Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červen 2018
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
18152229
So29162330
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.052x, což odpovídá cca 159.249-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Putin promluvil o Stalinovi. Mnohým naskáčou pupínky
„Démonizace Stalina slouží ku prostěchu těm, kteří chtějí útočit na Rusko,“ prohlásil Putin v poslední části rozhovorů mezi známým režisérem Oliverem Stonem a prezidentem Ruské federace Vladimirem Putinem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 12:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2017

Související články

Putin promluvil Západ do duše za rok 1941
Prezident Ruské federace Vladimír Putin promluvil při příležitosti zakončení plenárního zasedání státní Dumy. Všem přítomným poděkoval za jejich práci, za jejíž vrchol označil „úspěšnou integraci Krymu a Sevastopolu“. Mimo jiné ruský prezident opět vyzval ke společnému postupu v boji proti světovému terorismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Putin promluvil Západu do duše za rok 1941
Prezident Ruské federace Vladimir Putin promluvil při příležitosti zakončení plenárního zasedání Státní dumy. Všem přítomným poděkoval za jejich práci, za jejíž vrchol označil „úspěšnou integraci Krymu a Sevastopolu“. Mimo jiné ruský prezident opět vyzval ke společnému postupu v boji proti světovému terorismu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Výbuch v petrohradském metru. Promluvil Vladimir Putin
Ruský prezident Vladimir Putin v souvislosti s výbuchem v petrohradském metru nevyloučil teroristický útok. Vyšetřovatelé podle jeho slov zvažují všechny možné příčiny exploze. Motiv zatím zůstává nejasný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Postavme se Putinovi! Ani Kennedy a Reagan se nebáli. Rusko a jeho spojence sjednocuje jen nenávist, burcoval Garry Kasparov
„Neříkejte mi, že konfrontovat Putina je příliš riskantní nebo že je moc silný. Vždyť Truman se také dokázal postavit Stalinovi, John F. Kennedy se dokázal vzepřít Chruščovovi a Ronald Reagan se postavil říši zla. Putin není o nic silnější,“ pronesl při svém projevu v Národním muzeu Winstona Churchilla Gary Kasparov.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Putin promluvil v Petrohradu o NATO a společném boji proti teroru
Severoatlantická aliance by měla v boji proti terorismu spolupracovat s Ruskem. Uvedl to alespoň ruský prezident Vladimir Putin. Domnívá se, že jinak bude teroristických útoků přibývat. O jeho slovech na Mezinárodním ekonomickém fóru v Petrohradu informovala agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VIDEO Máme vás na mušce, řekl Putin Evropě. Ale opět natáhl ruku k přátelství. Čtěte, co vám neřekli
„Naším cílem je využít výjimečně dobrých vztahů mezi Řeckem a Ruskou federací k rozvinutí vzájemně výhodné ekonomické spolupráce,“ popsal svůj cíl návštěvy Athén Vladimir Putin ještě před vlastním příjezdem do země. Při setkáních s nejvyššími státníky jihoevropského státu Putin promluvil o nutnosti obnovení vztahů mezi Ruskem a Evropskou unií. Z druhé strany ovšem poslal velmi důrazné varování do Rumunska a Polska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Proslulý bojovník proti islamizaci promluvil. Vyzval Evropu k něčemu, co se mnohým nebude líbit
Jeden z nejznámějších kritiků islámu a autor světového bestselleru The Politically Incorrect Guide to Islam Robert Spencer v reakci na bruselské útoky tvrdí, že v Evropě vypukla válka. Nastal prý čas, aby se k moci dostali noví politici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2016 v 09:34, zobrazit podobné
To se mnohým nebude líbit: Nicolas Sarkozy hovořil v Rusku
„Přeji si, aby se prezident Putin zasloužil o zrušení sankcí z ruské strany a my, Evropané, bychom následovali jeho kroky. Máme již tak dostatek problémů, nemůžeme si dovolit takto strádat,“ prohlásil po schůzce s prezidentem Putinem bývalý prezident Francie Nicolas Sarkozy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Zásadní prohlášení Vladimira Putina. O tohle nyní půjde Rusku ve světě
Ruský prezident Vladimir Putin ohlásil, že s novým americkým prezidentem Donaldem Trumpem bude usilovat o dosažení rovnovážného stavu mocenských sil ve světě. Kdo chce vědět, jak taková rovnováha může vypadat, má se podívat na to, jak vypadal svět na konci čtyřicátých let a v padesátých letech minulého století, píše ruská agentura TASS. V této době svět rozdělila železná opona a státy podřízené sovětskému diktátorovi Stalinovi mohly o svobodě jen snít.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Vladimir Putin zásadně promluvil o světové situaci. Sdělil, kdo řídí svět a Evropě vzkázal: Chcete se zalíbit svým pánům
„V Evropě se aplikují ideologické modely, které podle mého narušují národní identity. V některých zemích se dokonce dobrovolně vzdávají národní suverenity ve snaze zalíbit se svému pánu,“ popsal ruský prezident Vladimir Putin situaci v Evropě ze své perspektivy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist