Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2019
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 5.142x, což odpovídá cca 268.302-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tohle česká média zapomněla hlásit: Vyděsí to ty, kteří křičeli na Zemana kvůli Číně
Analytička Veronika Sušová-Salminen se na serveru časopisu Argument rozepsala o návštěvě čínského prezidenta Si Ťin-pchinga ve Finsku. Návštěva to prý byla pozoruhodná už tím, že šlo teprve o druhou návštěvu čínského prezidenta v severské zemi od roku 1950. Čínský prezident prý mimo jiné vyjádřil sympatie k evropské integraci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.4.2017 v 20:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 09. 04. 2017

Související články

Česká média nám zatajila důležité informace
Dne 26. 6. 2016 Polská TV stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO "upekly". Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, "zapomněla"
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 23.1.2017 v 13:40, zobrazit podobné
Česká filharmonie se závazala, že v příštích pěti letech bude pravidelně vystupovat v Číně
Česká filharmonie bude v příštích pěti letech pravidelně vystupovat v Číně. Zavázala se k tomu v memorandu, které bylo podepsáno během čínské cesty prezidenta Miloše Zemana. Ministr kultury Antonín Staněk (ČSSD) v Číně jednal o podpoře i dalších kulturních projektů. Ministerstvo kultury například zváží možnost vystavit díla, která namaloval čínský malíř Čchi Paj-š’. Staněk to dnes řekl zpravodaji ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.4.2019 v 21:35, zobrazit podobné
Zakomplexovaná veřejnoprávní média šíří strach z Číny. Fanatismus, hlásají polopravdy. Oskar Krejčí to uvádí na pravou míru
Politolog Oskar Krejčí se zamýšlí nad projektem nové čínské hedvábné stezky a oceňuje, že prezident Miloš Zeman chápe význam tohoto projektu. Naproti tomu nemá pochopení pro to, jak se v této věci chová ministr zahraničí Lubomír Zaorálek (ČSSD), který neodletěl do Číny kvůli vládní krizi. Krejčí stejně tak nechápe, proč se česká média vyjadřují o Číně tak, jak se podle jeho názoru vyjadřují - tedy kriticky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
„Pozor na ně, mají medaili od Zemana,“ řvali před Hradem. Medaili mají i Zdeněk Zbořil a Lenka Procházková
Ve Vladislavském sále se kolem osmé hodiny večer začaly scházet největší osobnosti Česka i Slovenska, aby si vyslechly, koho u příležitosti stých narozenin republiky vyznamená prezident Zeman. Komu tedy Miloš Zeman složil hold, když mu udělil státní vyznamenání v takto významné výročí? Zeman v tento významný večer vyznamenává 41 osobností. Před Pražským hradem postávala skupina lidí, kteří křičeli: „Pozor na ně, mají medaili od Zemana.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Český zločin v Kosovu? Ostuda slovutného média. Pravda je úplně jiná
Před sobotním fotbalovým utkáním Kosovo vs. Česká republika obletěla evropská i česká média zpráva, že byla zadržena skupina českých fotbalových „chuligánů“, kteří chtěli narušit utkání puštěním dronu s vlajkou „Kosovo je Srbsko“, zpochybňující nezávislost Kosova. Jenže později se ukázalo, že vše je zcela jinak a že média včetně slovutného britského The Guardian naletěla na velkou fake news.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2019 v 16:35, zobrazit podobné
Jiří Pehe spekuluje: Pokud by Zeman náhodou umřel...
Politolog Jiří Pehe se vrátil k úmrtí lékaře prezidenta Miloše Zemana Petra Halaty v Číně. Prezidentská kancelář si vysloužila několik výtek, že se o osud lékaře mohla více zajímat. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček kritiku okamžitě odmítl a obvinil média, že úmrtí lékaře využila k dalšímu útoku na prezidenta. Pehe kontroval, že se příště může stát, že delegace zapomene v Číně samotného prezidenta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Hulvát, egomaniak, populista. Tak hodnotí vybraný německý tisk Miloše Zemana
Jako hulváta, egomaniaka, populistu a zároveň kandidáta s největšími šancemi na úspěch v českých prezidentských volbách hodnotí německý tisk podle ČTK Miloše Zemana. Pokud by znovu uspěl, bude dále rozdělovat Evropu, míní některá německá média. Všímají si také jeho blízkosti k Číně a Rusku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Ale paní ministryně... Marksová zapomněla, že před ní stojí mikrofony a brebentila, zatímco ji natáčela ČT
„Každý mikrofon je zapnutý mikrofon,“ na tuto moudrost ze seriálu Jistě, pane premiére, zapomněla ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová (ČSSD). Její rozhovor s kolegyní pak zachytily kamery České televize a přinesly jej v pořadu 168 hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2017 v 10:35, zobrazit podobné
VIDEO Zemanův první den v Číně: Velkolepé uvítání, investice i první dáma s Jágrem na hokeji
Prezident Miloš Zeman je po páté v Číně. Do Říše středu tentokrát zavítal na summit k Nové Hedvábné stezce, osobně ho pozval tamní prezident Si Ťin-pching. Pozornost, jakou návštěvě české hlavy státu věnuje čínská státní televize CCTV, ukazuje, že v Číně vnímají Zemana jako váženého hosta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Násilí ve Francii: Volby neuznáme, křičeli demonstranti a rozbíjeli
Na náměstí Bastily v Paříži se včera večer sešly stovky demonstrantů, s odhodláním uspořádat "noc barikád". Propukly i potyčky s policií. Píší o tom zahraniční média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist