Známý cestovatel se tvrdě pustil do Babiše: A ten beton jste míchal ve Švýcarsku, nebo v Maroku?
Andrej Babiš se dal zase jednou do debaty s občany. Prohlásil, že nosit jeho čepici s heslem „Silné Česko“ si dnes žádá kus odvahy. Odpověděl také na dotaz Dana Přibáně, jenže toho odpověď neuspokojila, takže hned položil další doplňující otázky. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 19:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Cestovatel nepěkně pohovořil o voličích SPD a KSČM
Cestovatel Dan Přibáň se v rozhovoru pro Forum24.cz vyjádřil i k politice. Zkritizoval též voliče KSČM i SPD Tomia Okamury. Stejně tak podle svých slov nechápe voliče Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Podívejte, jak nám na Západě říkají. Není to uctivé. A prý už s námi ztrácí trpělivost
Známý kritik ruského prezidenta Leonid Beršidskij se ve svém aktuálním komentáři na webu zpravodajské agentury Bloomberg tvrdě pustil do České republiky, Maďarska a Polska. Označuje tyto tři státy kvůli jejich nechuti přijímat uprchlíky doslova za „vyzobávače třešniček“ a vyčítá jim, že chtějí získávat od EU jen výhody, ale na méně příjemných věcech se podílet nechtějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Slonková provedla krádež. Syn se zasnoubil, sledují mou dceru. S Okamurou je to tak, vmetl Andrej Babiš Korantengovi
Moderátor Ray Koranteng exkluzivně pro TV Nova zpovídal premiéra Andreje Babiše ohledně kauzy jeho syna žijícího ve Švýcarsku. Andrej Babiš v rozhovoru vysvětlil, co se synem řešil ve Švýcarsku, opřel se do chování novinářů a také do politiků okolo Miroslava Kalouska. Najevo vyšly i podrobnosti o rozhovoru Babiše s Tomiem Okamurou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Michal Hašek po Sobotkově rezignaci: Politika je tvrdé řemeslo. Já bych o tom mohl vyprávět...
Ve středu večer usedli před kamery Petr Dolínek (ČSSD), bývalý hejtmani Jihomoravského a Jihočeského kraje Michal Hašek (ČSSD) a Jiří Zimola (ČSSD) a doyen poslanců strany Zdeněk Jičínský (ČSSD). Dolínek konstatoval, že Sobotka je premiérem už tři a půl roku a podepisuje se to na něm. Hašek dodal, že politika je tvrdé řemeslo. Sám by prý o tom mohl leccos vyprávět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš se ozývá z Maroka: Maroko bude naší branou do Afriky
Automobilkám v Maroku by mohly v budoucnu dodávat součástky české firmy, Česká republika a Marocké království se ale chystají spolupracovat i v leteckém a textilním průmyslu. Novinářům to dnes v Rabatu řekl premiér Andrej Babiš (ANO), který je v Maroku na dvoudenní návštěvě. Zprávu přinesla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.12.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Drsná Partie: Chovanec vytáhl dokument na Babiše. Pak se strhla taková hádka s Kupkou, že moderátorka byla mimo
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a místopředseda ODS Petr Kupka. Chovanec se tvrdě pustil do Babiše. Vytáhl čerstvou analýzu o práci médií a začal pálit ostrými. Kupka mu přizvukoval. Ale jen chvíli. Po pár minutách si pánové šli po krku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Organizoval Pražský majdan a protesty proti prezidentovi, teď vyráží do boje proti Čapímu hnízdu: Až za Babiše vidíme, co je to Palermo
Občanský aktivista – známý např. z „pražského majdanu“ nebo z iniciativ „Prezidente, odejděte“ nebo „Příběhy uprchlíků“ – Michal Majzner vstoupil do kauzy společnosti Čapí hnízdo, která patří do Babišova holdingu Agrofert. Holding v současné době spadá pod svěřenský fond zřízený Andrejem Babišem a český ministr financí s ním formálně nemá nic společného. Majzner se přesto obává, že by tato kauza, resp. policejní nečinnost v ní, mohla ovlivnit volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Protiteroristická jednotka v Maroku spustila velkou akci. Kvůli vraždě dvou žen
V Maroku byla 17. prosince nalezena těla dvou mladých žen ze Skandinávie - čtyřiadvacetileté Dánky Louisy Vestagerové Jespersenové a osmadvacetileté Norky Maren Uelandové. V souvislosti s jejich vraždou marocká policie zadržela švýcarského občana a nejen jeho. Zatčeno bylo celkem 20 osob.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Markéta Šichtařová odhalila příběh Češky, kterou ve Švýcarsku zavřeli do ústavu se „schizofrenií“. A proto si o kauze mladého Babiše myslí...
Ekonomka Markéta Šichtařová v pořadu Epicentrum na Blesk TV hovořila o svém knižním díle s názvem Ukradený syn. Jde o biografický a investigativní příběh Češky, z níž ve Švýcarsku udělali duševně nemocnou a kterou „rozvinutý stát“ díky své aroganci téměř zničil. V něm totiž shledává jisté paralely s bobtnající kauzou nemocného Andreje Babiše ml. žijícího ve Švýcarsku a trpícího schizofrenií. „Jestli trpí schizofrenií, nejde stoprocentně říci, dokud nebude zkoumán několika nezávislými odborníky,“ říká ekonomka s tím, že udělat z normálního člověk blázna za určitých okolností není tak složité.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2018 v 22:35, zobrazit podobné
„Ta žena nekřičí údajně, když jí řeže hlavu. Ona křičí doopravdy!“ Video s bestiální vraždou jedné z evropských turistek v Maroku koluje po internetu. Silná reakce
V Maroku byly brutálně zabity evropské turistky. Vrazi si jejich smrt nahráli, píše server New York Times. V souvislosti s vraždou dvou skandinávských dívek bylo následně zadrženo 19 lidí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist