V Řeporyjích zadrželi čtyři cizince, kteří přijeli v kamionu s ovocem
Policisté zadrželi dnes odpoledne v Praze-Řeporyjích čtyři cizince, kteří do Česka přicestovali v kamionu s ovocem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2019 v 21:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 05. 2019

Související články

V Kolíně zadrželi čtyři nelegální migranty. Byli schovaní v kamionu
Policie potvrdila informaci, že měli dnes v brzkých ranních hodinách v areálu bývalého ČSAD v Polepské ulici v Kolíně z kamionu vyskákat migranti. Podle policejní mluvčí Martiny Fejfarové by se mělo jednat o čtyři Afghánce. Dementovala tak zprávy, kdy někteří obyvatelé Kolína hlásili, že migrantů mělo být až pětatřicet. O události informoval server Kolínský deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.8.2019 v 19:35, zobrazit podobné
V kamionu na hranicích našla policie čtyři migranty. Tvrdí, že jsou z Afghánistánu
Čtyři muže, kteří se snažili nelegálně překročit hranice, našli dnes dopoledne cizinečtí policisté z jižní Moravy v nákladovém prostoru kamionu v Mikulově. Upozornil na ně řidič kamionu, který přijel z Turecka. Muži o sobě tvrdí, že jsou z Afghánistánu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Ranní poplach na Pražském okruhu: Z jedoucího kamionu vyskákali imigranti
Pražští policisté dnes časně ráno na základě svědectví řidičů projíždějících po Pražském okruhu zadrželi tři cizince, které zřejmě převážel kamion jedoucí ve směru na ústeckou dálnici D8. Cizinecká policie zjišťuje okolnosti případu a případnou roli řidiče kamionu, ověřuje také totožnost zadržených cizinců, informovala na webu mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Policie v Praze zadržela tři Afghánce, kamionem chtěli do Německa
Pražští policisté dnes časně ráno na základě svědectví řidičů projíždějících po Pražském okruhu zadrželi tři cizince, které převážel kamion jedoucí ve směru na ústeckou dálnici D8. Šlo o Afghánce, kteří se v návěsu kamionu se srbskou registrační značkou ukryli bez vědomí řidiče. Jejich cílem bylo dostat se do Německa, kde chtěli požádat o azyl. Policie zahájila řízení jejich správního vyhoštění, uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová. Zprávu převzala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.1.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Pojezný (KSČM): Ani strom s oranžovým ovocem neroste do nebe
Ani strom s oranžovým ovocem neroste do nebe. Ambice ČSSD jsou obrovské, jak jsme si všichni v poslední době zajisté všimli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Ani strom s oranžovým ovocem neroste do nebe
Ani strom s oranžovým ovocem neroste do nebe. Ambice ČSSD jsou obrovské, jak jsme si všichni v poslední době zajisté všimli.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.4.2018 v 13:40, zobrazit podobné
Zelení: Nová pravidla poškodí cizince žijící dlouhodobě v ČR
Nová pravidla pro cizince by zkomplikovala život nejen stovkám tisíc cizinců žijících zde legálně, ale i mnoha občanům ČR, kteří mají za partnery cizince. Vyplývá to z pozměňovacího návrhu k novele cizineckého zákona z pera poslance za ČSSD Klučky, pro kterého to připravilo ministerstvo vnitra. Sněmovna o něm bude hlasovat dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa
Čtyři Rumuny obviněné z převaděčství vydá Česko do Německa. Uvedla to dnes televize Prima. Rumunské posádky dvou kamionů byly zadrženy v únoru na Tachovsku a Plzeňsku při převozu 35 migrantů z východní Evropy. Vozy mířily právě do Německa a tamní policisté také dali českým kolegům tip, který vedl k zadržení podezřelých kamionů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Kriminalisté zadrželi cizince, který měl provést sofistikovaný útok na Finanční správu
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v minulém týdnu zadrželi ve spolupráci s Útvarem rychlého nasazení (URNA) cizího státního příslušníka, který měl provést sofistikovaný útok na Finanční správu ČR s úmyslem způsobit škodu nejméně 63 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.2.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Soud poslal do vazby řidiče prvního kamionu s migranty
Okresní soud v Tachově dnes poslal do vazby řidiče a spolujezdce z kamionu s migranty, který zadržela v pátek policie na Plzeňsku. ČTK to potvrdil zdroj od soudu. Jednání trvalo několik hodin, protáhlo se mimo jiné kvůli tlumočení pro oba zadržené. Dva kamiony, ve kterých nelegálně cestovalo 35 cizinců, zadrželi policisté v pátek večer na dálnici D5 u Ostrova u Stříbra na Tachovsku a za Plzní nedaleko obce Šlovice ve směru na Rozvadov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.2.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist