Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.167x, což odpovídá cca 217.428-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Dienstbier Sobotkovi: Když mají odejít socialisté z Ústecka, proč je ve straně ještě odsouzený Březina?
Premiér a předseda ČSSD Bohuslav Sobotka bude doporučovat členům sociální demokracie, kteří jsou trestně stíhaní v souvislosti s dotačními podvody na severu Čech, aby nepůsobili ve veřejných funkcích ani ve funkcích uvnitř strany. „Je to jejich individuální odpovědnost a tu odpovědnost za ně nemůže nést jejich politická strana,“ řekl dnes novinářům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2016 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 16. 12. 2016

Související články

Kubera: Potřebujeme dostat do držky. Co kvičíte, odpůrci Zemana? Brady byl zneužitý, ale to v USA... Světová válka
ROZHOVOR „Potřebovali bychom dostat do držky a pak se sjednotíme.“ Podle senátora Jaroslava Kubery se český národ dokáže semknout, akorát když nám teče do bot a pak vydržíme čtrnáct dní. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz se zamýšlí nad tím, jak je možné, že ministři Herman a Dienstbier ještě neopustili vládu, když v ní sedí s „takovými zločinci“, vysvětluje, proč by přál Sobotkovi s Babišem, aby si jejich vláda „vykouřila ještě jedno volební období“, a taky jasně ukazuje na skutečný problém, který může podle něj končit třetí světovou válkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Protikorupční Kverulant: Odsouzený politik na ministerstvo nepatří
Odsouzený politik Karel Březina na ministerstvo nepatří
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Okamurovo hnutí jsou neonacisti. A proč o vládě s Babišem vyjednává i Hašek? Dienstbier se rozčiloval v rádiu
Hostem středečních Dvaceti minut Radiožurnálu byl senátor Jiří Dienstbier (ČSSD). Ten se na rozhlasových vlnách netajil tím, že nesouhlasí s tím, aby ČSSD vstupovala do vlády Andreje Babiše (ANO), když tu existuje reálná možnost, že se ANO nakonec spolehne na pomoc SPD Tomia Okamury. Toto hnutí považuje Dienstbier za extremistické, resp. neonacistické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Socialisté ve Švédsku stále klesají. Jak dopadnou nedělní volby?
Bruselský deník Politico analyzuje předvolební situaci ve Švédsku. Vládnoucí socialisté prý mají šanci pokračovat, ale jejich pozice setrvale oslabují.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Je to prý jasné: Pelta chtěl s pomocí dotací podkuřovat Sobotkovi a jeho kamarádům
„Karel chce příběhy do voleb.“ Tuto větu pronesla náměstkyně ministryně školství Simona Kratochvílová, když se domlouvala s šéfem Fotbalové asociace Miroslavem Peltou o tom, jak se rozdělí sportovní dotace. Karlem byl vlivný politik ČSSD Karel Březina, píší Lidové noviny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Matějka (Svobodní): Ministr Dienstbier šlape ve věci Kliniky po základech právního státu
Každý, kdo užívá cizí nemovitost proti vůli jejího vlastníka, má odejít sám nebo být vystěhován třeba za užití násilí, pokud neodejde dobrovolně. Obyvatele Kliniky nechť si Dienstbier nastěhuje domů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Dienstbier se ozval: Nemůžeme říct, že nechceme přijímat muslimy. To nejde
Bývalý ministr pro lidská práva Jiří Dienstbier (ČSSD) oponuje svému stranickému kolegovi, premiérovi Bohuslavu Sobotkovi, v otázce migrační krize. Sobotka totiž v minulých dnech řekl, že v Česku již nechceme muslimy. Dienstbier však uvádí, že víra prý není kritériem, podle kterého by Česko mohlo rozhodovat, koho na své území přijme. Píše to dnešní MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 09:35, zobrazit podobné
To je síla. Adresováno Sobotkovi: Slávku, lidi mají dost nenažraných impotentních politiků, lezoucích do bruselské řiti jako žížala do oranice. Mají dost i Tebe!
„Slávku, prober se konečně,“ napsal po neúspěšných krajských a senátních volbách předsedovi ČSSD Bohuslavu Sobotkovi analytik a komentátor Štěpán Kotrba. Navazuje tak na svůj veřejný vzkaz z počátku března, který si přečetlo 150 tisíc lidí. Tehdy Sobotkovi napsal, že lidé už mají dost západního žvanění, ministra Jiřího Dienstbiera, expremiéra Vladimíra Špidly a dobroserných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Kšeftování uvnitř ČSSD, z něhož má těžit Sobotka. Dienstbier naznačil, co stojí za jeho odchodem z vlády
I když oficiálně ještě neví, že bude odvolán, poskytl poměrně otevřený rozhovor pro server iDnes.cz. Řeč je o ministrovi pro lidská práva Jiřím Dienstbierovi. Ten uvedl, že díky tomu, že bude odvolán, nebude stavěn protikandidát proti Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD). Pražská ČSSD o tom podle jeho slov jednala s jihomoravskými kandidáty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Elitářský spratek Dienstbier si myslí, že mu to tu všechno patří. Lidi potřeboval, jen aby ho zvolili. Okamura řádil, když jsme mu četli, co vykládal ministr na Primě
Elitářský spratek Jiří Dienstbier a ostatní členové vlády se obávají názoru veřejnosti. Na druhou stranu ale potřebují nějaké pozitivní body, a tak hrají s občany divadlo kolem ústavního zákona o referendu, který má vytvářet iluzi, jak občanům naslouchají. Poslanec Tomio Okamura se velmi rozohnil, když o tom s PL hovořil, a mluvil o „plivnutí do tváře“. A když měl komentovat slova Jiřího Dienstbiera, že je třeba eliminovat „absurdní návrhy“ na referendum, naštval se ještě více.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2016 v 18:34, zobrazit podobné
TOPlist