Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.988x, což odpovídá cca 103.731-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Hnus z minulosti. Bublan mluvil o tom, jak měl ÚSTR pod vedením Žáčka hledat kompro na politiky. A nejen to
Někdejší ministr vnitra a exsenátor za ČSSD František Bublan byl před pár dny senátory zvolen členem Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR). Proti tomu se vymezili předsedové odborových organizací ÚSTR – považují za nepřijatelné, aby v čele instituce stál člověk, který ji podle nich chtěl zničit. Bublan se však hájí, že k instituci žádný negativní postoj nemá. V Interview Plus v Českém rozhlase také hovořil o tom, že svazky StB o něčem vypovídají, ale není to ta jediná pravda. „Někdy to ani není úplná pravda, je to hodně zavádějící,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2019 v 16:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 01. 08. 2019

Související články

Kompro na Babiše. Drtinová si pozvala ódéesáka Žáčka a už to jelo
Poslanec ODS a zakladatel Ústavu pro studium totalitních režimů nikoli poprvé prohlásil, že se sociální demokraté snažili najít kompromitující informace na Andreje Babiše. Podle Žáčka tak však činili až poté, co sami ÚSTR prakticky srazili na kolena.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.8.2019 v 07:35, zobrazit podobné
ÚSTR versus František Bublan: Odboráři udeřili, exministr se ohradil
Dva předsedové odborových organizací Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Miroslav Vodrážka a Petr Blažek vyzývají senátory, aby do rady ÚSTR nevolili bývalého senátora a ministra vnitra za ČSSD Františka Bublana. Vytýkají mu hlavně snahu o zrušení ústavu. Svoji výzvu zveřejnili na webu. Bublan to ale odmítá, ČTK řekl, že se mu v tomto směru spíše křivdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.7.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Členy rady ústavu pro studium totalit se stali Stehlík i Bublan
Členy Rady Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) se znovu stal historik Eduard Stehlík a nově někdejší ministr vnitra a bývalý senátor ČSSD František Bublan. Oba byli kandidáty Sněmovny. Senát dnes jejich nominaci v tajných volbách hladce potvrdil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.7.2019 v 17:35, zobrazit podobné
Bublana ne, ten nás chtěl zrušit! bouří se zaměstnanci ÚSTRu
Dva předsedové odborových organizací Ústavu pro studium totalitních režimů (ÚSTR) Miroslav Vodrážka a Petr Blažek vyzývají senátory, aby do rady ÚSTR nevolili bývalého senátora a ministra vnitra za ČSSD Františka Bublana. Vytýkají mu hlavně snahu o zrušení ústavu. Svoji výzvu zveřejnili na webu. Bublan to ale odmítá, ČTK řekl, že se mu v tomto směru spíše křivdí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Mirek Vodrážka: Vážená paní senátorko / Vážený pane senátore,
obracíme se na Vás v souvislosti s volbou člena Rady Ústavu pro studium totalitních režimů. Jedná se o významnou funkci, neboť člen Rady ÚSTR se má podle zákona č. 181/2007 Sb. podílet nejen na plnění úkolů této instituce, k nimž patří nestranné zkoumání doby nesvobody a období komunistické moci, ale také dohlížet na činnost jeho vedení. Dne 10. července 2019 byl poslanci vybrán jako kandidát na tuto funkci František Bublan, kterého navrhl…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.7.2019 v 19:41, zobrazit podobné
Může být trestní stíhání Babiše účelově načasované před volbami? Exministr vnitra Bublan, který zná postupy policie, má jasno
ROZHOVOR Obviňováním všech z politického komplotu se Andrej Babiš podle exministra vnitra a senátora Františka Bublana dostal do krajní pozice. „Na to se zapomenout nedá, takže bude těžko hledat nějaké koaliční partnery. Pokud by to nastalo, bylo by to velké zklamání pro voliče, kdyby ti, kteří ho dnes odsuzují, s ním za dva měsíce sedli ke společnému stolu a chtěli upéct nějakou koalici,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz František Bublan. A v tom mu prý ani prezident moc nepomůže, spíš mu prohlášeními, že Babiše jmenuje, i kdyby seděl ve vazbě, uškodí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
František Bublan: Migrace se nás netýká
František Bublan, senátor za ČSSD, se rozhodl neobhajovat svůj mandát. Poskytl rozhovor na lidovky.cz, v němž vyjadřuje své soudy o české politice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.8.2018 v 12:40, zobrazit podobné
ÚSTR připomene 17. listopad vzdělávacím programem na Korzu Národní
Ústav pro studium totalitních režimů připomene 17. listopad vzdělávacím programem v rámci pouliční slavnosti Korzo Národní. V tramvajích číslo 39 a číslo 89 nabídnou lektoři a lektorky z oddělení vzdělávání ÚSTR zájemcům dvě témata: tramvaj 39 bude věnována souvislostem mezi státními svátky 28. říjnem a 17. listopadem od roku 1939 do roku 1989. Návštěvníci budou spolu s přednášejícími hledat odpověď na otázku, jak souvisí Mezinárodní den studentstva se Sametovou revolucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Miroslav Polreich: Jednání pana poslance Žáčka je výrazem nejen negramotnosti, ale i lidského hyenismu
Otevřený dopis předsedovi ODS Petru Fialovi
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Nesmí se šířit takové nesmysly, jako že mezi uprchlíky převažují mladí muži. Senátor Bublan vysvětloval, k čemu bude Chovancův úřad proti dezinformacím
Senátoři František Bublan zvolený za ČSSD a předseda SPO Jan Veleba (SPO) debatovali v pondělních Událostech, komentářích České televize o vzniku nového úřadu proti terorismu a hybridním hrozbám. Podle Bublana je zřízení tohoto úřadu namístě. Přidal k tomu jednu zprávu o uprchlících. Zato Veleba centrum důrazně odmítá, protože podle jeho názoru bude zpolitizované. A nejen to.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist