Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.006x, což odpovídá cca 156.849-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Z rakouských škol a školek přišly alarmující statistiky. Týkají se přistěhovalců a odpůrce multikulti rozpálí do běla
V Rakousku se dramaticky zvyšuje počet dětí ve školách, pro které není němčina mateřským jazykem. Zatímco v celé zemi se tato skutečnost týká asi dvaceti procent dětí, tak v samotné Vídni jde dokonce až o polovinu dětí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 09:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 20. 02. 2016

Související články

Přišly další "zlé" statistiky z Německa. Týkají se trestných činů spáchaných migranty a je to děsivé čtení
Policejní ředitelství v Kolíně nad Rýnem předložilo svoji závěrečnou zprávu vztahující se ke zločinům spáchaným v loňském roce migranty ze severní Afriky. Statistiky veškerých kriminálních přečinů v porovnání s předchozími roky prudce stouply. Informace o zprávě přinesl prestižní německý magazín Focus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
V Německu žije víc žadatelů o azyl a lidí s nárokem na azyl, než je lidí v Praze
Deník Die Welt přináší aktuální statistiky, které se týkají počtu přistěhovalců v evropských zemích. Na prvním místě se drží Německo, za kterým s velkým odstupem následují Francie a Itálie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Z Vídně je přistěhovalecké město. Za posledních sedm let se přistěhovalo sedminásobně víc cizinců než Rakušanů
Rakouský deník Kronen Zeitung přináší oficiální statistiky k migraci, které se týkají Vídně. Ukazují prudký nárůst přistěhovalců za posledních sedm let. Vedle Rumunů a Bulharů se jedná také o Afghánce a Syřany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
TOP 09: Chceme vyšší kvalitu škol už v příštím školním roce
Různorodost škol, důraz na jazykovou gramotnost, schopnost studentů komunikovat a učit se, ale také dostatek škol a klasických i alternativních školek v místě, kde děti a žáci bydlí. To jsou priority, které u příležitosti konce školního roku představili experti TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Takto se přistěhovalci činili loni v Bonnu. Velmi znepokojivé statistiky
Server General-Anzeiger-Bonn přináší oficiální policejní statistiky, které potvrzují zvýšené zastoupení přistěhovalců na spáchané kriminalitě v Bonnu za loňský rok. Prakticky ve všech oblastech kriminality jsou přistěhovalci zastoupeni nadprůměrně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Tyto informace rozpálí Rakušany doběla. A to hlavně po masakru v Berlíně
Rakouský deník Kronen Zeitung přináší aktuální statistiky, které nejspíš některé obyvatele země vystraší, nebo naopak naštvou. Podle oficiálních informací v zemi pobývá mnoho desítek tisíc neúspěšných žadatelů o azyl a několik stovek džihádistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Na rakouských a německých školách prý řádí agresivní muslimští migranti. Úřady jsou bezmocné
Levicoví aktivisté a jejich kolegové z migračních neziskovek tvrdí, že příchod migrantů nepředstavuje žádný problém a Česká republika na tom může jenom vydělat. Zkušenosti z rakouských a německých škol však hovoří o pravém opaku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Britové si udělali audit, který se týká přistěhovalců. Nic moc pozitivního
Britské úřady provedly „integrační audit“ a zjistily velmi alarmující skutečnosti. V přistěhovalecké komunitě panuje vyšší nezaměstnanost a zejména pákistánské ženy žijí v „paralelní“ společnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ve Švédsku byli znásilněni i chlapečci ve věku od jednoho roku. Získali jsme oficiální statistiky. Raději se posaďte a zhluboka nadechněte
Švédská Národní rada vydala „předběžné statistické údaje za první pololetí roku 2017“, které se týkají kriminálních činů na jejich území. Čtyřicetistránkový dokument, který můžete nalézt níže, se věnuje rovněž znásilnění. To je dokonce rozděleno do několika podskupin. Hlavní dvě se týkají věku: od 0 do sedmnácti let a samozřejmě od osmnácti výše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Chudoba mezi lidmi je mnohem horší, než tvrdí statistiky. Dohledali jsme pravdu a ptali se
Čechů, kteří si nemohou dovolit maso ani každý druhý den, není zrovna málo. Mateřských škol a družin se stále nedostává. I tohle vyplynulo z šetření o příjmové chudobě, o kterém minulý týden média informovala vesměs vlažně. Opravdová nouze je u nás větší, než vyznělo. Statistiky o životní úrovni, které se dělají podle evropské šablony, totiž ignorují třeba bezdomovce, lidi na ubytovnách, matky v azylových domech. Za příjem na stejné úrovni jako ze zaměstnání se počítají sociální dávky od státu. Z hypotéz o finanční (ne)soběstačnosti tak vypadnou právě ti, kteří propadli bídě nejvíce, nebo jim státní pokladna plně hradí bydlení. Potvrdil se také alarmující počet dětí, které nedostávají soudem určené výživné, a jejich domácnosti tak vycházejí s největšími obtížemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist