Byla tam? Ano. Vlastně neví. Pořad Marka Wollnera rýpal v nepříjemném místě Andreje Babiše
Pořad Reportéři ČT týmu Marka Wollnera zapátral po tom, jak se současný ministr financí Andrej Babiš dostal k firmě Agrofert. On sám k tomu říká, že koupil akcie firmy za cenu, za kterou je byli ochotní prodat jejich předchozí vlastníci. Ale co tomuto nákupu akcií předcházelo?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 07:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Kauza „zkorumpované pakáže“ jede dále. Marek Wollner hovoří o žalobě na Andreje Babiše
Celá kauza Andreje Babiše (ANO) a slov o „zkorumpované pakáži“ pokračuje. Rada České televize totiž smetla ze stolu jeho stížnost na pořad Reportéři ČT. Babišovi se to nelíbilo a tak svá slova o pakáži zopakoval. To pro změnu rozčílilo moderátora Reportérů ČT Marka Wollnera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kolegyně Marka Wollnera: U nácků čekáš, že mají snížené IQ. Ale nejstrašnější je, jak intelektuálové podporují toho kágébáka Babiše
Česká spisovatelka, režisérka a spolupracovnice pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT Monika Le Fay se zase jednou ozvala. Na svém facebookovém profilu vyčinila intelektuálům, kteří se přiklonili k šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Ty starý lidi bojovali za vlast!“ Naštvaný plukovník Vodička v ČT u Wollnera
Na Český svaz bojovníků za svobodu se zaměřil pořad Marka Wollnera Reportéři ČT. Spolek, který by měl připomínat hrdiny českého odboje druhé světové války, má bohužel v poslední době problémy se skandály svého šéfa Jaroslava Vodičky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2019 v 09:35, zobrazit podobné
Ředitel? Kde je ředitel? Lidé Marka Wollnera se zabývali Milošem Zemanem. Místy to bylo legrační
Na poradce prezidenta Miloše Zemana Martina Nejedlého se zaměřil pořad Reportéři ČT Marka Wollnera. Konkrétně tedy na strojírenský podnik Adast z jihomoravského Adamova, s nímž Nejedlý obchoduje. Podnik totiž také štědře sponzoruje Stranu práv občanů i prezidenta Miloše Zemana. Firmu pak podle všeho také ovládá právník mající vazby na prezidenta Ruské federace Vladimira Putina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 12:34, zobrazit podobné
Režisérka Le Fay, spolupracovnice Marka Wollnera: Tak Česko prý už nevezme žádného uprchlíka. Stydím se za naši vládu, vždyť žijeme v totálním blahobytu!
Česká spisovatelka, režisérka a spolupracovnice pořadu Marka Wollnera Reportéři ČT Monika Le Fay se na svém facebookovém profilu vyjádřila ke dnešnímu rozhodnutí vlády, že Česko nepřijme již žádného uprchlíka na základě unijních kvót. „Protože jich přijalo už 12,“ rýpla si do vlády. Za ni se podle svých slov stydí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Reportérka od Marka Wollnera: My Babiše musíme štvát, protože jeho média se ho ptát nebudou
Ministr financí Andrej Babiš v posledním vydání pořadu České televize Reportéři prohlásil, že redaktoři veřejnoprávní televize jsou „zkorumpovaná pakáž“. Autorka dotyčné reportáže Jana Neumannová byla hostem Martina Veselovského na internetové televizi DVTV.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
„Vy jstě pakáž!“ vyhnal Andrej Babiš lidi Marka Wollnera. A ČT rozjela peklo
Včerejší pořad České televize Reportéři se věnoval tomu, o kolik peněz by mohl přijít Agrofert, pokud jej jeho majitel a ministr financí Andrej Babiš nepřevede například do svěřenského fondu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Jaromír Jágr! Kvůli Andreji Babišovi se z něj stalo horké téma, zapojil se i Marek Wollner
Senátor Libor Michálek se vyjádřil ke dluhopisové aféře ministra financí Andreje Babiše. Člen horní komory parlamentu, jenž se označuje za bojovníka proti korupci, se šéfa hnutí ANO zastal. Pokud ukazujeme prstem na Babiše, měli bychom podle Michálka ukázat prstem také na sportovce typu Jaromíra Jágra. Marka Wollnera z České televize tato argumentace rozčílila. Pánové se do sebe s vervou pustili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Wollnerovci z ČT zatopili Zemanovi: Trestní oznámení kvůli milionům
Reportéři České televize, pořad Marka Wollnera, se ve svém nejnovějším vydání zaměřili na hradního kancléře Vratislava Mynáře, jenž podle všeho vybudoval ve vsi Osvětimany načerno asi hektarový rybník. Z něj pak zasněžuje svou sjezdovku. A co víc, penzion, který v Osvětimanech provozuje, měl postavit díky milionům z veřejných peněz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.4.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Zase ta samá redaktorka, zase naštvaný Babiš. V pořadu Marka Wollnera padly nové informace
Reportéři ČT se prostřednictvím redaktorky Jany Neumannové již poněkolikáté zaměřili ve svém pořadu na kauzu ministra financí Andreje Babiše (ANO) a jeho financí. Podle nich totiž po zveřejnění auditu jeho příjmů otázek ještě přibylo. Není totiž stále zřejmé, kde Babiš vzal peníze na nákup akcií svého podniku Agrofert.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist