Marek Hilšer: Nechceme, aby si naši zemi přivlastňoval bezohledný miliardář
Komentář na facebookovém profilu ke včerejší demonstraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 14:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 05. 06. 2019

Související články

Chce nás rozhádat, aby nás mohl vysát, obvinil Hilšer Babiše. Na Václaváku prý žádný zaplacený kompars neviděl
„Včera na úplně plném Václaváku bylo 125 000 lidí. Nebyli to turisté ani návštěvníci koncertu, ani zaplacený kompars, jak se nám někteří snaží namluvit. Byli jsme to my, normální občané, kteří nechtějí, aby si jejich zemi přivlastňoval bezohledný miliardář,“ tak zhodnotil svoji účast na včerejší demonstraci na Václavském náměstí senátor a neúspěšný kandidát na prezidenta Marek Hilšer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Banánová republika, rozpálil se senátor Hilšer. V normální zemi už by Babiš dávno odstoupil
ROZHOVOR „Babiš není schopen vytvořit ani funkční koalici,“ říká Marek Hilšer, senátor za MHS (Marek Hilšer do Senátu) a neúspěšný kandidát na prezidenta (získal přes 450 tisíc hlasů). Kdo by měl stát na místě maršála Koněva? Čeká nás přelomový 17. listopad i s revolucí? Co nejvíce rozděluje českou společnost? Měl by Andrej Babiš odstoupit a probíhá u nás opravdu monopolizace moci?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Estébáci, extrémisti, spojky na Putina. Rozklad demokracie, orbanizace. Takto se po volbách vyjádřil Marek Hilšer
Prezidentský kandidát Marek Hilšer se po vyhlášení výsledků prezidentské volby netajil svým rozčarováním. „Obávám se, že od výsledků nemůžeme očekávat moc dobrého,“ podotkl na svém facebookovém profilu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Marek Hilšer si všiml hrozby z Ruska
Nový senátor Marek Hilšer, který se rozhodl vstoupit do klubu Starostové a nezávislí, má za sebou již také své první vystoupení na půdě horní komory. A v něm se rozhodl zkritizovat šéfa Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka z hnutí ANO za jeho cestu do Moskvy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Vstupte do stran, radí Topolánek bývalým soupeřům. Nechceme ztratit svou značku, oponuje Hilšer
Podle Topolánka by měl Drahoš kandidovat za starosty, Fischer za KDU-ČSL a Hilšer za TOP 09.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 21.3.2018 v 19:36, zobrazit podobné
Babiš je bezcitný psychopat a lidská hyena. Šíří jedovatý egoismus, zuří Marek Hilšer kvůli sirotkům ze Sýrie
Neúspěšný prezidentský kandidát Marek Hilšer, který teď usiluje o vstup do Senátu, se nikdy netajil tím, že je kritický k předsedovi vlády Andreji Babišovi (ANO). Tentokrát se na něj však zlobí víc než jindy. Označil Babiše za psychopata a hyenu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Pitomci, vzkazuje Jaroslav Hutka obhájcům Zemana. Já se musel svléknout, hájí ho Marek Hilšer. A o Hutkovi vznikla veselá písnička
Poprask kolem písničky Jaroslava Hutky o smrti Miloše Zemana neutichá. Ke kauze se vyjádřil neúspěšný prezidentský kandidát a nyní uchazeč o post senátora Marek Hilšer, ale znovu také sám Jaroslav Hutka. Nahlédněte.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Na Hradě budu svědomím politiky, slíbil z ČT Hilšer. S Ruskem by jednal jen s narovnanou páteří
Česká televize se rozhodla divákům přinést profilový rozhovor s každým z prezidentských kandidátů. V pondělí moderátorka Světlana Witowská zpovídala Pavla Fischera. V úterý přišel na řadu lékař Marek Hilšer. Zpovídala ho Zuzana Tvarůžková. Hilšer jí prozradil, jak jako občan překazil jeden plán vlády Mirka Topolánka. Pokud by byl Hilšer prezidentem, stal by se prý jakýmsi svědomím politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Válka, která nás zničí. Už je jen jediná záchrana, přichází na PL představit miliardář Karel Janeček
ROZHOVOR Známý miliardář a vizionář Karel Janeček věří, že jeho hra Prezident 21 pozitivně ovlivní prezidentské volby v České republice. Ale upozorňuje, že nemáme prezidentský ani poloprezidentský systém, takže je u nás hlava státu spíš jen reprezentativní osobností. Proto ani Václav Klaus, i když byl podle Janečka největším škůdcem pro naši zemi v moderní historii, nemohl jako prezident zemi zcela zničit. „Ani Miloš Zeman, i když mě velmi zklamal, naši zemi nezničil. Takže i kdyby se znova stal Miloš Zeman prezidentem, je to strašně špatné, ale není to katastrofa,“ prohlásil Karel Janeček v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Marek Hilšer: Čína je zločinná
Do Prostoru X přišel diskutovat senátor Marek Hilšer. Zdůvodnil svůj podpis pod žalobou na prezidenta republiky. Ale dodal, že není pro to, aby se znovu zaváděla nepřímá volba. „Já bych Ústavu neměnil každých pět let,“ říká. Premiér prý při jednání s prezidentem vypadal jak chcíplá slepice. „Já, kdybych byl premiér, tak bych si asi nenechal mluvit do toho, kdo má být a nemá být ministr,“ dodal. A opřel se do Zemana za to, že zastává zájmy podnikatelů obchodujících s Čínou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist