Niedermayer pro PL: Lidi věří tomu, kdo lže a nejvíc křičí. Doufám, že to už končí. Jinak máme problém
ROZHOVOR Ekonom a europoslanec TOP 09 Luděk Niedermayer předpokládá, že v okamžiku, kdy se ukáže, že Evropská unie skutečně neproplatí dotace firmám koncernu Agrofert, stát okamžitě vymůže z Agrofertu zpět peníze, které dnes dává z českého rozpočtu. „Nedovedu si představit jiný scénář. Teď vláda na sebe vzala odpovědnost, že dotace pro Agrofert jsou v pořádku, přestože Evropská komise naznačuje, že v pořádku být nemusí. Takže uvidíme, jak to dopadne. Myslím, že je to hodně riskantní postup, a doufám, že ho má vláda hodně rozmyšlený,“ prohlásil Luděk Niedermayer, který v květnových volbách znovu kandiduje do Evropského parlamentu na kandidátce TOP 09 a STAN – Spojenci pro Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.5.2019 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 07. 05. 2019

Související články

Ze šéfů sněmovních stran jsou nejpopulárnější Babiš a Okamura. I oni ale ztrácejí
Z představitelů sněmovních stran věří lidé nejvíc šéfům ANO, SPD a Pirátů, Andreji Babišovi, Tomiu Okamurovi a Ivanu Bartošovi. Babiš a Okamura mají spolu se šéfem ČSSD Milanem Chovancem ale i nejvíc odpůrců. Vyplývá to z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). U všech politiků v žebříčku převažuje nedůvěra lidí. Třeba Okamurovi věří třetina Čechů a nevěří téměř dvě třetiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.2.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Politikům věří Češi méně než youtuberům, ukázal průzkum. Neslavně končí i novináři
Tuzemským politikům věří Češi ještě méně než youtuberům či blogerům. Vyplývá to z říjnového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění (CVVM). Vyjádřením politiků k situaci v Česku věří jen asi šestina lidí, oproti loňsku tak důvěra značně klesla. Vyšší důvěru než politici mají herci, sportovci nebo novináři. Nejvíce lidé věří vědcům. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 14:35, zobrazit podobné
CVVM: Z představitelů státu věří lidé nejvíc Zemanovi a Rychetskému
Z čelných představitelů státu věří lidé nejvíc prezidentu Miloši Zemanovi a předsedovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému. Ani jim však nedůvěřuje nadpoloviční většina obyvatel Česka. Vyplývá to z lednového průzkumu Centra pro výzkum veřejného mínění Akademie věd (CVVM). U většiny z třicítky ústavních činitelů zařazených do průzkumu převažuje podíl lidí, kteří jim nevěří. Největší nedůvěru lidé vyjádřili předsedovi poslanců TOP 09 Miroslavu Kalouskovi a premiéru Andreji Babišovi (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Niedermayer (TOP 09): Čau lidi, máme tu další velký úspěch
Komentář na facebookovém profilu k nárůstu počtu úředníků a byrokracie
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Václav Hampl: Opravdu máme nejvíc poslanců a senátorů na občana v celé EU?
Nedávno mě jeden z diskutujících na Facebooku svým tvrzením, že "máme nejvíc poslanců a senátorů na občana v celé EU", vyhecoval, že jsem se podíval na fakta.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 30.1.2019 v 14:41, zobrazit podobné
Niedermayer pro PL: Babiš rozdal peníze, které neměl. Daří se nám, protože se daří EU. Vyšší daně z alkoholu, cigaret a hazardu jsou správné
ROZHOVOR „Myslím, že změna za posledních pár let je citelná. Jsem rád, že hlavně se týká i lidí s průměrnými či nižšími příjmy,“ říká staronový europoslanec Luděk Niedermayer (TOP 09) k životní úrovni v ČR. Jedním dechem ale dodává, že díky politice vlády budeme o zachování tohoto stavu muset bojovat. Vláda podle něj rozdala peníze, které neměla, což přináší neblahé důsledky. Za velký problém, který se příliš neřeší, považuje Niedermayer přetrvávající nerovné postavení mužů a žen, které se promítá například v odlišné výši penzí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2019 v 10:35, zobrazit podobné
MF Dnes: Křičí se, ale s tím Trumpovým zákazem migrantům je to jinak
Redaktor MF Dnes Milan Vodička podrobil analýze současné chování amerického prezidenta Donalda Trumpa. „Leccos je jinak, než jak se to líčí,“ podotkl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Platil (SZ): Máme se skvěle. Máme se nejlépe, co jsme se kdy měli
Máme nejvíc lesů, nejčistší vzduch a na osobu jsme nejbohatší, co jsme kdy byli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09
Europoslanec Luděk Niedermayer vstoupil do TOP 09. Bývalý viceguvernér České národní banky a uznávaný ekonom nově rozšířil řadu osobností, které se rozhodly pro TOP 09. Od voleb podalo přihlášku do strany více než 260 lidí. Niedermayer se stal členem regionální organizace TOP 09 v Praze 2 tento týden.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.11.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Josef Klíma promluvil: Jde o Stanislava Grosse
Luboš Xaver Veselý si znovu pozval veterána investigativní žurnalistiky Josefa Klímu a opět se řešil zločin a média. Současná doba je prý úplně jiná: „Ten, kdo nejvíc křičí, na zeleno si obarví vlasy, nebo k tomu vystrčí zadek, ať je slyšet víc, než někdo moudrej, kdo říká věci, který by stály za to.“ A přidal i podrobnosti o kauzách, které kdysi hýbaly Českem, spolu s komentářem ke dnešním politikům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist