Tohle si Karel Gott zasloužil čím? Muž, který na Hrad pověsil rudé trenky, se na legendě vyřádil
Spoluzakladatel provokující umělecké skupiny Ztohoven Roman Týc okomentoval 80. narozeniny Karla Gotta. Raději se podívejte sami, co napsal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2019 v 15:35, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 15. 07. 2019

Související články

Ti, kteří nic nedokázali, šli po roce 89 po mně. Karel Gott provedl zásadní zpověď
Ve sváteční den zavítal na obrazovky veřejnoprávní televize zpěvák Karel Gott. Hovořil nejen o současnosti, ale vzpomínal i na léta minulá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Tolik povyku pro jedny rudé trenky
Miloš Zeman svolal tiskovku. Na ní spálil trenky, kterými ho vytrolila skupina rádobyumělců před léty, novináři tomu tenkrát vesměs tleskali. Dnes se durdí a dovolávají se důstojnosti prezidentského úřadu. Ale jděte, filutové.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.6.2018 v 14:40, zobrazit podobné
Karel Gott dal Heleně Vondráčkové k narozeninám náramek! Ona mu pak půjčila svoji loď
Zpěvačka Helena Vondráčková zažila na svém hausbótu na Slapech velmi vzácnou návštěvu. Zpěvák Karel Gott ji přijel osobně pogratulovat k letošnímu jubileu, které oslavila v červnu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jiří Macků: Karel Gott se zasloužil o socialismus
Pamětní deska tohoto znění by měla být (třeba násilím) umístěna na mistrově vile na Bertramce, jak v to alespoň tajně doufají vyznavači jediných správných názorů pánové Hutka, Rejžek, Šídlo a další, jež se rovněž v pytli neutají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
„Sorry, Tony“! Aneb jak se komunistický prezident (ne)zasloužil o rozvoj kultury.
Nemějte strach, nejsem komunista, jen vzpomínám. Zlatý slavík Karel Gott, vznik skupiny Olympic,  nová vlna českého filmu, odbojní spisovatelé, skvělá architektura i technika. Zlatá šedesátá léta.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 9.11.2017 v 08:40, zobrazit podobné
Český rozhlas: Legendou desetiletí se stal Karel Gott
V přímém přenosu Českého rozhlasu Dvojka byly včera večer uděleny na slavnostním večeru v Paláci Žofín výroční hudební ceny Legenda Nočního proudu. Cenu Legenda desetiletí získal zpěvák Karel Gott.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Dojatý Karel Gott: Ať žije pan prezident!
Karel Gott slaví 80. narozeniny. Při této příležitosti poskytl České televizi bilanční rozhovor, který s ním vedl moderátor Michal Kubal. Snad nejslavnější český zpěvák si v jednu chvíli položil otázku, jestli by pro nás nebylo lepší, kdybychom zůstali součástí Rakouska-Uherska, protože není jisté, že jsme jako Československo byli opravdu nezávislí. V rozhovoru také složil poklonu prezidentovi Miloši Zemanovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2019 v 20:35, zobrazit podobné
Karel Gott bude volit Miloše Zemana
Česká pěvecká legenda stojí za současným prezidentem Milošem Zemanem. Mnohonásobný zlatý slavík Karel Gott v pátečním deníku Blesk vyjádřil Zemanovi podporu ve volbách. Z jeho slov vyplývá, že bude současnou hlavu státu volit stejně jako před pěti lety.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
A je to tady! Zdeněk Zbořil ke kandidatuře Dominika Haška na Hrad. A Karel Gott..
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Vláda bez Petříčka a Maláčové? „Je zde naděje,“ předpokládá politolog Zdeněk Zbořil a upozorňuje na ty, kteří „jak se v Čechách říkalo už za monarchie, ‚vystupují výhružně‘ “. A že premiér věnuje víc času kůrovci a vysazování syslů než vyjádřením pro novináře? „Některé jeho spoluobčany zajímají lesní a polní škůdci víc než nějaký nešťastník, který se bude muset, na příkaz strany, stát ministrem kultury,“ komentuje Zbořil. Politolog se věnuje rozhodnutí Senátu k žalobě na prezidenta a reaguje také na slova Dominika Haška, který si myslí, že má předpoklady být dobrou hlavou státu: „Když jsme před několika lety upozorňovali žertem, že kandidovat by mohl na prezidenta třeba Daniel Landa a Karel Gott, už tehdy někdo doporučoval Dominika Haška a Jaromíra Jágra. No prosím, a je to tady!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Schwarzenberg: Rudé trenky jako symbol vlády Miloše Zemana
Komentář na facebookovém profilu k Zemanovu pálení trenek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist