Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.489x, což odpovídá cca 182.051-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
EET měla o silvestrovském večeru asi hodinu a půl problémy
Elektronická evidence tržeb měla o silvestrovském večeru problémy, které trvaly asi hodinu a půl. Registrační část EET byla mezi 17:09 a 18:46 prakticky nedostupná, vyplývá z údajů dostupných na serveru hlidaceet.cz a twitteru Hlídače smluv. EET funguje v ostrém provozu už měsíc, první větší výpadek systém postihl 13. prosince ráno.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2017 v 21:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 01. 01. 2017

Související články

Finanční správa: Reakce na článek v Českých novinách ohledně provozu EET
V článku "EET měla o silvestrovském večeru asi hodinu a půl problémy" došlo k nepřesné interpretaci technických informací ze serveru hlidaceet.cz. Hlavní služba EET, tedy příjem datových zpráv evidovaných tržeb z pokladních zařízení (účtenek), běžela celou dobu naprosto bez problémů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Gajdůšková (ČSSD): Naše stodola a dvůr se při silvestrovském guláši staly skutečně Evropou
Naše stodola a dvůr se při silvestrovském guláši stala skutečně Evropou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Juan Zamora: Když po třetím pokračování běží pátý případ
Pan Novák si četl první případ Harryho Holea a pak se s dětmi v televizi podíval na třetí pokračování Harryho Pottera. Zdánlivě neproblematické souvětí informující o večeru pana Nováka může způsobit problémy v pochopení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Žít Brno pečuje o úředníky. Kvůli změně času mohou příští týden chodit do práce později
Pracovníci radnice městské části Brno-střed budou moci po víkendu od pondělí do čtvrtka přijít do práce o hodinu později. Vedení radnice z koalice vedené hnutím Žít Brno se tak snaží co nejvíce ulehčit zaměstnancům přechod ze zimního na letní čas, uvedla v tiskové zprávě mluvčí Brna-středu Kateřina Dobešová. Nijak to však nezasáhne provoz úřadu. O hodinu kratší noc byla ze soboty na neděli, kdy se čas posunul o hodinu dopředu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Dnes spuštěný registr přestupků zápasil s technickými problémy
Dnes spuštěná Centrální evidence přestupků, která má přinést tvrdší postihy recidivistů, měla technické problémy, uvedl Český rozhlas. Systém špatně komunikoval se základními registry. Ředitelka Rejstříku trestů Radka Paulová České televizi (ČT) řekla, že technici dnes večer závadu odstranili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.10.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Děsivá čísla z Londýna po referendu: Tři rasové útoky za hodinu, policie v ulicích posiluje...
Po uveřejnění výsledků britského referenda došlo v zemi k drastickému nárůstu hlášených zločinů z rasové nenávisti. Statistiky londýnské policie sebrané od 24. června do 2. července ukazují, že se v průměru odehrají tři takové činy za hodinu. Informuje The Independent.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Nejmladší účastník, scénický tanec i benefiční večer. Začíná osmý ročník StarDance.
Deset večerů, deset tanečních párů, deset let od první StarDance. V nadcházející, osmé sezoně taneční soutěže vystoupí tři herečky, dva herci, zpěvačka, kuchař, lyžař, fotbalová legenda i mistryně světa v aerobiku. Vedle oblíbených tematických večerů se objeví novinka, díl věnovaný scénickému tanci, nebo benefiční vydání StarDance pro Centrum Paraple. Večery plné elegance, noblesy a tance se na obrazovky ČT1 vrátí od 8. října vždy ve 20.00 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Paroubek: Babišovy manévry
Dnešní Hospodářské noviny se zalykají štěstím, jaké že to problémy A. Babiš při sestavování nové vlády má. Babiš má samozřejmě problémy, ale zdá se, že ty problémy jsou zvládnutelné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
"Dostanou na prdel!" "Je tu málo černochů." "Krávo!" Do Prahy míří demonstranti a už ve vlaku to vře
„Dostanou na prdel!“ bylo slyšet od několika skupin „sluníčkářů“, kteří vydatně posíleni alkoholem nastupovali v dopoledních hodinách v Plzni do rychlíků směr Praha. Každou hodinu jich tu bylo na dvě, tři desítky. Podle očitých svědků byla nejvíce rozkurážněna skupinka zhruba deseti lidí, která odjížděla již na desátou hodinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Nejsem eurohujer, ale... Lidovecký poslanec o budoucnosti Evropy, zfalšovaných statistikách a vykázání úředníka Junckera
ROZHOVOR Anglie si nyní musí dát největší pozor na vnitrostátnické problémy. Domácí problémy jsou podle předsedy poslaneckého výboru pro evropské záležitosti a lidovce Ondřeje Benešíka nyní obrovským rizikem a zároveň největším otazníkem. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz také řekl, že Evropská unie se musí reformovat a zesílit demokratické principy v rozhodování o členských státech. Moc by měla patřit volitelným zástupcům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2016 v 09:34, zobrazit podobné
TOPlist