Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.052x, což odpovídá cca 159.249-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Jan Čulík: V Británii nikdo neobviňuje z terorismu muslimy. Lidé jim naopak říkají, ať se tolik neomlouvají
Podle některých médií se po dalším teroristickém útoku v Londýně opět zvedne vlna nepřátelství proti muslimům obecně. Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík ale píše, že nikdo v Británii z teroristických útoků neobviňuje muslimy. „Právem se setkávám v britské veřejnosti s názorem, proč by se muslimové měli za útoky psychopatů neustále omlouvat,“ píše Čulík a upozorňuje na tweet Michala Kocába.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2017 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 04. 06. 2017

Související články

Idioti, póvl, Žena za pultem. Jan Čulík si vzal český národ za příklad toho nejhoršího
Redaktor Britských listů Jan Čulík objevil, proč je mezi Čechy tolik populární současná „postpravdivá“ éra fake news, která se šíří po celém světě a symbolizována je Donaldem Trumpem. Čulík došel k závěru, že Čechům se tak líbí proto, že jim připomíná vlastní minulost. Na rozdíl od jiných jsme totiž prý éru nesmyslů, vysmívání se faktům a pohrdání elitami již zažili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Nenávistní Češi, Zeman a PL.cz. Tohle o nás všech na zahraničním serveru čerstvě sepsal Jan Čulík
Prezident Zeman je prý hlavním představitelem české nenávisti, napsal Jan Čulík. Čech žijící v Británii se zase jednou dlouze rozepsal o své rodné zemi a není to právě milé čtení. Raději se přesvědčte sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Chováte se jako svině, obořil se Jan Čulík na Čechy
Šéfredaktor serveru Britské listy Jan Čulík se ve svém komentáři zamýšlí nad tím, co tolik Čechů vede k tomu, že se chovají jako svině. Všímá si také údajné manipulace zprávy o antisemitském výroku muslimské ženy Zakie Belkhiri na serveru Echo24.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Nadšený Jan Čulík po prvním dni festivalu v Karlových Varech. Statečně se prý postavil za muslimy
V poslední červnový den začal v Karlových Varech Mezinárodní filmový festival, který letos poběží až do 8. července. Diváci během něj uvidí na 170 snímků. Jedním z nich bude také film s názvem „Pěkně blbě“, který způsobem sobě vlastním okomentoval šéfredaktor Britských listů Jan Čulík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Češi si vůbec neuvědomují, jak se zhoršila jejich pověst, varuje Jan Čulík. Časem prý ale zjistí, že s fašistickou zemí nikdo obchodovat nechce
Šéfredaktor serveru Britské listy Jan Čulík se ve svém komentáři rozepsal o tom, že Češi si neuvědomují, jak děsivě poškozuje šéf SPD Tomio Okamura mezinárodní pověst země.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Jan Čulík má jasno: Kuřáci utlačují druhé. Je neuvěřitelné, že se právě tito lidé dovolávají demokracie
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík se znovu pořádně obul do Čechů. Podle jeho názoru si totiž neuvědomujeme, co si v demokracii můžeme dovolit a co už ne, abychom ji sami nepohřbili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.6.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Epidemie, exploze kriminality, politiky plánovaná islamizace. Lodě s imigranty už nikdo ani nepočítá. Vítejte v dnešní Itálii
ROZHOVOR Lodí s běženci do Itálie z Afriky připlouvá tolik, že o tom tamní média už ani nepíší. A lidé si za poslední roky zvykli na mnoho dalších věcí, které byly dříve nepředstavitelné. Nejstrašnější podle Čecho-italky Moniky Pilloni je, že lidé nemají oporu ve svých veřejných zástupcích, kteří problémy buď přehlížejí, nebo vycházejí vstříc naopak imigrantům, a to i v případech, kdy jejich specifické chování překračuje meze vytyčené naším trestním právem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Čulík: Nikdy jsem nezažil, aby britská vláda byla tak blbá, Putin je převálcuje, protože je chytrý
Aféra s otravou Sergeje Skripala odstartovala sérii diplomatických přestřelek mezi Ruskem, Evropskou unií, Spojenými státy a Velkou Británií. Pravděpodobně to ukazuje na hlubší tenzi v mezinárodní politice. V návaznosti na tuto skutečnost si Jan Čulík a Bohumil Kartous na serveru Britské listy povídali na téma „vládnou nám nekvalitní politici“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Islám není zdrojem terorismu, ujistila Merkelová. S muslimy je prý třeba naopak spolupracovat
V Mnichově tento víkend probíhá bezpečnostní konference, na které poprvé vystupují i představitelé nové americké administrativy Donalda Trumpa. Pozornost jí věnuje i server arabské televizní stanice Al-Džazíra. Ten podotýká, že Merkelová na této konferenci promluvila mimo jiné o islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Jan Čulík si přečetl, co prohlásil americký generál o uprchlících. A spustil kanonádu
Jan Čulík se na Britských listech rozčílil nad tvrzením amerického generála a velitele NATO Philipa Breedlovea. Ten totiž tvrdí, že mezi lidmi mířícími do Evropy jsou i „teroristé, zločinci a žoldnéři“. Což je tvrzení, které není podložené žádnými daty. Přesto jej však lidé berou vážně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist