Ministr Staněk dá filmovému festivalu v Karlových Varech 30 milionů
Vláda má v programu pondělní schůze i státní dotaci pro filmový festival v Karlových Varech. Stejně jako v předchozím roce dostane prestižní filmová přehlídka 30 milionů korun, které poskytne jeden z dotačních programů Ministerstva kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2019 v 22:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 14. 04. 2019

Související články

Jiří Bartoška? Ten je... No, čtěte raději sami
Václav Klaus mladší se vyjádřil k právě skončenému filmovému festivalu v Karlových Varech. Všiml si společné fotografie premiéra Andreje Babiše s ředitelem festivalu Jiřím Bartoškou. A na adresu Bartošky „pálil ostrými“. Reakce čtenářů vás překvapí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Česká obchodní inspekce: Kontroly na MFF v Karlových Varech
Česká obchodní inspekce se během konání Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech zaměřila na dodržování zákonů při nabídce a prodeji zboží. Inspektoři provedli 117 kontrol a v 56 případech zjistili jejich porušení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Bez blábolení zpátky k hnojivám. Tomáš Klus zpíval ve Varech na festivalu a pustil se do Babiše i Zemana
Zpěvák Tomáš Klus se na mezinárodním filmovém festivalu v Karlových Varech věnoval ve svém vystoupení premiérovi Andreji Babišovi a prezidentu Miloši Zemanovi. Na jeho výstup upozornil i server Forum24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Nadšený Jan Čulík po prvním dni festivalu v Karlových Varech. Statečně se prý postavil za muslimy
V poslední červnový den začal v Karlových Varech Mezinárodní filmový festival, který letos poběží až do 8. července. Diváci během něj uvidí na 170 snímků. Jedním z nich bude také film s názvem „Pěkně blbě“, který způsobem sobě vlastním okomentoval šéfredaktor Britských listů Jan Čulík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Bartoškův festival ve Varech prý školí zaprděné Česko. Jde o imigranty
V Karlových Varech probíhá 53. ročník Mezinárodního filmového festivalu. Sledování filmů však není jedinou náplní fanoušků. Už došlo i na politiku. A pěkně zostra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Filmy podpořené fondem uspěly v Karlových Varech
Koprodukční film uznávaného rumunského režiséra Radu Judeho Je mi jedno, že se zapíšeme do dějin jako barbaři, získal Křišťálový globus pro nejlepší film 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Nejlepším dokumentem byla vyhlášena novinka Vitalije Manského Svědkové Putinovi. Oba filmy podpořil Státní fond kinematografie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hospodářská komora podpoří filmové umění. Zahájila spolupráci s karlovarským filmovým festivalem
Hospodářská komora, jako nejvýznamnější zástupce podnikatelů a firem v ČR, navázala spolupráci s 52. ročníkem Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Filmovému svátku díky jejímu aktivnímu přispění letos pomohou dvě významné společnosti, nositelé tradičních tuzemských značek Česká zbrojovka a Czechoslovak Group, do níž mimo jiné patří i společnost Tatra Trucks.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
To je breku: ČEZ odřízl Bartoškův festival ve Varech od peněz a ozval se Jiří Mádl a jiní. Prý za to může Zeman! Ale mluví se i o opilých umělcích
Skupina ČEZ končí po 16 letech jako partner Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (MFF KV). Tuto zprávu přinesla média před několika dny a Jiřímu Bartoškovi tím zřejmě udělala čáru přes rozpočet. ČEZ dával podle všeho na filmové veselí desítky milionů korun ročně. K celé věci se vyjádřil i Vilém Besser na serveru Forum24.cz i herec Jiří Mádl. ParlamentníListy.cz pak také sehnaly výpověď jednoho ministra, který pohovořil, jak to na festivalu chodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Piráti v Karlových Varech přicházejí s lepší „varyantou“
Pirátská strana v Karlových Varech představila veřejnosti svou kandidátku a programové priority. Ukázala také heslo se kterým se hodlá ucházet o voličskou přízeň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Objevili jsme další peníze Bartoškovi: Na festival do Varů míří miliony z kraje. Asi za to bude stánek v luxusním hotelu
ParlamentníListy.cz se zřejmě jako jediné médium snaží pečlivě mapovat finanční prostředky, které každoročně tečou do Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (MFF KV). Ne vždy se to zadaří, jelikož nás řada firem odkazuje na obchodní tajemství. I přesto se nám už nyní podařilo dohledat víc než 40 milionů, na které se Jiří Bartoška spolu s ostatními může těšit. Na co přesně jsou tyto peníze využity, to ovšem nevíme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist