To má Pavel Zeman být ve funkci doživotně? Co ti demonstranti chtějí, podivuje se advokátka
Advokátka Monika Čírtková se na svém facebookovém profilu vyjádřila k nadšení demonstrantů, kteří bojují za nezávislost justice a již několik týdnů po sobě naplňují Staroměstské náměstí a snaží se scházet i v jiných městech Česka. Nadšení podle svých slov sleduje, ale nesdílí. Naopak se trochu stydí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2019 v 20:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 14. 05. 2019

Související články

Kajínkova advokátka Klára Long Slámová: Ať Zeman hned koná a milost udělí, jinak jsou to prázdná slova
Prezident Miloš Zeman by měl doživotně odsouzenému Kajínkovi udělit milost ihned. ParlamentnímListům.cz to řekla jeho advokátka Klára Long Slámová. Hlava státu totiž v Čáslavi před občany řekla, že o udělení milosti „vážně uvažuje“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Do Česka přiletěl Orbán, kterého čeká Babiš, Zeman, Duka i demonstranti
Orbána v Česku nechceme, tvrdí kritici maďarského premiéra, kteří proti němu chtějí protestovat.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 30.11.2018 v 09:36, zobrazit podobné
Ano, dejte Kajínkovi milost. Miloš Zeman dostal radu od právníka, na jehož názory hodně slyší
Dlouholetý předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský podpořil prezidenta Miloše Zemana ohledně zvažovaného udělení milosti doživotně odsouzenému vrahovi Jiřímu Kajínkovi. S odvoláním na Rychetského rozhovor pro internetovou televizi DVTV to uvedl server Echo24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Spojme se všichni proti nim! Advokátka vyslala velkou výzvu k českému lidu
Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová vyzvala na svém blogu na serveru Aktuálně.cz ke spojení se nás všech proti všem nahoře, kteří chtějí, abychom se žrali navzájem. „Nedělejme jim tu radost,“ řekla a obula se do politické scény v naší zemi, která je podle ní tragická.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Organizovaní demonstranti proti národu. Klára Samková udeřila
ROZHOVOR „Proti dělníkům z Kolbenky, proti národu, dnes nestojí milicionáři a speciální policejní sbory – dnes proti nim stojí právě tito organizovaní demonstranti,“ říká známá advokátka Klára Samková a porovnává atmosféru dnešních demonstrací s listopadem 1989. Při té příležitosti použila slovo „plagiát“. Sdělila také, co si myslí o „politickém angažmá“ některých umělců. Přečtěte si rovněž její slova ohledně Tomia Okamury a protiislámských „spolků“ v ČR i názor na to, co se podle ní stalo z Evropské unie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Bouře kolem summitu G20: Demonstranti narušují přísně střeženou bezpečnostní zónu. Trump měl problémy
REPORTÁŽ Pokud někdo čekal, že se přes noc ze čtvrtka na pátek zklidní situace v ulicích Hamburku, bude nejspíš zklamán. V ulicích slavného přístavního města se znovu scházejí demonstranti, kteří chtějí dát najevo, co si myslí o lídrech dvaceti nejvyspělejších zemí světa. Na scénu znovu vstupují levicoví radikálové i policejní těžkooděnci. A server ParlamentníListy.cz je i dnes u toho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Lidovecký europoslanec Svoboda: Je Zeman ještě vůbec způsobilý vykonávat svou funkci?
Europoslanec Pavel Svoboda (KDU-ČSL) se zamyslel nad tím, zda je prezident schopen výkonu své funkce. Učinil tak v souvislosti se Zemanovými slovy ohledně anexe Krymu a s následným prohlášením hlavy státu, že jde o jeho osobní názor. „To vypovídá o jeho schopnosti vykonávat funkci prezidenta,“ zmínil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Advokátka Slámová: Babiš nemá ve funkci co dělat. Lidé chtějí vyšší příjem a „ochranu“, trestní stíhání politiků jim, bohužel, nevadí
ROZHOVOR Prezident republiky v mnohých případech obhajuje ekonomické a mocenské zájmy cizích států, s nimiž nemá Česká republika spojenecké vazby, což je neakceptovatelné. Stejně tak nelze tolerovat vyzrazování utajovaných informací týkajících se naší obranyschopnosti, jak tomu bylo v kauze „novičok“. To jsou některé z důvodů, kvůli nimž je advokátka Klára Long Slámová přesvědčena, že Senát postupoval správně, když podpořil ústavní žalobu na Miloše Zemana. Souhlasí také s tezemi spolku Milion chvilek, že není udržitelné, aby v čele vlády stál člověk, který je evidován jako agent v seznamech StB a trestně stíhán pro poměrně závažnou trestnou činnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Cejch nájemného vraha Kájínkovi zůstane
Dnes byl propuštěn doživotně odsouzený vrah Jiří Kajínek, kterému prezident Miloš Zeman udělil milost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Byli demonstranti před sněmovnou zaplacení? Poslanec šel kolem a má důkaz. Stará estébácka metoda, ozval se Kalousek
Poslanec hnutí ANO Pavel Růžička prý zaznamenal, že demonstranti, kteří před Poslaneckou sněmovnou házeli odpadky na premiéra Babiše, byli placení komparsisté. Organizátory této akce z opozičního „Demokratického bloku“ nazval nadneseně „demokratickou žumpou“. Miroslav Kalousek obratem označil jeho slova za „starou estébáckou metodu“ a k žumpě se hrdě přihlásil. Je mu v ní prý dobře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist