Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2019
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 16x, což odpovídá cca 835-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Neuvěřitelný růst blahobytu extrémně bohatých lidí. To je problém! Jeden z nejbohatších mužů planety učinil doznání
Nad skutečným problémem americké ekonomiky se v rozhovoru pro PBS Newshour zamýšlí miliardář Warren Buffett. Jak píše server Roklen24, je miliardář toho názoru, že to jsou právě lidé jako on. Tedy boháči.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2017 v 06:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 29. 06. 2017

Související články

Jeden z nejbohatších mužů planety se dostal do sporu s Trumpem. Téma je nečekané
O škodlivosti či naopak prospěšnosti očkování se vedou spory v odborné i laické veřejnosti. Objevují se hlasy, že očkování může způsobovat autismus. Tuto tezi podpořil i Donald Trump. Naopak Bill Gates v rozhovoru pro německý magazín Spiegel jednoznačně očkování podporuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Zachariaš (KSČM): Rozdíly mezi chudými a bohatými se stále prohlubují
Osm nejbohatších lidí světa vlastní stejný majetek jako chudší polovina všech obyvatel naší planety. Tato zpráva přišla před zahájením známého každoročního ekonomického fóra ve švýcarském Davosu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2017 v 06:35, zobrazit podobné
George Soros osobně vyhlásil klatbu nad novou vládou Itálie. Jenže obratem přišla podobně rázná odpověď
Jeden z nejznámějších finančníků a jeden z nejbohatších mužů na světě, ale také zastánce iniciativ liberálních politických forem v Evropě, George Soros řekl, že je „velmi znepokojen z ruského vlivu na Evropu a na novou italskou vládu“. Také politika Donalda Trumpa, je Sorosem považována za hrozbu pro celý svět, ale především pro Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Psycholog: Za růst znásilnění můžou migranti. Ale lže se o tom
Psycholog Daniel Štrobl se vyjádřil v rozhovoru pro Reflex.cz k islámu. Migranti podle jeho slov mohou za neuvěřitelný růst znásilnění a Evropa nevěří vlastní kultuře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.9.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Štěpán Křeček: Zemřel Erivan Haub. Svět na něj bude vzpomínat jako na prvního ekologického podnikatele
Ve věku 85 let zemřel Erivan Haub, jeden z nejbohatších lidí v Německu. Erivan Haub byl vzdělaný člověk, který většinu svého profesního života zasvětil rodinné skupině Tengelmann.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Trump čelí strašlivému nepříteli, jímž není Putin, ale extrémně démonická organizace, jejíž chapadla za oponou ovládají Ameriku i svět. Hovoří zámořský publicista, znalec islámu
ROZHOVOR „Trump čelí strašlivému nepříteli. Nemylte se, ‚hluboký stát‘ není omezen jen na Spojené státy. Jeho chapadla dosahují do celého světa. Je ovládán Vatikánem, britskou monarchií, nevolenými úředníky Evropské unie, bankovním kartelem, ropnými společnostmi a samozřejmě agenturami jako CIA, FBI, NSA a tak dále. To je extrémně mocná a extrémně démonická organizace,“ říká jeden z nejznámějších světových exmuslimů, odpůrců a znalců islámu, Ali Sina, který podporuje Donalda Trumpa.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jiří Baťa: Upřímné doznání héérečky Evy Holubové
Velmi mě potěšilo, jaký humánní, lidský a odpovědný přístup k potřebám jiných lidí prostřednictvím nepostradatelných „neziskovek“, v tomto případě „Člověka v tísni“, má héérečka Eva Holubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2019 v 10:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: Život žen a mužů v Evropě
Česká republika zaujímá v rámci EU přední pozici v podílu lidí žijících v párech. Tuzemská míra zaměstnanosti mužů patří v Unii k nejvyšším. Nejen toto srovnání nabízí nová digitální publikace Eurostatu nazvaná Život žen a mužů v Evropě – statistický obraz. V českém jazyce dnes vychází na webu Českého statistického úřadu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Číp (KSČM): Kam kráčíš, planeto?
Podle švýcarské charity Oxfam odpovídá majetek osmi nejbohatších lidí světa majetku 3,6 miliardy těch nejchudších na naší planetě, což je zhruba polovina všech obyvatel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Veliká část proletariátu, která volila komunisty, teď volí Le Penovou, říká významný doktor a syn autorů Doznání
ROZHOVOR Teroristické útoky pochopitelně hrají do karet extrémnímu postoji Národní fronty a ultrapravice, ale mnohem větší vodou na mlýn těchto politických směrů jsou problémy sociální a ekonomické. Tak hovoří lékař Gérard Michel London, jehož otcem byl komunista Artur London, který byl v procesu s Rudolfem Slánským v roce 1952 odsouzen na doživotí. Po uvolnění politických poměrů a propuštění pak napsal s manželkou knihu Doznání, která byla zfilmována.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist