Lithium? Babiš: Měli jsme si nechat vodu, uhlí, všechno. To s Karlem Gottem, co někteří říkali...
Premiér Andrej Babiš opět zavítal do studia Luboše Xavera Veselého. V kauze lithium tvrdil, že prodávat přírodní zdroje byla chyba: „Měli jsme si to všechno nechat. Hlavně vodu, teda.“ Problémy s odvoláním Staňka a jmenováním Šmardy označil za otravné a absurdní, zvláště pokud by kvůli nim měla padnout vláda. Ale na nové volby se nechystá, protože je prý nikdo nechce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2019 v 09:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 07. 2019

Související články

Felix Slováček: Že byly zavřené hranice? Teď taky! Protože na cestování lidi nemají
ROZHOVOR „Pamatuji si, že když jsme jezdili po světě s kapelou, s Karlem Gottem, s Láďou Štaidlem, měli jsme při každém přejezdu hranice nervy jako špagáty,“ říká legendární hudebník Felix Slováček s tím, že dnes je v tomto směru situace skvělá. Podotýká ale také, že řada lidí v dnešní době na cestování peníze nemá, ačkoliv pracují. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zavzpomínal na listopad 1989. Promluvil i o migrantech a o nenávisti kvůli náboženství. V souvislosti s panem prezidentem pohovořil o ztrátě autorit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Globočník (SZ): Lithium je surovina budoucnosti, uhlí naopak patří minulosti
Na Mostecku letos poprvé v historii České republiky probíhá klimatický tábor. Severočeští Zelení se ho účastní pod heslem „Uhlí ne, lithium ano!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Karel Gott a služební psi v hlavních rolích
Po roce opět promují v pražském Motole asistenční psi a již po patnácté je přijdou podpořit známé osobnosti v čele s Karlem Gottem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Jdi do p*dele!“ Nejen Babiš: Jarda Jágr drsně brání Karla Gotta
Hokejové legendě Jaromíru Jágrovi došla trpělivost se všemi, kteří jej mistrují, s kým se nemá scházet a kam nemá jezdit. Poté, co jeden z internetových kibiců udělal z jeho společné fotografie s Karlem Gottem schvalování komunistických zločinů, se hokejista neudržel a zúčtoval s ním způsobem typickým pro hokejovou kabinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš: Kauzou lithium by se měla zabývat policie. Nese totiž všechny známky možné korupce
Andrej Babiš na Facebooku ke kauze lithium
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Gott? Hyeny, hlupáci! Ringo Čech odpálil bombu. Kdyby Havel žil, to by vítači koukali
POLOČAS HORKÉHO ROKU „Podle mne si ho vítači berou jako záštitu. Ale možná kdyby žil, tak by tak úplně na jejich straně nestál,“ říká na adresu Václava Havla umělec a bývalý politik František Ringo Čech. V souvislosti s Milionem chvilek zmiňuje Kániše a Bydlínského. Nad tím, co někteří kritici pronášejí na adresu Karla Gotta, jen kroutí hlavou. „Myslím, že je to demagogie hlupáků,“ míní F. R. Čech a drsný vzkaz posílá i Jakubu Jandovi. Padla slova o zamindrákovaném člověku a kydání hnoje. Prozradil také, o čem on sám nedávno s Karlem Gottem diskutoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Nechat v tom teď Brity a tvářit se, že jsme už všechno dohodli, je chyba
Komentář na facebookovém profilu k postoji lídrů EU ohledně dohody o brexitu
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.3.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Umělci povstali. Hlavně Táňa Fischerová: Češi mají nárok na vyšší platy. Jsme laboratoří Evropy. Slyšela jsem, že Babiš svým zaměstnancům nedává...
ANKETA Čím je způsobeno, že klopýtáme za Evropany v životní úrovni? Proč mají Češi tak malé platy? „Když jsme žili čtyřicet let v komunismu, tak je logické, že se nemůžeme srovnávat se zeměmi západní Evropy. Podle mne to bude ještě trvat, než platy budou vyrovnané.“ „Důvodem je to, jak jsme hospodařili s touto republikou v devadesátých letech.“ „Naši politici u moci přece vždy říkali, že budeme konkurenceschopní jenom tehdy, když budeme levní.“ Tak vidí příčiny „chudoby“ Čechů někteří umělci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
VIDEO Zbabělý ksindl prohrál, lid stojí proti islámu. Volte Okamuru. Vystoupení Martina Konvičky, které naštvalo kavárnu
Co kdysi říkali „blázni“ někde na internetu, o tom dnes podle Martina Konvičky mluví autority. Známý odpůrce islámu má pocit, že konečně vyhrál, a nejen on. „V roce 2013 jsme ještě jako IVČRN říkali, že islamizace nebo islámská expanze se stane hlavním politickým tématem na příštích deset, patnáct let a všechno ostatní bude nepodstatné,“ uvedl Konvička na setkání v kavárně Liberál s tím, že teď prý došlo na jeho slova. Svým příznivcům se svěřil i s tím, koho bude volit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Benda (ODS): Když tekly splašky po náměstích, spodní vodu jsme měli
Projev na 56. schůzi Poslanecké sněmovny dne 5. 4. 2017 k Vládnímu návrhu zákona, kterým se mění vodní zákon:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist