Paní Němcová, oni bojovali i za váš život! Jaroslav Foldyna se opřel do kolegyně z ODS
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna na svém facebookovém profilu sdílel své vystoupení v Poslanecké sněmovně, kdy zákonodárci přijali usnesení, že je Sněmovna znepokojena možným přijetím novely zákona o vojenských veteránech Ruské federace. „Odmítá navrhované zdůvodnění novely, které konstatuje oprávněnost vstupu vojsk Varšavské smlouvy na území ČSSR dne 21. srpna 1968,“ píše Foldyna ke svému vystoupení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2019 v 19:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 07. 06. 2019

Související články

Jaroslav Foldyna - sám vlastenec v ČSSD
Jaroslav Foldyna, nový místopředseda ČSSD, velmi rozhněval svého předsedu Jana Hamáčka, který mu doporučil, aby se omluvil za své jednání z akce s ruskými „Vlky“. Foldyna nevidí důvod.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.5.2018 v 08:40, zobrazit podobné
Zdrcený Jaroslav Foldyna po volbách. Chystá zásadní prohlášení. Přijde dnes
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna je připraven složit zbraně. V jeho domovském Děčíně dopadla strana naprosto katastrofálně, když v místním zastupitelstvu nedokázala získat ani 6 procent hlasů a dosáhla na jeden jediný mandát. Foldyna je z toho zdrcený.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.10.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO PROJEVU ,,Vobyčejný lidi z vesnice! Ty je ani neznáš. Jde jim o národ, nejsou xenofobové." Po zvolení Foldyny se vylila hromada vzteku. Je toho mnoho, známá jména
Nový místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna věří tomu, že sociální demokracie bude po sjezdu v Hradci Králové pestřejší. Ve svém kandidátském projevu se pak Foldyna opřel mimo jiné do europoslance a svého stranického kolegy Miroslava Pocheho. "Kandiduji, abych Tě naštval," řekl mimo jiné Foldyna. Jak ParlamentníListy.cz zaznamenaly, zvolení děčínského nadšeného boxera, který je mnohými považován za kontroverzní osobnost, rozbouřilo vody české politické debaty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Prase, lidská svině“? Znovu dusno v ČSSD: Poche, menstruace a Foldyna. Je to silné
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna útočí na místopředsedy ČSSD Tomáše Petříčka a Janu Maláčovou kvůli sebepropagaci. Tvrdí to alespoň předseda pražské ČSSD Petr Pavlík v rozhovoru pro Novinky.cz. Na jeho slova následně zareagoval hradní mluvčí Jiří Ovčáček, sám Jaroslav Foldyna i bývalý jihočeský hejtman Jiří Zimola.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2019 v 12:35, zobrazit podobné
„Svině.“ „Tlustý hňupe.“ Pavel Novotný a Jaroslav Foldyna slavili státní svátek
Je Jaroslav Foldyna kolaborantská svině? Podle jistého starosty Řeporyjí ano a nenechal si to na Twitteru pro sebe. Pavel Novotný se to rozhodl Foldynovi vytmavit za Noční vlky přímo pod fotkou Štefánika. Poslanec se podle něj bude smažit v pekle se Zemanem, Quislingem a Čurdou. A co na to politik a boxer Foldyna? Ten se těší, až „obézního hňupa“ potká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2019 v 07:35, zobrazit podobné
VIDEO Jaroslav Foldyna na kameru PL: Halík a zájmy ČR? To nejde dohromady. Ten pán pohrdá občany
Finále prezidentských voleb i druhé kolo jednání o sestavení vlády. Taková byla témata pořadu PL TV Horké téma. Hostem byl tentokrát poslanec za sociální demokracii Jaroslav Foldyna. Přinášíme upoutávku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Ivan Jordák: Odpouštějící paní Němcová?
Pár slov k projevu paní Němcové na manifestaci v Praze proti premiérovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.11.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Každej, kdo má do prdele díru...Byla vyřčena závažná pravda o stavu ČSSD
Poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna se zamyslel na svém facebookovém profilu nad tím, kam jít a kam nechodit. Svůj vzkaz mínil pro ČSSD. A následně se zapojil i komentátor Štěpán Kotrba se svou radou. A do Foldyny se poměrně ostře opřel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Za to se do dneška stydíme! Jaroslav Foldyna na veřejné akci vyplísnil Havla
Zhruba 150 lidí se v pátek od 19:00 před ambasádou Srbska v pražské Mostecké ulici zúčastnilo pietního aktu k 18. výročí agrese NATO vůči Jugoslávii a uctění nevinných obětí. Hlavní projev pronesl poslanec ČSSD Jaroslav Foldyna.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Je Jaroslav Foldyna vážný problém ČSSD, nebo naopak je to ten správný sociální demokrat?
Místopředseda ČSSD Jaroslav Foldyna se nehodlá omluvit, ani neví komu by se měl omlouvat za to, že vzdal hold cca 140 tisícům padlých Rudoarmějců při osvobozování Československa Rudou armádou s motorkáři „ Nočními vlky,“ z Ruska.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.5.2018 v 17:40, zobrazit podobné
TOPlist