uskutečnit ve středu 11. července.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Velmi, velmi drsné účtování i zákulisní špína. Ptali jsme se v ČSSD, zda půjdou do vlády s Babišem a kdo může za volební výprask, a toto nám řekli Zaorálek, Keller, Zimola, Onderka či Hašek
ANKETA ParlamentníListy.cz oslovily předáky ČSSD, bývalé i současné poslance, senátory i členy vedení s dotazem, kdo nese odpovědnost za volební debakl a zdali by z něj měli někteří vyvodit osobní zodpovědnost, co by měla ČSSD dělat a jestli by měla odejít do opozice, či jít do vlády s hnutím ANO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Sranda rychle skončí? Babiš sám navrhne Zemanovi konec Staňka
Premiér Andrej Babiš (ANO) požádá prezidenta Miloše Zemana o odvolání ministra kultury Antonína Staňka (ČSSD). Řekl to dnes novinářům v Bruselu. Prezident dnes nepřijal Staňkovu demisi. Předseda ČSSD a vicepremiér Jan Hamáček poté uvedl, že Babiše požádá ve středu, aby Zemanovi navrhl odvolání Staňka. Hamáček na ministra kultury navrhuje místopředsedu ČSSD Michala Šmardu. Babiš ale nominaci Šmardy dnes označil za zvláštní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš se chystá do USA. S Trumpem bude jednat o bezpečnosti či vzájemných vztazích ve čvrtek
O kybernetické bezpečnosti, mezinárodní situaci a o zachování obchodu bez bariér mezi Spojenými státy a Evropskou unií chce jednat premiér Andrej Babiš (ANO) s americkým prezidentem Donaldem Trumpem. Babiš na návštěvu Spojených států odletí v úterý, prezident Trump českého premiéra přijme v Bílém domě ve čtvrtek. Babiš hodlá ve Spojených státech jednat také se zástupci vědeckých institucí a s dalšími americkými politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist