Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2019
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt18152229
29162330
So310172431
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.201x, což odpovídá cca 114.845-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.

Nejčtenější za 24 hodin na serveru stravník.cz

více na stravník.cz
Tak trochu jiná globalizace. Žádná ideologie, jen pragmatismus. Přečtěte si více o čínském projektu, který Miloš Zeman oslavoval a jiní se mu vysmívají
Čínský projekt „nové Hedvábné stezky“ je některými oceňován, jinými vysmíván. Prezident Zeman jej označil za nejúžasnější projekt moderní éry, což mnohým stačilo k tomu, aby jej zpochybnili nebo rovnou odsoudili. Analytička Veronika Sušová-Salminen se pokusila bez těchto emocí zamyslet nad ekonomickým významem tohoto projektu mezinárodní spolupráce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.5.2017 v 22:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 16. 05. 2017

Související články

Prezident Zeman vystoupil v Pekingu s hlavním projevem. Přečtěte si ho celý
Prezident Miloš Zeman sdílí základní názory o projektu nové Hedvábné stezky a podporuje ho. Postrádá ale debatu o rizicích, která mu hrozí. Zeman to dnes řekl v Pekingu na konferenci věnované tomuto projektu, sdělil ředitel hradní diplomacie Rudolf Jindrák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 14:35, zobrazit podobné
Nepřizpůsobiví se dnes do očí vysmívají lidem, kteří chodí do práce. Miloš Zeman sklidil aplaus za návrh, co s nimi provést
Prezident Miloš Zeman se setkal v rámci druhého dne návštěvy Plzeňského kraje s občany Stodu. „Přeji vám hezkou procházku k volební místnosti,“ vyzval občany ve svých slovech Zeman.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman se zúčastní zahájení konference k Hedvábné stezce
Účastí na zahajovacím ceremoniálu konference k projektu nové Hedvábné stezky zahájí dnes prezident Miloš Zeman druhý den pracovní návštěvy Číny. Svůj projev na summitu má v plánu až v sobotu, většinu dnešního dne stráví se zástupci podnikatelů na česko-čínském podnikatelském fóru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2019 v 06:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman dnes tvrdě vystoupil proti novinářům. A v České televizi lámou tužky. Tohle běsnění se strhlo
Prezident Miloš Zeman si při debatě s českými velvyslanci posteskl, že inteligence českých novinářů je poměrně nízká. Přirovnal je k živočichovi známému jako blboun nejapný, který byl vyhuben. Zeman před kamerami České televize litoval toho, že české novináře se zatím nepodařilo vyhubit. Mezi žurnalisty tím zvedl vlnu nevole. Ozval se Jaromír Bosák i jiní...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Komu slouží Miloš Zeman?
Někteří z vás mne přesvědčovali, že Miloš Zeman slouží Rusku a Číně jako bývalý agent a nabízeli mi jeho evidenční číslo a jeho krycí jméno, ale pravda je zcela jiná!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.4.2019 v 11:40, zobrazit podobné
Prezident Zeman promluvil v Číně o ekonomické spolupráci. Je prý svíčkou, která zachrání svět od katastrofy
Prezident Miloš Zeman promluvil na čínském fóru o nové Hedvábné stezce – Belt and Roud Forum – a označil ji za velmi ambiciózní a velmi nákladný projekt, který napomůže dalšímu propojování Asie, Afriky a Evropy prostřednictvím obchodu. Podle Zemana jde o jakousi obdobu amerického poválečného Marshallova plánu, ale mnohem rozsáhlejší, až dvanáctkrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Prezident Zeman jmenoval podruhé Babiše premiérem a "nezklamal" ...
Tak byl Miloš Zeman dnes podruhé v politickém životě jmenován premiérem této země Andrej Babiše. Nebyl by to ale Miloš Zeman, kdyby si opět nekopnul do médií a trochu si nerozporoval ... ostatně ...
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.6.2018 v 19:40, zobrazit podobné
Miloš Zeman drží Andreje Babiše nad vodou jako lovecký pes postřelenou kachnu.
Ve vztahu prezident republiky Miloš Zeman - předseda vlády Andrej Babiš už dávno neplatí „ já pán, ty pán.“ Žádná koalice Zemana s Babišem, která dusí naší politickou scénu, se nekoná. V současné době „jen jeden vládne všem“.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 30.6.2019 v 11:40, zobrazit podobné
FOTO Zeman se v Pekingu sešel s Putinem
Prezident Miloš Zeman se na konferenci v Pekingu věnované projektu nové Hedvábné stezky krátce sešel s ruským prezidentem Vladimirem Putinem. Na Twitteru to dnes oznámil Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček. Prezidenti se dnes účastní summitu, který probírá spolupráci zemí v rámci čínského projektu Hedvábné stezky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Proč Putina vždy rozesmějí Zemanovy bonmoty
Proč se Vladimír Putin tak potutelně usmíval, když mu Miloš Zeman sdělil v ruštině jeden ze svých bonmotů v čínském Pekingu. Že by se mu líbilo sdělení o tom, že novinářů je jak much, a tak by se měli likvidovat
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 15.5.2017 v 14:40, zobrazit podobné
TOPlist