Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 0x, což odpovídá cca 0-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Prase Zeman, Slováci havlovštější než Češi! zní po výhře Čaputové. Ale také: Zamyslete se...
Co vyplývá ze zvolení Zuzany Čaputové u našeho východního souseda? Proč byla volební účast tak malá? A jak se bude zvolená prezidentka lišit od Andreje Kisky? Takovéto otázky si kladli čeští novináři i jiné osobnosti. Odpůrci Zemana Slovákům závidí a jeden ho dokonce označil za „prase“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 20:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 31. 03. 2019

Související články

Slovensko na tom prý bude lépe než Česko. Už brzy
Bývaly časy, kdy Češi hleděli na Slováky jako na své chudší příbuzné a kdy nám Slováci mohli jen závidět naši ekonomickou situaci. Jenže se zdá, že Češi, Moravané a Slezané možná tak trochu usnuli na vavřínech, zatímco Slováci postupovali ekonomickými mílovými kroky kupředu. Nemusí to prý dlouho trvat a Slováci na tom budou lépe než my.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jaké by to bylo bez Zemana... Kalousek gratuloval Čaputové, přidali se politici napříč spektrem, i Ovčáček
Zvolením Zuzany Čaputové prezidentkou Slováci jednoznačně potvrdili proevropskou orientaci země a zájem na co nejlepších vztazích se svými sousedy. Na Twitteru to uvedl ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček (ČSSD). Čaputové ke zvolení do funkce prezidentky pogratuloval. K vítězství jí gratulovali i předsedové ODS, lidovců či TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Slováci se v Čaputové zklamou. Pochopí, že sedli na lep agenturám a bájnému vyprávění, myslí si publicista
Publicista Pavel P. Kopecký se na serveru Česká pozice.cz zamyslel nad tím, zda je Slovensko opravdu o tolik lepší než Česko, když si za prezidentku zvolilo advokátku Zuzanu Čaputovou, zatímco Češi si za prezidenta vybrali Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2019 v 11:35, zobrazit podobné
Krize demokracie! Slováci si zvolili Čaputovou. A jak její volba souvisí s vraždou Kuciaka? Bohumil Pečinka napovídá...
Zkušený komentátor Bohumil Pečinka zavítal k Barboře Tachecí do Českého rozhlasu. Prozradil jí, že ve zvolení právničky Zuzany Čaputové vidí krizi demokracie. Slováci si prý zvolili někoho, o kom nic nevědí, a až čas ukáže, zda to bylo správné. Poté srovnal Čaputovou s Přemyslem Oráčem. Věnoval se také Trikolóře Václava Klause mladšího.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Češi a Slováci dnes oslavili přátelství na Velké Javořině
Češi a Slováci se dnes sešli na hraniční hoře Velká Javořina v Bílých Karpatech. Už popětadvacáté se zde konaly tradiční Slavnosti bratrství Čechů a Slováků, které připomínají společnou minulost obou národů. Řada lidí se na místě každoročně setkává s přáteli z druhé strany hranice, i dnes na vrchol přišlo několik tisíc lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Oficiální kanál ruského ministerstva obrany: Za pomoc z roku 1968 by Češi a Slováci měli poděkovat. Přinesla jim dvacet let míru
Češi a Slováci by nám měli poděkovat za vojenskou pomoc v roce 1968. Díky naší bratrské pomoci žilo Československo dvacet let v míru. Tak zní oficiální stanovisko ruského ministerstva obrany, resp. kanálu Zvezda, který pod ministerstvo obrany Ruské federace patří. Zpráva přišla v den, kdy prezident České republiky Miloš Zeman jedná s ruským prezidentem Vladimirem Putinem v Soči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Mezinárodní krize, do které budou Češi a Slováci zataženi. Slovenský expremiér zmínil „závěrečnou zkoušku“, která nás prý čeká
REPORTÁŽ Proč při hodnocení čtyřiceti let komunismu se šmahem paušalizuje a odsuzuje a opomíná se Pražské jaro, světově unikátní vzepětí Čechů a Slováků. Slovenský velvyslance v ČR Peter Weiss hovořil na akci Nadace železné opony i o historickém příštipkaření. Ján Čarnogurský pak přítomné konsternoval tvrzením, že Češi směřují na západ a Slováci na východ a fatální rozdělení můžeme čekat při dalším evropském konfliktu. Šokoval, že Slováci ve středoevropském prostoru nejsou tak spolehliví, jak si myslíme a dokladoval to na posledních silných protivládních demonstracích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Sólojízda Čaputové na ČT. Řekla, po čem Slováci touží
Favoritka přímých voleb slovenského prezidenta Zuzana Čaputová před druhým kolem hlasování byla hostem Zuzany Tvarůžkové v Interview ČT24. Hovořilo se o slovenských aktuálních poměrech, předvolebních prioritách, ale také o zahraniční politice. „Považuji místo Slovenska na Západě,“ uvedla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Sametovou revoluci považují Češi i Slováci za největší milník
Takzvanou sametovou revoluci v roce 1989, která vedla v tehdejším Československu k pádu komunistického režimu, považují Češi i Slováci za nejvýznamnější historickou událost své země. Vyplývá to z výsledků společného průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM) Sociologického ústavu Akademie věd ČR a Sociologického ústavu Slovenské akademie věd, jehož výsledky dnes zástupci obou institucí zveřejnili na tiskové konferenci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ahoj, prase. Neuvěřitelné VIDEO s Miroslavem Kalouskem
„Ahoj prase,“ tak pozdravil předseda TOP 09 Miroslav Kalousek divoké prase na biofarmě Košík. Tu navštívil v minulých dnech, aby se například podíval i na to, jak se vyrábějí ovčí sýry. A zjistil, proč farmářka nedostává dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist