Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 1.988x, což odpovídá cca 103.731-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Přijel Ortel. Zahrál v hospodě. A strhlo se peklo
Na posázavskou hospodu Stodola v Hostěradicích vypukl lov. V hospodě totiž hrála skupina Ortel, což vyvolalo spoustu kritiky, která se netýkala jídla, pití ani obsluhy. Nájezdy kritiků jsou dle majitele organizované, patří prý ke skupině Ortel Hunters a Kubu Černého údajně nepustila obsluha do hospody, protože je černý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2019 v 11:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 05. 08. 2019

Související články

VIDEO Neuvěříte. Reakce na dva Slavíky pro skupinu Ortel. Přednesl ji herec Matonoha v kostýmu dalajlamy
Skupina Ortel i její zpěvák Tomáš Ortel opět uspěli v soutěži Český slavík. V kategorii „skupina“ patřila Ortelu stříbrná příčka, v kategorii „zpěvák roku“ se Tomáš Ortel umístil na třetí příčce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Říšský protektor do Maďarska? Po zvolení Viktora Orbána se strhlo peklo. USA, Německo, EU...
Evropští politici reagují na vítězství Fidesz v čele s Viktorem Orbánem. Přes umírněné komentáře je zřejmé, že představitelé Evropské unie drželi palce maďarským socialistům a Zeleným. Ale ze Spojených států a Evropského parlamentu zazněly i velmi nekompromisní názory.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Vídeň: Kurzova vláda hotova, ale strhlo se peklo. Máme VIDEO
Rakouská vláda hned ve svůj první „úřední den“ poznala, že to nebude mít v tomto volebním období jednoduché. Ve Vídni se dnes koná hned devět demonstrací, jejichž účastníci spílají Kurzovi a spol. do fašistů a populistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Kokotina, mrtvý Babiš. Češi jsou blbci.“ Strhlo se peklo, zítra to bude ještě horší
„Ve středu 4. 7. poprvé nezazní zkouška sirén, ale skutečné varování, že se stalo něco špatného.“ Tak varují svolavatelé tzv. generální ministávky, která se uskuteční už zítra. Nová iniciativa skupiny Milion chvilek pro demokracii má mít formu veřejného protestu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Hrál u nich v hospodě Ortel. Organizovaní udavači teď rodině majitele ničí život
ROZHOVOR Majitelé malé hospůdky „Posázavská hospoda Stodola“ v Kamenném Přívoze u Prahy udělali před nedávnem osudovou chybu. Pozvali totiž k sobě na koncert skupinu Ortel, a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Internetovou prezentaci jejich podniku zaplavily desítky negativních recenzí, podle kterých se v areálu povalují injekční stříkačky, majitelé jsou rasisté, jídlo je odporné a obsluha zlá. Recenzenti přitom podle provozovatelů Luďka a Kristýny podnik nikdy nenavštívili a jde jen o odvetu za uspořádání koncertu. Paní Kristýna se rovněž stala terčem kyberšikany. A zde problémy nekončí. Pár se rozhodl poskytnout pro ParlamentníListy.cz rozhovor, kde celou záležitost vysvětluje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2019 v 05:35, zobrazit podobné
Je to tu jako v Německu před Hitlerem. Známí pražští novináři reagují na Českého slavíka pro skupinu Ortel
Rok se s rokem sešel, máme za sebou další anketu Český slavík, ve které znovu sehrál svou roli Tomáš Ortel s kapelou Ortel a v českém mediálním prostoru už to zase hřmí. Jeden z novinářů připomněl dokonce nástup Adolfa Hitlera k moci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Hovno, zloděj Kalousek, kyselá pr... Kolem smrti Věry Špinarové se strhlo peklo. Jeden se neudržel
Místo tiché vzpomínky a úcty na zesnulou zpěvačku Věru Špinarovou, která zemřela včera ve věku 65 let v motolské nemocnici, se rozhodl být velmi kritický. A nelichotivý. Řeč je o slovech Petra Sedláčka, ostravského podnikatele, publicsty a někdejšího člena ODS. Dočkal se však jen velmi nenávistných reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.3.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Nechceme Ortel, píše radnice v Praze. A Tomáš Ortel říká: Zákazy chcete? Kdo je tady fašista? Koncert bude!
„Nazvat Ortel kontroverzní či nacistickou kapelou a pak jedním dechem litovat, že nemá v současné době páky na zakázání hudebního projevu, působí z úst radničních pánů téměř fašisticky... Tak tedy, kdo je tady ten extremista... zakázat a umlčet?“ Tak reaguje Tomáš Ortel na oznámení radnice v Praze 16 – Radotíně, která na svých stránkách uvedla, že nesouhlasí s koncertem skupiny Ortel, který se má 14. června konat v radotínských Říčních lázních. Zdůraznila také, že vedení města nemá v současné době žádný oficiální legislativní nástroj, aby tento koncert omezilo či zakázalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Gott vstupuje do hry. Chcete se na*rat? Pepa Vojtek na Hrad! Kauza ,,Ortel bez Slavíka“ jede dál i po koncertu Kabátu
Anketa Český slavík je letos vskutku hojně probíraná. Důvodem nejsou však úspěchy vítězů, ale to, že se čachrovalo s hlasy kapely Ortel. Na ten popud se vítězná kapela Kabát rozhodla vrátit své ocenění pořádající agentuře. Cenu přijme nazpět jedině v případě, že agentura doloží skutečné počty hlasů pro Ortel a Kabát jich bude mít více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Okamura, pořád Okamura, nadával člen ČSSD Jaromíru Soukupovi. Šéf SPD stál hned vedle a strhlo se migrační peklo
V pořadu Aréna Jaromíra Soukupa se tentokrát politici utkali na téma nově jmenované vlády. Do studia přišel šéf hnutí SPD Tomio Okamura, předseda poslaneckého klubu ČSSD Jan Chvojka a místopředseda ODS Martin Kupka. Došlo na tvrdé vyřizování účtů s Andrejem Babišem, ale střetli se i Chvojka s Okamurou ohledně migrační otázky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.6.2018 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist