Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.288x, což odpovídá cca 223.742-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Cože? Klaus ml. uzemnil umělce, je zde FOTO
Trikolóra. Tak zní název nového hnutí Václava Klause mladšího, které bude představeno již nadcházející týden. V tuto chvíli nezařazený poslanec sdílel na svém facebookovém profilu fotografii s populární českou herečkou, bez které se prý nedají vyhrát volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.6.2019 v 21:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 09. 06. 2019

Související články

FOTO Klaus mladší setřel Kalouska. A teď dohnal k vzteku hvězdu ČT a Bakaly
Václav Klaus mladší má u liberálů další „zářez“. Tentokrát to schytává on a s ním celá ODS za společné foto s „nahnědlou brněnskou partičkou“. Vyhuboval mu Jan Moláček, novinář na volné noze pendlující mezi Českou televizí, Českým rozhlasem a karlínským newsroomem Bakalova vydavatelství Economia.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 12:35, zobrazit podobné
FOTO To je poprvé: Václav Klaus terčem posměchu za své oblečení
Exprezident Václav Klaus se dostal do středu zájmu, o který by možná ani nestál. Tentokrát je totiž terčem posměchu za své oblečení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Cože? Staré VIDEO Václava Klause st. obíhá internetem. Jde o listopad 89
Když před lety začalo po českém internetu kolovat video, na kterém je zachycen Václav Klaus, jak v rakouské televizi ORF 12. listopadu 1989 říká, že pád Berlínské zdi byl pro Československo velkým překvapením a že si žádný Čechoslovák nepřeje rychlé politické změny, které by vedly k zavedení kapitalismu a tržního hospodářství u nás. Klaus toho tehdy řekl ještě mnohem víc. Řekl toho tolik, že senátor Přemysl Rabas neodolal a tehdejší Klausova slova připomněl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Kauza Feri: Klaus ml. si udělal malou legraci. Zde FOTO
Poslanec Václav Klaus mladší si udělal drobnou legraci z kolegy poslance Dominika Feriho (TOP 09). Na svém facebookovém profilu sdílel snímek z hospody, kde je ve společnosti dvou mladých žen. A světe div se, byly z Boršic na Uherskohradišťsku, kde byl právě Feri o víkendu napaden při koštu vína.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 07:35, zobrazit podobné
Cože? Příběh Klause ml. nabírá obrátky. Jde do tuhého
Poslanec za ODS Václav Klaus mladší dál dráždí rozdílnými stanovisky svou mateřskou stranu. Včera se totiž rozhodl podpořit na Praze 2 kandidáta do Senátu za SPD Ladislava Jakla. A to přesto, že v Praze kandiduje i kandidát ODS, herec Vladimír Kratina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2018 v 07:35, zobrazit podobné
FOTO Klaus ml. se vyfotil se srbskými školačkami. Tím, co k tomu následně připsal, ale rozpoutal bouři
Poslanec a předseda školského výboru Václav Klaus mladší zase zvedl ze židle nejen své kolegy. Vydal se na služební cestu do Srbska, kde se vyfotil s protestujícími studentkami za záchranu klimatu. Fotografii pak umístil na sociální síť a za ironický komentář, jenž k ní připojil, je pořádně od poslance Romana Sklenáka (ČSSD) a novináře Jana Moláčka tepán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Václav Klaus ml.: Miliony dětí trpí hladem! Prodejte poslední košili a jděte je zachránit. Kalousku, cože?
V Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky to zase jednou pořádně vřelo. Poslanci sváděli slovní bitvu o globální pakt OSN o migraci, o globální pakt OSN o uprchlících a také o 50 syrských válečných sirotků, které jsme mohli přijmout v Česku. Usnesení o jejich přijetí bylo zamítnuto. O slovo se hlásili Miroslav Kalousek z TOP 09, poslanec ODS Václav Klaus mladší nebo Jana Levová z hnutí Svoboda a přímá demokracie Tomia Okamury. Raději se podívejte sami, co všechno řekli...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Vytočený Ringo zvyšoval hlas: Hamoun. Ať se ti komisaři v Bruselu zalknou. Zabednění úředníci vymýšlí přerozdělování. Klaus má pravdu, budu ho volit
Luboš Xaver Veselý přivítal v internetové televizi XTV umělce Františka Ringo Čecha. Dozvěděl se od něj, že bruselští úřednici jsou naprosto příšerní, množí se jako vši a zaslouží si, aby jim někdo konečně řekl, co si o nich myslí. Udělali to Britové v referendu o brexitu a Ringo Čech byl nadšen. Poté sepsul sociální demokracii a prozradil, že bude volit Václava Klause mladšího a Trikolóru, protože jak Trikolóra, tak Klaus jsou prý skvělí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.8.2019 v 10:35, zobrazit podobné
FOTO Karle, pojď se vyfotit. A Dominiku Feri, ty taky. Mirek Topolánek zašel na párty
Ondřej Jakob, jenž dlouhodobě spolupracuje s bývalým předsedou TOP 09 Miroslavem Kalouskem a se stranou vůbec, se včera na facebookovém profilu pochlubil fotografiemi z oslav 80. narozenin Karla Schwarzenberga. Jednou z největších hvězd večírku byl kromě oslavence a umělce Davida Černého, který také slavil norizeniny, prezidentský kandidát Mirek Topolánek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
FOTO VIDEO Václav Klaus mladší oznámil zásadní životní rozhodnutí
„Stěhuju se do Krkonoš,“ prohlásil Václav Klaus mladší ve videu, které natočil na podporu svých kolegů z ODS na Praze 8, ve které podle svých vlastních slov strávil 20 let. Skutečnost, že přestane být občanem Prahy, naznačil i na svém facebookovém profilu, kde se vyfotil u Městského úřadu Pece pod Sněžkou a napsal komentář: „Po největším městě republiky, dnes občanem nejvýše položeného.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist