Okresní organizace ČSSD projde přeregistrací
Členové ostravské ČSSD se v úterý nebo ve středu musí dostavit na krajský sekretariát strany a potvrdit tak svůj zájem o členství, jinak jim zanikne. Přeregistraci navrhl Krajský výkonný výbor ČSSD a předsednictvo strany ji schválilo. V Ostravě i v Moravskoslezském kraji proběhne přeregistrace vůbec poprvé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2017 v 14:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 19. 06. 2017

Související články

Rykala (ČSSD): Je potřeba začít lépe koordinovat politiku, přípravu na volby a komunikaci
Okresní výkonný výbor (OVV) na večerním zasedání dne 2. 1. 2017 schválil dle Stanov ČSSD konání Okresní konference ČSSD v Ostravě dne 13. ledna 2017 ve 14.45 hodin v Kulturním domě Ostrava-Nová Ves. Svolání Okresní konference, která rozhodne o dalším směřování ostravské části strany, požadovaly místní organizace ČSSD.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2017 v 21:35, zobrazit podobné
ČSSD Ostrava: Závěry prvního jednání nového výboru
Nově zvolený okresní výkonný výbor ostravské ČSSD zahájil po pěti měsících pozastavené činnosti kvůli nařízené přeregistraci svou činnost. Na svém prvním zasedání 1. 11. 2017 schválil usnesení, která reflektují volební výsledky a startují přípravy na komunální volby.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Ulrych (KDU-ČSL): Udělám vše pro úspěch naší společné kandidátky s hnutím STAN
Dne 31. 3. 2017 se v Pardubicích uskutečnila okresní konference okresní organizace KDU-ČSL Pardubice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Ostravští sociální demokraté zvolili nového předsedu, zákaz z Prahy považují za neoprávněný
Okresní konference ČSSD v Ostravě v pátek 13. ledna večer schválila nové vedení. Novou předsedkyní se drtivou většinou hlasů přítomných stala Jana Vajdíková. Svolání okresní konference požadovaly místní organizace ČSSD. Zákaz, který učinilo Politické grémium ČSSD krátce před konferencí, považují ostravští sociální demokraté za neoprávněný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
ČSSD: Je potřeba začít lépe koordinovat politiku, přípravu na volby a komunikaci
Organizace ČSSD v Ostravě požadují svolání okresní konference, která rozhodne o dalším směřování ostravské části strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Svaz bojovníků za svobodu zrušil dvě okresní organizace. Prý moc kritizovaly šéfa Vodičku
Ústřední výbor Českého svazu bojovníků za svobodu (ČSBS) na dnešním zasedání zrušil kladenskou a jičínskou okresní organizaci svazu. Také vyloučil ze svazu tři členy. Důvodem jsou údajně dehonestace předsedy svazu Jaroslava Vodičky a vedení ČSBS, pomlouvačná kampaň v médiích a dlouhodobá kritika, řekla ČTK předsedkyně kladenské organizace Gabriela Havlůjová, kterou výbor vyloučil z ČSBS.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Ostravští sociální demokraté znovu odvolali předsedu, novou předsedkyní zvolili Janu Vajdíkovou
Okresní konference ČSSD v Ostravě v noci schválila nové vedení. Lumír Palyza opakovaně neuspěl, novou předsedkyní se stala Jana Vajdíková. Okresní konference se musela opakovat kvůli stížnosti předsedy krajského výkonného výboru Miroslava Nováka. Předsednictvo strany poté prohlásilo listopadovou i lednovou okresní konferenci za neplatnou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Je to politická hra, boj části politiků proti Zemanovi. Okresní předák odhaluje, co se děje u bojovníků za svobodu
ROZHOVOR V poslední době některá média šíří zprávy o sporech uvnitř Českého svazu bojovníků za svobodu. Naznačována je i trestněprávní odpovědnost současného předsedy organizace spojující válečné veterány a oběti z německých koncentračních táborů, Jaroslava Vodičky, který je známý svým úzkým vztahem s prezidentem Zemanem. Na skutečnou situaci uvnitř svazu se ParlamentníListy.cz zeptaly předsedy vlivné okresní organizace v Boskovicích a promovaného historika Jiřího Jaroše Nickelliho, pozůstalého po legionáři zabitém gestapem a příbuzného obětí z německého likvidačního tábora v Osvětimi a pankrácké gilotiny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist